BeşTaksimBir

BeşTaksimBir Hakkında

BeşTaksimBir Nevşehir’de rüya gibi bir fotoğraf çekimi yapmaya hazır mısınız? Düşlerinizin gerçeğe döndüğü şahane bir düğün albümü için bizimle çalışın!

2014 yılında fotoğrafçılık sektörüne giriş yapan bir markayız. İşimizi tutkuyla yapıyoruz. Tecrübelerimiz ve sanatsal bakış açımızla birbirinden güzel işlere imza atıyoruz. Amacımız Türkiye’nin her yerinde hizmet vermek. Fotoğrafçılık mesleğinde ilkleri başaran bir firmayız. Konya’da 2015 yılında fotoğraf platosu kurduk. İçerisinde 20 farklı fon ve çok sayıda konsept bulunan çekim platomuz içerisinde şahane kareler elde edebilirsiniz. Üstelik platomuz sadece BeşTaksimBir çiftlerine özel.

Konya merkezli olmamıza karşın Türkiye’nin her yerinde hizmet veren geniş bir ekibe sahibiz. Yıllara uzanan tecrübelerimizle size en iyi şekilde yardımcı oluyoruz. Ekibimiz Güzel Sanatlar Fakültesi’nden mezun kişilerden oluşuyor. Akademik bilgilerini estetik bakış açılarıyla bir araya getiren çalışanlarımız size düşlediğiniz görüntüleri elde etme imkanı sunuyor.

Çekimlerden önce her zaman çiftlerimizle bir araya gelerek tanışıyoruz. Nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyor, aklınızdaki konseptleri öğreniyoruz. Daha önce yaptığımız çalışma örneklerimizi de göstererek hizmet kalitemiz hakkında fikir sahibi olmanızı sağlıyoruz. Çekimler sırasında kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. Görüntü kalitesi yüksek bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

Biliyorsunuz ki Nevşehir’de fotoğraf çekilecek yerler oldukça fazla. Bölge tarihi dokusuyla adeta bir kültür şehri. Bu nedenle çekim için yer bulmada zorlanmıyoruz. Çekim sırasında sizi poz ve duruş gibi temel fotoğrafçılık konularında gereken şekilde yönlendiriyoruz. Çekim bittiğinde elde ettiğimiz görüntüleri beğeninize sunuyor ve içlerinden en hoşunuza gidenleri bilgisayarda düzenlemek üzere ayırıyoruz. Tüm hazırlıkları tamamladığımızda ise albümünüzü size teslim ediyoruz.

Nevşehir fotoğrafçısı Beştaksimbir hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

BeşTaksimBir Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

BeşTaksimBir Sıkça Sorulan Sorular

BeşTaksimBir düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

BeşTaksimBir düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

BeşTaksimBir ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

BeşTaksimBir ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 3 hafta olarak öne çıkmaktadır.

BeşTaksimBir şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, BeşTaksimBir şehir dışında hizmet veriyor.

BeşTaksimBir düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

BeşTaksimBir düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

BeşTaksimBir hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

BeşTaksimBir aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"konsept çekim, düğün belgeseli, trashday, katalog çekimi, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.