• Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Adem Arık Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Adem Arık Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Adem Arık Sıkça Sorulan Sorular

Adem Arık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Adem Arık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Adem Arık ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Adem Arık ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Adem Arık şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Adem Arık şehir dışında hizmet veriyor.

Adem Arık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Adem Arık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Adem Arık hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Adem Arık aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, trashday, düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, katalog çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Adem Arık Hakkında

Profesyonel fotoğrafçı Adem Arık tarafından kurulan markamız Masal Fotoğraf Evi uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteriyor. Nevşehir menşeili bir ekip olarak sınır tanımaksızın Türkiye çapında hizmet veriyoruz. Fotoğraf sanatının tutkunları ve de uygulayıcıları olarak her birimiz alanında uzman profesyonelleriz ve işlerimizi severek yapıyoruz. Uzmanlaştığımız ve kendimizi geliştirdiğimiz alan ise düğünler başta olmak üzere özel günler. Düğün, nişan ve benzeri önemli olay ve organizasyonlarda çiftlerle birlikte çalışıyor ve heyecanlarına ortak oluyoruz.

Ürgüp düğün fotoğrafçısı arayışına başladıysanız ve düğün tarihiniz de yaklaşıyorsa bizimle tanıştığınıza sevindik. Hayatınızın en güzel ve yıllar geçse de unutmak istemeyeceğiniz anlarını sizin için ölümsüzleştirebiliriz. Ülkemizin en güzel coğrafyalarından birinde bulunmanın avantajı sayesinde pek çok farklı konum ve lokasyonu arka plan olarak kullanabiliyoruz. Eğer çiftlerimizin özel bir istekleri yoksa onlara seçim konusunda yardımcı oluyor, daha önce hazırladığımız albümlerden örnekler gösteriyoruz.

Çiftlerimizde çekimlerini diledikleri gibi diledikleri zaman için planlıyoruz. Düğün günü tüm anlarında yanlarında olabiliyor veya öncesi ve sonrası herhangi bir dönemde save the date türünde çekimi yapabiliyoruz. Eğer düğün günü isterlerse kuaför ve hazırlık aşamalarından başlar, düğün töreni ve gece boyu eğlence süresince en mutlu anları fotoğraflarız. Bunun haricinde kamera çekimleri de yaptığımız için gün boyunca geçirdiğimiz vakit esnasında görüntüler kaydediyoruz. Sonrasında ise birbirinden eğlenceli veya romantik düğün hikayeleri ve düğün klipleri ortaya çıkarıyoruz. En kaliteli ekipmanlar ile yüksek çözünürlüklü bir şekilde elde ettiğimiz görüntüleri profesyonel kurgu ve montaj çalışmaları mükemmel hale getirerek kısa sürede çiftlerimize teslim ediyoruz.

Kapadokya düğün fotoğraf çekimi ve çok daha fazlası için Adem Arık ile Masal Fotoğraf Evi’ni tercih ediyorsanız yandaki formu doldurarak bize ulaşabilir ve fiyat teklifi de alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Nevşehir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.