Düğün Fotoğrafçıları

Ürgüp Düğün Fotoğrafçıları

Merve Özgür Düğün Fotoğrafçısı
5,0
(10 Yorum)
Ürgüp
16 saatte cevap verir

Merve Özgür Düğün Fotoğrafçısı, 2021 Mart ayında kurulan bir fotoğrafçılık firması. Fotoğrafçı, Nevşehir dış çekim fotoğrafçısı olarak düğün fotoğrafçılığı alanında uzmanlaşmış ve bu alandaki...

10.000-15.000 TL
İncele
Tufan Doğan Photography
Ürgüp
0 saatte cevap verir

Tufan Doğan Photography, 25 yıldır düğün fotoğrafçılığı sektöründe sağlam bir başarı grafiği çizen bir firma olarak öne çıkıyor. Özellikle Kapadokya'nın benzersiz doğal güzelliklerini arka plan...

12.000
8.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Ürgüp Nafiz Menekşe Photography

10.000-15.000 TL

Ürgüp Foto Mustafa

10.000-15.000 TL

Ürgüp Gökhan Bola Video & Fotoğraf

3.000-5.000 TL

Ürgüp Kapadokya Balayı Tatili

3.000-5.000 TL

Ürgüp İlker Katık Photography

5.000-10.000 TL

Ürgüp Kürşat Acar Photography

15.000-25.000 TL

Ürgüp Kapadokya Fotoğrafçısı

10.000-15.000 TL

Ürgüp Adem Arık

3.000-5.000 TL

Ürgüp Osman Çelik Fotoğraf &Film

10.000-15.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Ürgüp Düğünlerinin Olmazsa Olmazı: Ürgüp Fotoğrafçıları

Nevşehir Ürgüp, etkileyici bir düğün albümü için yapacağınız çekimlerde size harika bir ortam sunuyor. Ürgüp fotoğrafçıları da bölgede nerede, hangi saatlerde çekim yapılır gibi soruların yanıtlarını, deneyimleri sayesinde verebiliyor. Özellikle Kapadokya fotoğrafçı gözdesi olan peri bacaları, yılkı atları, romantik gün batımı manzarası gibi doğal güzelliklere sahip bir bölge. Bu nedenle Kapadokya düğün fotoğrafçısı bu bölgelerin güzelliklerini çiftlerin düğün fotoğraflarını süslemesi için profesyonelce kullanıyor.

Ürgüp Fotoğrafçı Tavsiyeleri

Eğer Ürgüp düğün fotoğrafçısı seçerken en iyi seçeneği bulmak istiyorsanız, bunu kolayca yapabilmek için kullanabileceğiniz bazı yöntemler mevcut. Örneğin, bulunduğunuz sayfadaki onlarca firma arasından, sizin kriterlerinize en çok uyanları hızlıca görmek için bu adımları uygulayabilirsiniz: İlk olarak, 'çekim türü' seçeneğiyle istediğiniz türü seçebilir ve ardından 'minimum paket fiyatı' seçeneğiyle bütçenize en uygun fotoğrafçıları listeleyebilirsiniz.

Ürgüp Düğün Fotoğrafçılarının Sunduğu Hizmetler Neler?

Ürgüp fotoğrafçıları çiftlerin talep ettiği birçok farklı çekim türünde hizmet sunabiliyor. Düğün hikayesi, save the date, trash the dress, sosyal medya videoları çekimleri, kanvas tablolar bunlara örnek olarak gösterilebilir. Ürgüp’te stüdyo fotoğrafları, dış çekimler gibi aradığınız çekim türünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Dış çekim için ister fotoğrafçınız belirlediği yerleri, ister de kendi seçtiğiniz yerleri kullanabiliyorsunuz. 2-3 saatlik çekimlere ek olarak düğün hikayesi gibi tüm gün süren hizmetler de bulunuyor. Ürgüp düğün fotoğrafçıları sizinle bölgenin en iyi yerlerinde çekim yapacaktır. Ayrıca sadece Ürgüp’te değil, ilçe ve şehir dışında da sizinle çalışabiliyorlar.

Ürgüp’te Düğün Fotoğrafçısı Nasıl Seçilir?

Kalabalık ekipleri olan firmalarla çalışmayı düşünüyorsanız, çekim sırasında görev alacak kişilerle önceden tanışmalı ve kaç kişinin görev yapacağını önceden öğrenmelisiniz. Çünkü enerjinizin uyuştuğu bir ekiple çalışmak, fotoğraflarınıza neşe katacak önemli bir faktördür. Unutmayın, fotoğraf çekiminde içiniz ne kadar rahat olursa o kadar doğal ve güzel kareler ortaya çıkacaktır.

