Foto Atak
  • Min. Paket Fiyatı
    15.000-25.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Foto Atak Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
15.000-25.000 TL

Foto Atak Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 haftadan fazla
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Foto Atak Sıkça Sorulan Sorular

Foto Atak düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Foto Atak düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 15.000-25.000 TL aralığındadır.

Foto Atak hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Fotoğraf hizmetimiz için çok sık seyahat ediyoruz. Türkiye’nin birçok bölgesinde çekim tecrübemiz var. Güzel ilişkilerimiz ve tecrübemiz sayesinde nerede olursanız olun, sizin için en muhteşem kareleri yakalıyoruz. Gelişmiş teknolojik ekipmanlarımız sayesinde size en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Dilerseniz çeşitli albüm ve baskı alternatiflerimizi sunuyoruz. Çekimlerinizi dijital ortamda orijinal kopyalarıyla size teslim ediyoruz."

Foto Atak ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Foto Atak ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 6 haftadan fazla olarak öne çıkmaktadır.

Foto Atak şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Foto Atak şehir dışında hizmet veriyor.

Foto Atak düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Foto Atak düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Foto Atak hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Foto Atak aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, trashday".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Foto Atak Hakkında

Yıllardır hayalini kurduğunuz bu özel güne, düğün gününüze yaklaşırken işinin ehli bir fotoğraf ekibiyle çalışmak istediğinizi biliyoruz. Foto Atak, Nevşehir profesyonel düğün fotoğrafçısı arayışınıza son verebilir. Mesleğine tutkuyla bağlı bir çiftin kurduğu Foto Atak, sizin de en güzel gününüzü renklendirip; sonsuza kadar saklamak isteyeceğiniz anılar yaratabilir. Düğün çekiminizi keyifli bir maceraya dönüştürmek için sabırsızlanıyoruz.

Deneyim

Uzun yıllardır fotoğrafçılık mesleği içinde olan kurucularımız Alev ve Kemal Kırmacı çifti, Foto Atak’ı kurduklarında itibaren istikrarlı bir büyüme yaşadılar. Hem enerjileri hem profesyonel yaklaşımlarıyla rakiplerine fark atan fotoğrafçılarımız, yanlarına kendileri gibi uzman bir ekibi katarak yollarına devam ediyorlar. Kısa zamanda bilinen ve tercih edilen bir konuma yükselen Foto Atak, düğün fotoğrafları yanında yenidoğan çekimleriyle de ünlü.

Çekim Türleri / Mekanlar

Yıllardır gönül verdiğimiz mesleğimizde size en iyi hizmeti verirken sizin de rahat ve mutlu hissetmenizi önemsiyoruz. Düğün çekimleri yanında, söz, nişan ve kına çekimlerini de zevkle gerçekleştiriyoruz. Yenidoğan çekimleri konusunda da uzmanız. Düğün fotoğrafçılığı hizmetlerimizde, düğün hikayesi, klibi, düğün belgeseli, konsept çekimler başta geliyor. Farklı konseptleri hayata geçirdiğimiz ve yaratıcılığımızı kullanabileceğiz Save the Date ve Trash Day çekimleri de yapıyoruz.

Çekim mekanları konusunda sınır tanımıyoruz. Her şey sizin hayal gücünüze kalmış. Nevşehir’de dış çekim yapılacak yerler konusunda bilgiliyiz. Bölgede birçok düğün çekimi yaptığımız için hem mekanlar hem de bölgenin ışık ve coğrafi konumlarına oldukça hakim durumdayız. Dilerseniz deniz kenarı, kumsal çekimleri ya da yemyeşil bir orman içinde muhteşem kareler yakalayabiliriz.

Ek Hizmetler

Fotoğraf hizmetimiz için çok sık seyahat ediyoruz. Türkiye’nin birçok bölgesinde çekim tecrübemiz var. Güzel ilişkilerimiz ve tecrübemiz sayesinde nerede olursanız olun, sizin için en muhteşem kareleri yakalıyoruz. Gelişmiş teknolojik ekipmanlarımız sayesinde size en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Dilerseniz çeşitli albüm ve baskı alternatiflerimizi sunuyoruz. Çekimlerinizi dijital ortamda orijinal kopyalarıyla size teslim ediyoruz.

Hayallerinizin ötesinde muhteşem bir gün geçirmenizi amaçlıyoruz. Bu nedenle, sizin heyecanınızı yenmeniz ve keyif almanız bizim için çok değerli. Tecrübeli ekibimizle hem eğlenceli, hem de duygu dolu karelerin çıkmasını sağlıyoruz. Siz de birçok teşekkür ve övgü alan ekibimizle tanışmak ve Nevşehir dış çekim fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz bize sayfada bulunan numaralardan veya formu doldurarak ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Nevşehir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.