Gelin Buketi İndirimleri

En taze, en güzel gelin çiçekleri sana özel fırsatlarla Düğün.com'da! İndirimli gelin çiçeği fiyatları sunan çiçekçileri incelemeden buketini seçme!

Derya Çiçek Organizasyon
%30 indirim
42 4
Derya Çiçek Organizasyon

Düğün.com Çiftlerine Özel %30 İndirim !

Vanna Flowers
Hediye
1
Vanna Flowers

Düğün.com Çiftlerine Özel Yapılacak Anlaşmalarda Damat Yaka Çiçeği Hediye!

Nigoş Çiçekçilik
%10 indirim
46 5
Nigoş Çiçekçilik

Tüm Gelin Bukletlerinde %10 İndirim!

Çemberimizde Gül Oya
Hediye
20 12
Çemberimizde Gül Oya

Damat Yaka Çiçeği Hediye

Nora Flower & Events
Hediye
50
Nora Flower & Events

Düğün.com Çiftlerine Özel Gelin Buketi Anlaşmalarımızda 6 Adet Yaka Botaniği Hediyemiz!

My Life Garden Flower
%22 indirim
29 1
My Life Garden Flower

Ay Sonuna Kadar Geçerli Tüm Ürünlerde %22 İndirim! Ayrıca Yaka Çiçeğimiz Hediye!

B'jealous Flowers & Events
Hediye
10
B'jealous Flowers & Events

Yapılacak Tüm Anlaşmalarımızda Damat Yaka Çiçeği Bizden Hediye!

Cielo Flowers & Chocolate
%25 indirim
33
Cielo Flowers & Chocolate

İsteme Çiçeği Ya Da Gelin Buketi Alana El Yapımı Belçika Çikolatasında %25 İndirim !

T Sinan Flowers
Hediye
50
T Sinan Flowers

Damat Yaka Çiçeği Bizden Hediye!


Diğer İhtiyaçların İçin Kampanyalar

Gelin Çiçeği Fiyatları Neye Göre Değişir?

Düğünün en gösterişli tarafını oluşturan çiçekler, mevsimine, türüne ve rengine göre çeşitlenerek, size seçim konusunda pek çok avantaj sağlar. Düğünde, masa süslemelerinden gelin yoluna, gelin buketinden saç aksesuarına kadar aklınıza gelebilecek her alanda çiçeklere rastlamak mümkün. Peki, düğün çiçeği fiyatları neye göre değişir? Çiçeğin türüne, yapay ya da canlı olmasına, mevsimine, büyüklüğüne ve tasarımına göre değişiklik gösterir. Eğer siz uygun bütçeli çiçekler arıyorsanız, kampanyalı çiçekler ile normalde daha fazla bütçe ayırmanız gereken çiçekleri indirimli satın alabilirsiniz. Ayrıca uygun fiyata çiçek bulabilmek için mevsimine uygun şekilde çiçek araştırması tavsiye ediyoruz. Eğer mevsimine uygun olmayan çiçekleri tercih ederseniz, biraz daha fazla bir bütçe ayırmanız gerektiğini bilmelisiniz. Canlı çiçeklerin yanı sıra yapay çiçekler de bir diğer seçeneğiniz. Çoğu gelin adayı gelin buketi ve gelin tacını ömür boyu saklamak istediği için bu aksesuarlarını yapma çiçeklerden tercih ediyor. Yapma çiçekler birçok canlı çiçeğe göre daha indirimli diyebiliriz. Tabii bu yapma çiçek için kullanılan malzemelere ve tasarıma göre değişiklik gösterecektir.

Son zamanlarda oldukça yaygınlaşmaya başlayan canlı çiçek üzerine resim ya da yazı baskısı modasına siz de katılmak istiyorsanız ayırdığınız bütçenin biraz üzerinde bir fiyatlandırma ile karşılaşabilirsiniz. Avantajlardan yararlanmak için indirimleri kontrol etmenizde fayda var. Çiçekçiler için indirimler sayfasını sık sık ziyaret ederek size özel kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca gelin buketi fiyatları için de çiçekçilerle iletişime geçerek ücretsiz fiyat teklifleri almanızı öneriyoruz. Böylece düğün çiçekleri için ne kadar bütçe ayırmanız gerektiği konusunda da bilgi sahibi olursunuz.