Düğün Fotoğrafçıları Nevşehir

Merve Özgür Düğün Fotoğrafçısı

5,0
0850 532 82 13
Mesaj Gönder
 • Min. Paket Fiyatı
  10.000-15.000 TL

Ekiple Tanışın

 • Seyit Özgür
  Firma Sahibi

Merve Özgür Düğün Fotoğrafçısı Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
10.000-15.000 TL

Merve Özgür Düğün Fotoğrafçısı Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Merve Özgür Düğün Fotoğrafçısı Sıkça Sorulan Sorular

Merve Özgür Düğün Fotoğrafçısı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Merve Özgür Düğün Fotoğrafçısı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 10.000-15.000 TL aralığındadır.

Merve Özgür Düğün Fotoğrafçısı hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Nevşehir profesyonel düğün fotoğrafçısı Merve Özgür Düğün Fotoğrafçısı, kendi araçlarına sahip olduğu için çiftlerin ulaşım konusunda taleplerine cevap verebiliyor ve bu sayede çiftlerin özel günlerinde stres yaşamadan rahat bir şekilde ulaşım sağlamalarına destek oluyor.Aynı zamanda fotoğraf karelerini yakalama esnasında kullanılacak aksesuar olarak elbise konusunda da yardımcı oluyor."

Merve Özgür Düğün Fotoğrafçısı şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Merve Özgür Düğün Fotoğrafçısı şehir dışında hizmet veriyor.

Ücret kriteriniz nedir?

Çekim türü

Merve Özgür Düğün Fotoğrafçısı Hakkında

Merve Özgür Düğün Fotoğrafçısı, 2021 Mart ayında kurulan bir fotoğrafçılık firması. Fotoğrafçı, Nevşehir dış çekim fotoğrafçısı olarak düğün fotoğrafçılığı alanında uzmanlaşmış ve bu alandaki deneyimini kendi şirketini kurarak daha da genişletti. Genç ve dinamik bir ekiple faaliyet gösteren stüdyo, özel anların eşsiz ve unutulmaz karelerle ölümsüzleştirilmesini amaçlıyor. Firma, birçok çiftin mutlu anlarına kareleriyle tanıklık etmiş ve kaliteli hizmetiyle sektörde kendine sağlam bir yer edinmiş.

Deneyim

2016 yılından beri sektörde önemli bir tecrübeye sahip bir profesyonel olan Seyit Özgür tarafından kuruldu. Eşinin ve kendisinin uzun yıllara dayanan tecrübesi düğün fotoğrafçılığı alanında edindiği bilgi ve birikimi beraberinde getirerek 2021 Mart'ta kendi fotoğrafçılık stüdyosunu kurma kararını aldı. Bu tecrübe, Merve Özgür Düğün Fotoğrafçısı'nın müşterilere kaliteli hizmet sunma ve özel anları özenle yakalama konusundaki yeteneğini güçlendirmiş ve stüdyoyu piyasada öne çıkan bir isim haline getirdi.

Çekim Türleri / Mekanlar

Ağırlıklı olarak dış mekan çekimleriyle öne çıkan bir anlayışa sahip. Özellikle Nevşehir'in eşsiz doğal güzellikleri ve tarihi atmosferi, firma tarafından tercih edilen dış mekan çekimlerinin önemli bir motivasyon kaynağı. Fotoğrafçı, gün boyu çekim yerine özellikle gün batımı ve gün doğumu saatlerini tercih etmekte. Bu tercihle doğanın sunduğu benzersiz ışık altında çiftlere daha etkileyici ve romantik kareler sunmayı amaçlıyor.Firma,genel olarak günde 2 çiftle çekim yapmayı tercih ediyor.Bu yönüyle çiftlerle daha detaylı çalışma gerçekleştiriyor.

Ekipman

Firmanın ekipmanları arasında Canon EOS R5 fotoğraf makinesi, Sony A7R III fotoğraf makinesi ve DJI Mini 4 Pro modeli drone bulunuyor. Bu ekipmanlar yüksek çözünürlükte fotoğraf ve video çekimlerini mümkün kılarak çiftlere kaliteli ve profesyonel hizmet sunmayı sağlıyor.Canon EOS R5 fotoğraf makinesi yüksek çözünürlük ve gelişmiş özellikleriyle bilinen bir model ve düğün günü anlarını detaylı ve etkileyici bir şekilde yakalamak için kullanılıyor.

DJI Mini 4 Pro drone'un eklenmesiyle firma, düğün mekanının çevresini kuşbakışı görüntüleyerek farklı bir perspektif sunma avantajını elde ediyor.Video çekimlerinde ise Sony A7R III model makine tercih ediliyor.. Bu model, yüksek çözünürlükte video kaydı yapabilme özelliği ve gelişmiş video çekim teknolojileri ile biliniyor.

