Düğün Fotoğrafçıları Nevşehir

Hülya Laleci

  • Min. Paket Fiyatı
    10.000-15.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

En Popüler Yorum

Meryem & Gökhan

Düğün Tarihi: 15.09.2018

farkli sehirlerden bile gelenler var sadece kayserilerin degil cevre illerdeki ciftler tarafindan da tercih ediliyor. biz esimle cok memnun kaldik kapadokya cekimleri harikaydi.

Ekiple Tanışın

Hülya Laleci Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
10.000-15.000 TL

Hülya Laleci Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Hülya Laleci Sıkça Sorulan Sorular

Hülya Laleci düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Hülya Laleci düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 10.000-15.000 TL aralığındadır.

Hülya Laleci hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Firma, sadece Nevşehir'de değil, şehir dışında da çiftlere hizmet vererek özel günlerini ölümsüzleştiriyor. Düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etme taahhüdü, çiftlere hızlı ve kaliteli bir teslimat vadediyor. Hülya Laleci, çekim türlerine bağlı olarak çiftlerin özel taleplerine esnek bir şekilde yanıt vererek her çiftin benzersiz hikayesini en iyi şekilde yakalamayı amaçlıyor."

Hülya Laleci ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Hülya laleci ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Hülya Laleci şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Hülya laleci şehir dışında hizmet veriyor.

Hülya Laleci düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Hülya laleci düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Hülya Laleci hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Hülya laleci aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:
"katalog çekimi, söz / nişan / kına çekimi, trashday, düğün belgeseli, düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Hülya Laleci Hakkında

Kariyerine geniş bir çekim yelpazesiyle adım atmış olan Hülya Laleci, Nevşehir'in eşsiz manzaralarında çiftlere düğün çekimleri için eşlik ederek unutulmaz anılar yaratıyor. Hülya Laleci her aşamada çiftlerle beraber olarak gelin hazırlıklarından ‘save the date’ çekimine kadar pek çok farklı özel anı başarıyla belgeliyor. Firma, düğün fotoğrafı alanında tecrübesiyle çiftlere kusursuz anılar sunmayı başarıyor.

Deneyim

Hülya Laleci, yılların getirdiği deneyimle özel günlerinizi benzersiz kılmak adına elinden gelenin en iyisini sunmaya kararlı bir fotoğraf sanatçısı olarak biliniyor. Her anı, duyguyu ve güzellikleri yakalama konusundaki yeteneği, çiftlere unutulmaz anılar bırakma konusundaki kararlılığını yansıtıyor. Laleci’nin sektördeki deneyimi, düğün çekimleri için şehir dışından gelen çiftlerle artmaya devam ediyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

Nevşehir profesyonel düğün fotoğrafçısı olarak hizmet veren firma, geniş bir çekim yelpazesiyle çiftleri karşılıyor. Firma, katalog çekimlerinden düğün hikayesi ve klibi çekimlerine, dış mekan çekimlerinden konsept çekimlerine kadar çeşitli türlerde çekimler yapıyor. ‘’Trashday ve Save The Date’’ çekimleri de firma tarafından gerçekleştiriliyor. Ayrıca fotoğrafçılık firması çiftlerin arzusuna göre Nevşehir'in eşsiz mekanlarını kullanarak veya çekimleri stüdyoda gerçekleştirerek özel anlarınızı belgeleyebiliyor.

Ekipman

En son teknolojiye sahip kameralar, aydınlatma sistemleri ve diğer çekim ekipmanları, Hülya Laleci'nin Nevşehir fotoğraf çekimi sırasında pozlarınızı adeta bir sanat eserine dönüştürmesine yardımcı oluyor. Bu ekipmanlar, doğal ışığı en etkili şekilde kullanarak Nevşehir’in özel atmosferini koruyor. Profesyonel fotoğraf ve video düzenleme yazılımları ile desteklenen bu cihazlar, çiftlere özel günlerinde unutulmaz bir deneyim sunma amacını taşıyor.

Baskı Hizmetleri

Stüdyo, Nevşehir düğün fotoğrafçısı olarak baskı hizmetleriyle de adından söz ettiriyor. Çekimlerinizin ardından, isteğinize göre özel baskı seçenekleri sunuluyor. Farklı baskı opsiyonları arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Her seçenek, çiftlerin tarzına ve isteklerine uygun olarak özenle tasarlanıyor böylece her baskıda anlam dolu bir estetik yakalanıyor. Baskı hizmetleri sayesinde çiftler Nevşehir’in eşsiz atmosferinde çekilen fotoğraflarını her zaman saklayabiliyor.

Ek Hizmetler

Firma, sadece Nevşehir'de değil, şehir dışında da çiftlere hizmet vererek özel günlerini ölümsüzleştiriyor. Düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etme taahhüdü, çiftlere hızlı ve kaliteli bir teslimat vadediyor. Hülya Laleci, çekim türlerine bağlı olarak çiftlerin özel taleplerine esnek bir şekilde yanıt vererek her çiftin benzersiz hikayesini en iyi şekilde yakalamayı amaçlıyor.

Hülya Laleci ile çalışarak, özel günlerinizi benzersiz kılacak anılar biriktirebilir, geleneksel ve modern çekim teknikleriyle donatılmış bir deneyim yaşayabilirsiniz. Nevşehir'in tarihi ve doğal güzelliklerini kullanarak size özel bir albüm oluşturmak için sabırsızlıkla bekliyoruz. Özel anlarınıza profesyonel bir dokunuş için Hülya Laleci ile iletişime geçebilir ve fiyat bilgisi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formundan yararlanabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Yıldırım Beyazıt, Gavremzâde Abdulkadir Ağa Vakfı, Kılıç Sokak Mustafa Bey Sitesi 12/1, D:A Blok, 38030 Melikgazi/Kayseri

Hülya Laleci Yorumları (1)

Meryem & Gökhan

Düğün Tarihi: 15.09.2018

farkli sehirlerden bile gelenler var sadece kayserilerin degil cevre illerdeki ciftler tarafindan da tercih ediliyor. biz esimle cok memnun kaldik kapadokya cekimleri harikaydi.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.