Halil Güneş Fotoğrafçılık

1 Yorum

E-posta Gönder

Halil Güneş Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  2.000-3.000 TL

 • Teslim Süresi

  6 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 hafta

Halil Güneş Fotoğrafçılık Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Halil Güneş Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Çekim türü


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Gün doğumu , Balon , Peri Bacaları , Su kenarı , Butik oteller , Kaya oyma Mekanlar , Tuz gölü , Barajlar ,Nazar boncuğu ağacı vb.

Halil Güneş Fotoğrafçılık Hakkında

Kutlamaya değer gördüğünüz her özel gününüzü ölümsüzleştiriyor, aşkınızdan aldığımız ilham ile işimizi aşk ile yapıyoruz. Evlilik yolunda atacağınız ilk adım olan söz ve nişan töreninizden tutun da yeni hayatınızın ilk başlangıcı için “Evet!” diyeceğiniz nikâh töreninize değin her özel gününüzde yanı başınızda yer alıyor; unutulup gitmesine içinizin el vermeyeceği tüm özel ânlarınızı fotoğraf karelerine aktararak ölümsüzleştiriyoruz.

Halil Güneş Fotoğrafçılık olarak sizlerin tüm isteklerinizi ve arzularınızı en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. Yıllara meydan okuyacak aşkınızın en mutlu günlerini, ileride çocuklarınıza özen ile hazırlanıp saklanmış gelin ve damat albümünüzde yer alan fotoğraflar ile anlatırken; siz de o günleri aynı heyecan ile tekrar yaşamak istemez misiniz? Öyle ise düğün çekimleriniz için profesyonel bir fotoğraf sanatçısı ile çalışarak kaliteli ve son derece içinize sinen albümünüzün sahibi olabilirsiniz.

İsterseniz modern dizaynı ile dikkat çeken stüdyolarımızda iç mekân çekimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Havanın elverişli olduğu tarihlerdeki çekimlerinizde ise dış mekân çekimleri gerçekleştirebilir, farklı konsept çekimleri ortaya çıkarabiliriz. Aksesuar kullanımı ile de konseptlerimizi renklendirip zenginleştiriyoruz.

Düğün çekimlerine dair fotoğraf ve video çekim türlerinin her alanında hizmet verebiliyoruz. Dilerseniz fotoğraf dilerseniz de video çekimleri ile albümünüzü çeşitlendirebiliyoruz.

Nevşehir’den farklı olarak daha birçok şehirde çekimlerinizi yapabileceğimiz gibi çalışma sınırlarımızı yurt dışına kadar dahi genişletebiliyoruz.

Foto Halil Güneş Nevşehir olarak size her zaman en iyi hizmeti sağlayabilmek adına sürekli olarak kendimizi geliştiriyor ve bir sonraki çekimde daha iyiyi ortaya koyabilmek için sürekli çalışıyoruz. Siz de kendini sürekli yenileyen, yenilikleri takip edip çekimlerine uyarlayan bir fotoğraf sanatçısı ile çalışmak isterseniz formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Böylece seçtiğiniz tarihler için oluşturacağımız çekim programımız ile hazırlıklara bir ân önce başlayabiliriz.

İletişim

Halil Güneş Fotoğrafçılık Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

S&E

Selver & Emre

Düğün Tarihi: 17.08.2019Yıllar sonrasına anı kalacak fotoğrafların güvenilir ellerde birer birer hikaye olabilmesi için gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz...

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.