İnci Dijital Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

İnci Dijital Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  5 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

İnci Dijital Fotoğrafçılık Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

İnci Dijital Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Kapadokyanın Eşsiz manzarasında çeşitli mekanlar

İnci Dijital Fotoğrafçılık Hakkında

Düğün tarihiniz belliyse ve artık tarih de yaklaşmaya başladıysa düğün fotoğrafçınızı da ayarlamanın vakti gelmiş demektir. Naçizane tavsiyemiz, çok fazla zaman kaybetmeden kararınızı verip anlaşma sağlamanız, aksi tekdirde tam da istediğiniz gibi bir firma bulamayabilir, en mutlu gününüzü güvenilir ellere emanet edemeyebilirsiniz. Hayatınızda bir kez yaşayacağınız türde önemli böylesine bir günü uzun yıllarca unutmayacağınız anılarla taçlandırmanız en doğrusu olacaktır. Eğer bu söylediklerimizle hemfikirseniz, Nevşehir İnci Color olarak düğün fotoğraflarınızı çekmeye talibiz.

Çok uzun yıllardır fotoğrafçılık sektöründe faaliyet gösteriyor ve tutku ile bağlı olduğumuz işi en iyi şekilde icra etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Birbirinden yetenekli fotoğrafçı ve kameramanlarla birlikte çalışıyor, kalkıştığımız tüm işleri profesyonel bir çizgide layığı ile yapıyoruz. Nevşehirli bir ekip açık hava çekimleri hakkında kendimizi son derece şanslı hissediyor ve düğün fotoğrafçılığı alanında harikalar yaratabiliyoruz. Pek çok kişinin uzun bir yolculuk yaparak geldiği şehrimizde Nevşehirli çiftlerimize ve hatta farklı bölgelerden de pek çok gelin ve damada hizmet veriyoruz. Dünyada eşi benzeri bulunmayan Kapadokya’nın muhteşem atmosferi ve manzarasında unutulmaz fotoğraf kareleri yakalayabiliyoruz. Gerek Peri Bacaları, gerek sıcak hava balonları gerek ise günbatımı manzaralarıyla çekimlerimizin arka planını güzelleştiriyoruz.

Dış mekân çekimlerinde bu bahsettiğimiz lokasyonlar haricinde yine severek çekim yaptığımız daha pek çok konum var ve çiftlerimizin özel isteklerini de severek gerçekleştiriyoruz. Üstelik sadece dış çekim değil, arzuya göre klasikleşmiş stüdyo fotoğrafları da çekebiliyoruz. Her halükârda birbirinden güzel albümler hazırlıyor ve yıllarca bakmaktan sıkılmayacağınız hatıraları size teslim ediyoruz.

Hepsi ve daha fazlası için İnci Color Nevşehir merkezde sizi bekliyor. Fiyat teklifi almak veya hizmetlerimiz hakkında daha detaylı görüşmek isterseniz sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.