Çiçekcim

E-posta Gönder

Çiçekçiler

Kategori

1 haftadan az

Teslim Süresi

Özel Tasarım

Özellikler

Gölcük, Kocaeli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Teslim Süresi 1 haftadan az

Özellikler

  • Özellikler Özel Tasarım, Yapay Çiçek, Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Hizmet içeriğiniz nedir? Araç süslemesi, Damat yaka çiçeği, Düğün çelengi, Gelin buketi, Masa süslemesi, Mekan süslemesi, Nikah Hediyesi
  • Kullandığınız aksesuarlar neler? İnci Boncuk, Kozalak, Broş, Deniz Yıldızı, Deniz Kabuğu

Önerilen Firmalar

Kalben Çiçekçilik
49 2

İzmit

Kalben Çiçekçilik

1 haftadan az
Özel Tasarım
Detay Çiçekçilik
21

Gebze

Detay Çiçekçilik

1 hafta
Özel Tasarım

İzmit

Atölye Pukina

2 hafta
Özel Tasarım

Hakkında

Kaktüsten papatyaya, güllerden sukulentlere kadar her çeşitte aranjmanlarla karşınızdayız. Çiçekçim olarak nikâh şekerleri içinde hizmet veriyoruz. Canlı nikâh bitkileriyle hoş bir nikah şekeri ya da düğün çiçeği istemez miydiniz? Yaşayan çiçekler, yaşayan bitkiler olarak adlandırdığımız bu çalışma da kişiye özel tasarımlar yapıyoruz. Siz kafanızdakileri bize anlattığınızda ona en uygun tasarımı ortaya çıkaracağımızdan emin olabilirsiniz. Çeşitli konseptler çerçevesinde çiçeklerinizi hazırlamak bizim işimiz.

Yeni trendleri takip edip; bunları gelinin isteğine göre şekillendiriyoruz. Atölyemizde canlı ya da yapay çiçek çeşitlerimiz mevcut. Buket hazırlayacağımız gelin adaylarının gelinliğine, saç rengine, ten rengine ve boyuna dikkat ederek gelin çiçeklerini hazırlıyoruz. Kurutulmuş çiçeklerle de tasarımlarınızı gerçekleştirebiliriz. Aslında o gün elinizde ne tarz bir çiçek görmek istediğinizi bize anlatarak sizi daha iyi anlamamızı sağladıktan sonra isteklerinizi gerçekleştirmeme gibi bir durumumuz asla söz konusu değil. Organizasyonlarınızda bizimle çalışarak karar verdiğiniz konsept ışığında size özel tasarımlarla masalarınızı da süsleyebiliriz. Hatta eğer isterseniz eşinizle olan resminiz ya da yazılar ile çiçeklerinizi süsleyebiliriz. Önümüzde uçsuz bucaksız bir alan söz konusu… Yeter ki isteyin.

Yıllar sonra fotoğraflarınıza baktığınızda düğün çiçeğinizin ne kadar hoş gözüktüğünü içinizden geçirmenizi istiyoruz. Hatta belki de onu saklayıp arada gizlice bakmak isteyebilirsiniz. Save the date çekiminizden nişan davetinize, düğününüzden after party'ye kadar davet mekânınız, kıyafetiniz ve tarzınızla orantılı olarak hayalinizdeki tasarımı birlikte gerçeğe dönüştürüyoruz. Siz hayal edin, bize anlatın, biz gerçekleştirelim. Gelin buketi, sağdıç yaka çiçekleri, canlı ya da kuru yaka çiçeği, kapı süsü, nedime bilekliği gibi birçok ihtiyacınızda farklı önerilerimizle isteyebileceğiniz noktaya kadar hizmet veriyoruz.

Bizimle çalışmak isterseniz yandaki formu doldurmanız yeterli. Böylece çiçeklerin büyüsüne sizi de kaptıralım!

İletişim

Selay Akkaş

  • Adres: Çeliktepe Mah.Gülçin Sok.No:1/A Levent

Çiçekcim Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!