Baskı Hizmetleri

Merve Özgür Düğün Fotoğrafçısı, çiftlere özel hizmet sunma anlayışını desteklemek adına isteğe göre baskı hizmeti de sağlıyor. Firma, çiftlerin özel günlerine dair çekilen fotoğraf ve videoları, kaliteli baskılarla ölümsüzleştirmelerine olanak tanıyarak bu özel anları somut bir şekilde muhafaza etmelerine yardımcı oluyor.Farklı bir albüm firması ile iş birliği yaparak ya da en uygun albüm firmasına yönlendirerek çiftlerin bireysel zevklerine ve tercihlerine uygun özel albümler oluşturmalarını sağlıyor.

Ek Hizmetler

Nevşehir profesyonel düğün fotoğrafçısı Merve Özgür Düğün Fotoğrafçısı, kendi araçlarına sahip olduğu için çiftlerin ulaşım konusunda taleplerine cevap verebiliyor ve bu sayede çiftlerin özel günlerinde stres yaşamadan rahat bir şekilde ulaşım sağlamalarına destek oluyor.Aynı zamanda fotoğraf karelerini yakalama esnasında kullanılacak aksesuar olarak elbise konusunda da yardımcı oluyor.

Nevşehir düğün fotoğrafçısı Merve Özgür Düğün Fotoğrafçısı, 2024 yılına kadar gerçekleştirilecek düğün çekimleri için özel bir teklif sunuyor. Şubat'a kadar olan çekimlerde 2024 çiftlerine özel indirimler uygulanıyor. Bu avantajlı teklif ile çiftlere daha erken rezervasyon yaparak bütçelerinde tasarruf etme fırsatı sunmayı amaçlıyor. “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak fiyat bilgimizi öğrenmeyi geciktirmeyin. Ödeme seçenekleri olarak nakit ve banka havalesi yöntemini tercih ediyor. Çekim öncesi kapora alıyor ve çekim sonunda kalan miktarı tahsil ediyor.

İletişim

 • Telefon:

  0850 532 82 13

 • Adres:

  Bahçelievler mh. 563. Sk 5/5

 • Haritadaki Konumu

  Merve Özgür Düğün Fotoğrafçısı Yol Haritası

Merve Özgür Düğün Fotoğrafçısı Yorumları (10)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Edanur & Ömer

Düğün Tarihi: 02.07.2023

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Çok çok memnun kaldık. Pozlar ile ilgili yönlendirmeleri ve ilgileri çok iyiydi. Kapadokya'da çekim yapmak isteyen her çifte tavsiye ederim.

Cemre & Hakan

Düğün Tarihi: 10.02.2024

Havaların soğuk olması bizi hiç etkilemedi. Fotoğrafçımızın samimiyeti gerçekten bizi bu soğuk havalarda ısındırdı. Size minnettarız, elinize emeğinize sağlık.

Berfin & Eren

Düğün Tarihi: 04.10.2023

Eğlenceli bir çift, pozlandırmaları harika. Biz çok memnun kaldık :)))))

Canan & Ahmet

Düğün Tarihi: 01.10.2023

Fotoğraf çekimi Kapadokya'da biraz erken saatlerde başlıyor ama gerçekten muazzam bir gündoğumu gördük ve çekim gidişatı harikaydı elinize sağlık

Selin & Adnan

Düğün Tarihi: 28.09.2023

Güzel bir çekimdi, her şey harikaydı elinize sağlık .

Buse & Egemen

Düğün Tarihi: 23.09.2023

Sizinle çekim gerçekleştirdiğimiz için şanslıyız. Genç olmanıza rağmen bu kadar bilgili ve işinize hakim olmanız bizi gerçeklten etkiledi. Kapadokya'ya gelecek arkadaşlarıma sizi önereceğim.

Hatice & Umut

Düğün Tarihi: 02.09.2023

Balonlarla birlikte muhteşem bir manzarada çok güzel bir çekim gerçekleştirdik. İlginiz için çok teşekkür ederim.

Beyza & Barış

Düğün Tarihi: 01.09.2023

Eğlenceli ve keyifli bir çekimdi umarım tekrar yollarımız kesişir.

Kübra & Mehmet

Düğün Tarihi: 09.08.2023

Gerçekten çok memnun kaldık. İlgi ve anlayışları çok güzeldi. Bir kez daha gelirsek bir kez daha siz.

Rukiye & Berkhan

Düğün Tarihi: 04.08.2023

İlginiz için teşekkür ederiz bize unutamayacağımız güzel anılar bıraktınız

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.