Jungle Photography

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Jungle Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  3 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Jungle Photography Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Jungle Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Jungle Photography Hakkında

Gösterişli bir düğün albümü istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Jungle Photography Media Ajans’ın profesyonel ekibi olarak 10 yılı aşkın süredir fotoğrafçılık sektöründe başarıyla hizmet veren bir markayız. Yıllara dayanan deneyimlerimizle size yardımcı oluyor, düşlerinizi süsleyen kareleri yakalıyoruz.

Eskişehir merkezli bir firmayız. Yine de Türkiye’nin her ilinde hizmet veriyoruz. Bu nedenle Nevşehir fotoğrafçıları arasında araştırma yaparken karşınızda bizi görmeniz çok normal. Türkiye’nin hangi ilinde olursanız olun bizimle çalışabilirsiniz. Size en iyi hizmeti sunmak için ekipmanlarımızla hemen yola çıkıyor, çekimlerinizi yapıyoruz.

Çekimleri yaparken önceliği daima sizin isteklerinize veriyoruz. Nasıl bir konsept hayal ediyorsanız, tarzınızı da göz önünde bulundurarak size onu sağlıyoruz. Çalışmalarımızı da örnek olması adına sizinle paylaşıyoruz. Böylelikle hizmet kalitemize dair fikir edinebiliyorsunuz.

Çekimlerimizi doğa ortamında yapmayı tercih ediyoruz. Tabii ki bu aşamada sizin fikrinizi alıyoruz. Siz fotoğraflarınızın ya da videonuzun arka fonunda nereyi görmek istiyorsanız oraya gidiyoruz. Nevşehir çekim mekanları açısından oldukça avantajlı bir yer. Bu nedenle de çekim yeri bulurken zorluk çekmiyoruz. Kaliteli ekipmanlar kullanıyor, yüksek çözünürlüğe sahip görüntüler elde ediyoruz.

Tüm detaylarla yakından ilgileniyoruz. Eğlenceli bir çekim süreci yaşamanızı sağlıyoruz. Çekim planınızı önceden yaptığımız için her şey kuralına uygun olarak ilerliyor. Drone çekimleri de yaparak kuş bakışı görüntüler kaydediyoruz. Albümlerimizin boyutları birbirinden farklı. İsterseniz kanvas fotoğrafta satın alabilirsiniz. Dönem dönem düzenlediğimiz kampanyalarla bütçenize uygun bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Yaşamınızda bir kere olacak bu anları tüm güzelliğiyle kayıt altına almak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Jungle Photography’nin değerli çiftlerinden biri olmak, fiyatlarımızı öğrenmek ve hakkımızda daha çok bilgi almak için sayfa üzerinde yer alan firma bilgilerimiz aracılığıyla ya da yandaki form yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.