Ayrıca, kağıt türü, çözünürlük, renk baskısı gibi konularda beklenmedik sürprizlerle karşılaşmamak için firmaların albüm örneklerini ve baskı kalitelerini incelemenizi tavsiye ediyoruz. Bazı fotoğrafçılar düğün albümleri için farklı kalite ve fiyat seçenekleri sunmaktadır. Hangi türde albümlerin ve kaç adet cep albümü, aile albümü veya katalog albümün teslim edileceğini ve boyutlarını da öğrenmek faydalı olacaktır.

Ürgüp’te En İyi Düğün Fotoğrafı Nerede Çekilir?

Ürgüp, Kapadokya bölgesinde yer aldığı için muhteşem doğal güzelliklere sahip bir ilçedir. Dış çekim Kapadokya, Balonlar ve Peri Bacaları fotoğrafçıların en çok tercih ettiği yerler arasında en başta diyebiliriz. Fakat seçenekleriniz sadece Kapadokya fotoğrafçıları ile sınırlı değil, Göreme Açık Hava Müzesi, Güvercinlik Vadisi, Üzengi Vadisi, Kızılçukur Vadisi ve Sarıhan KervanSarayı gibi birçok farklı tarihi ve doğal yerlere ev sahipliği yapan Ürgüp’te dış çekim için faydalanabileceğiniz yerlerin sayısı oldukça fazla.

Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları Ürgüp’te Neye Göre Belirleniyor?

Firmaların sahip olduğu prestij ve marka değerleri fiyatları en çok etkileyen faktörlerden birisi. Anlaşacağınız fotoğrafçının portfolyosunun geniş olması, önceki çalışmalarının kalitesi ve talebin yüksek bir firma olması fiyatları arttıran unsurlardan birisi diyebiliriz. Aynı zamanda kullanılan ekipmanların kalitesi ve çalışan kişi sayısı firmanın masraflarını artırdığından doğru orantılı olarak ücretleri de etkiliyor.

Genellikle temel paketlerdeki dış çekimler ortalama 2-3 saat sürüyor. Bu sürenin dışında olan, düğün hikayesi gibi tüm gün süren çekimlerin ise ücreti daha yüksek oluyor. Dolayısıyla daha uygun seçeneklere yönelmek istiyorsanız temel paketleri tercih etmeniz sizin için daha avantajlı olacaktır. Ayrıca temel paketlerdeki baskılar da daha uygun oluyor. Düğün albümlerinizin sayısının artması ve kullanılan materyalin kalitesi maliyeti artırdığından masrafları artırabiliyor.

Örneğin, ahşap veya kadife kapaklı düğün albümleri sıradan kapaklara göre daha maliyetli oluyor. Tercih edeceğiniz kanvas tabloların boyutları da benzer şekilde etkili. Fakat sadece bunlar değil, fotoğrafçınız ile şehir dışında veya yurt dışında çekim yapmak isterseniz yol ve konaklama masrafları da ücretin içine dahil oluyor. Bu sebeple çekim yapmak istediğin bölgeleri önceden kararlaştırıp bu doğrultuda fiyat teklifi almak daha mantıklı olacaktır.

Ürgüp Düğün Albümü, Düğün Hikayesi, Dış Çekim Fiyatları Ne Kadar?

Düğün hikayesi, düğün albümü ve dış çekim fiyatları firmadan firmaya değiştiğini söylemiştik. Bu durum net bir fiyat vermeyi zorlaştırdığından, bulunduğunuz sayfadan ilginizi çeken firmalarla iletişime geçerek fiyat teklifi alabilir, bütçenize en uygun firmayı seçebilirsiniz. Unutmayın, ne kadar çok firmadan fiyat talep ederseniz size uygun bir firma bulmanız o kadar kolaylaşacaktır.

Ürgüp fotoğrafçılarına sadece şehir içi değil, aynı zamanda şehir dışından da artan talep nedeniyle hızlı davranmanızı öneriyoruz. Beğendiğiniz firmalar ile iletişime geçerek randevu alabilir, size hitap eden bir fotoğrafçı ile çalışma şansınızı garantileyebilirsiniz.

Tüm İlçeler Düğün Fotoğrafçıları

Tüm Şehirler Düğün Fotoğrafçıları