Nevşehir Alyans ve Takı Firmaları

Beraberliğini temsil edecek alyansı mı arıyorsun? Nevşehir'in tüm alyans ve takı firmalarını senin için bir araya getirdik. Tıkla, Nevşehir'in tüm kuyumcularını ve modellerini incele, beğendiklerinden fiyat teklifi al!

Sayfa 1 / 1
Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Alyans Nasıl Seçilmeli?

Alyans alırken ilk olarak rahat edebileceğiniz bir yüzük modeli seçmeye özen göstermelisiniz. Müstakbel eşinizle beraber seçeceğiniz alyans ikinizin ortak zevkini yansıtan bir model olmalıdır. Eğer farklı tarzlarda gelin ve damat adayıysanız, set halindeki farklı yüzük modelleri sizin için ideal olabilir. Bu setler içinde damat adayları için daha sade alyans modelleri öne çıkarken, gelin adayları için motifli ve taşlı modeller tercih edilebilir. Alyansınızı seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli şey, yüzüğünüzün ergonomik yapısıdır. Rahat edemeyeceğiniz bir yüzük, ileride parmak yaralanmalarına da neden olabilir. Bu nedenle dışa doğru iri taşlı ya da kabartma desenli alyans modellerini günlük kullanım için önermediğimizi bilmelisiniz. Bu tür yüzük modellerini özel günlerde kullanabilirsiniz. Ayrıca yüzüğünüzün çok kalın bir model olmamasına da dikkat etmenizi öneriyoruz. Çünkü kalınlığı fazla olan alyanslar terleme ve sürtünme yapacağı için gün içinde rahatsızlık vermesi kaçınılmazdır. Özellikle de yaz aylarında bu tarz yüzüklerin kullanımı oldukça zor olur.

Alyans seçiminizi yaparken dikkat edeceğiniz bir diğer özellik yüzük alaşımının rengidir. Sarı, beyaz ya da bronz renkleri zevkinize göre tercih edebilirsiniz. Tabii gelin adayları bu seçimi tektaş yüzüklerinin rengini göz önünde bulundurarak yapmayı unutmamalılar. Farklı renklerdeki yüzüklerin bir arada kullanılması uyumsuz bir etki yaratabilir. Nevşehir’de alyans almak için takı firması bakarken kriterlerinizi ve bütçenizi göz önünde bulundurmaya özen gösterin. Beğendiğiniz yüzükler için firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri alabileceğinizi de unutmayın!

Tüm İlçeler Alyans ve Takı Firmaları

Tüm Şehirler Alyans ve Takı Firmaları