Foto Atak

E-posta Gönder

Foto Atak
 • Merkez, Nevşehir. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Foto Atak Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  3.000-5.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla

Foto Atak Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Foto Atak Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Foto Atak Hakkında

Yıllardır hayalini kurduğunuz bu özel güne, düğün gününüze yaklaşırken işinin ehli bir fotoğraf ekibiyle çalışmak istediğinizi biliyoruz. Foto Atak, Nevşehir profesyonel düğün fotoğrafçısı arayışınıza son verebilir. Mesleğine tutkuyla bağlı bir çiftin kurduğu Foto Atak, sizin de en güzel gününüzü renklendirip; sonsuza kadar saklamak isteyeceğiniz anılar yaratabilir. Düğün çekiminizi keyifli bir maceraya dönüştürmek için sabırsızlanıyoruz.

Deneyim

Uzun yıllardır fotoğrafçılık mesleği içinde olan kurucularımız Alev ve Kemal Kırmacı çifti, Foto Atak’ı kurduklarında itibaren istikrarlı bir büyüme yaşadılar. Hem enerjileri hem profesyonel yaklaşımlarıyla rakiplerine fark atan fotoğrafçılarımız, yanlarına kendileri gibi uzman bir ekibi katarak yollarına devam ediyorlar. Kısa zamanda bilinen ve tercih edilen bir konuma yükselen Foto Atak, düğün fotoğrafları yanında yenidoğan çekimleriyle de ünlü.

Çekim Türleri / Mekanlar

Yıllardır gönül verdiğimiz mesleğimizde size en iyi hizmeti verirken sizin de rahat ve mutlu hissetmenizi önemsiyoruz. Düğün çekimleri yanında, söz, nişan ve kına çekimlerini de zevkle gerçekleştiriyoruz. Yenidoğan çekimleri konusunda da uzmanız. Düğün fotoğrafçılığı hizmetlerimizde, düğün hikayesi, klibi, düğün belgeseli, konsept çekimler başta geliyor. Farklı konseptleri hayata geçirdiğimiz ve yaratıcılığımızı kullanabileceğiz Save the Date ve Trash Day çekimleri de yapıyoruz.

Çekim mekanları konusunda sınır tanımıyoruz. Her şey sizin hayal gücünüze kalmış. Nevşehir’de dış çekim yapılacak yerler konusunda bilgiliyiz. Bölgede birçok düğün çekimi yaptığımız için hem mekanlar hem de bölgenin ışık ve coğrafi konumlarına oldukça hakim durumdayız. Dilerseniz deniz kenarı, kumsal çekimleri ya da yemyeşil bir orman içinde muhteşem kareler yakalayabiliriz.

Ek Hizmetler

Fotoğraf hizmetimiz için çok sık seyahat ediyoruz. Türkiye’nin birçok bölgesinde çekim tecrübemiz var. Güzel ilişkilerimiz ve tecrübemiz sayesinde nerede olursanız olun, sizin için en muhteşem kareleri yakalıyoruz. Gelişmiş teknolojik ekipmanlarımız sayesinde size en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Dilerseniz çeşitli albüm ve baskı alternatiflerimizi sunuyoruz. Çekimlerinizi dijital ortamda orijinal kopyalarıyla size teslim ediyoruz.

Hayallerinizin ötesinde muhteşem bir gün geçirmenizi amaçlıyoruz. Bu nedenle, sizin heyecanınızı yenmeniz ve keyif almanız bizim için çok değerli. Tecrübeli ekibimizle hem eğlenceli, hem de duygu dolu karelerin çıkmasını sağlıyoruz. Siz de birçok teşekkür ve övgü alan ekibimizle tanışmak ve Nevşehir dış çekim fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz bize sayfada bulunan numaralardan veya formu doldurarak ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.