Çiçekçiler Kocaeli

Atölye Pukina

Atölye Pukina
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Atölye Pukina Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Özellikler
Özel tasarım Ücretsiz teslimat Şehir dışında hizmet

Atölye Pukina Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Damat yaka çiçeği

Atölye Pukina Hakkında

Özel günlerinizi çiçekler ve yeşil bitkilerle süslemek istiyorsanız, doğru yerdesiniz. İstanbul merkezli bir çiçekçi olmamıza karşın yakın ilimiz olan Kocaeli’nde de hizmet veriyoruz. Atölye Pukina farkıyla mutlu günlerinizi güzelleştirebilirsiniz.

Alanında uzman bir kadroyla birlikte hizmet veriyoruz. Çiçek tasarımından bakımına ve tabii ki siparişine kadar pek çok noktada çalışmalarımızı başarıyla sürdürüyoruz. Yıllara uzanan deneyimlerimizi en iyi şekilde size yansıtıyoruz. İlk olarak bizden nasıl bir hizmet almak istediğinizi öğreniyoruz. Hizmet içeriklerimiz konusunda sizi aydınlatıyoruz. Tamamen içinize sinecek, beklentilerinize uygun bir tasarım hazırlıyoruz.

Düğün mekanınızı istediğiniz konseptte süslerken size yardımcı olabiliyoruz. Gelin arabanızı da özenle hazırlıyoruz. El çiçeğiniz, damat yaka çiçeğiniz de özel tasarım hizmet içeriklerimiz arasında yer aldığı için o alanlarda da size memnuniyetle destek oluyoruz. Hatta hediyelik ve süs eşya tasarımlarımızla konuklarınıza hatıralar bırakacağınız bir hizmeti de bizden alabilirsiniz.

Bizim için önemli olan sizin mutluluğunuzu sağlamak. Bu nedenle hizmet sunarken tamamen beklentilerinizi göz önünde bulundurarak çalışıyoruz. Uzun zamandır hizmet sektöründe yer aldığımız için müşteri ilişkileri konusunda kendimize güveniyoruz. İstediğiniz tasarımı kısa sürede hazırlıyor ve size teslim ediyoruz. Özel tasarım hizmet almak istemezseniz, hazır model ürünlerimizi de göz önünde bulundurarak kararınızı verebilirsiniz. Seçeneklerimiz epey bol. Taze ve kuru çiçekler, bitkiler, hediyelik eşyalarımız içerisinden mutlaka içinize sinecek bir ürün gözünüze çarpacaktır. Özel gün ve kutlamalarınızda, kurumsal davetlerinizde bizimle gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

Kocaeli’nde çiçek siparişi verecek çiftseniz en kaliteli hizmeti bizim markamızdan alacağınıza emin olabilirsiniz. Bize ulaşmak, ürünlerimizi görmek ve fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • İşletme Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Nevzemin Sokak 20/1 Kadıköy

  • Haritadaki Konumu

    Atölye Pukina Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.