Çiçekçiler Kocaeli

Çiçekcim

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Çiçekcim Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Özellikler
Özel tasarım Yapay çiçek Şehir dışında hizmet

Çiçekcim Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Araç süslemesi

Kullandığınız aksesuarlar neler?

İnci boncuk

Çiçekcim Hakkında

Kaktüsten papatyaya, güllerden sukulentlere kadar her çeşitte aranjmanlarla karşınızdayız. Çiçekçim olarak nikâh şekerleri içinde hizmet veriyoruz. Canlı nikâh bitkileriyle hoş bir nikah şekeri ya da düğün çiçeği istemez miydiniz? Yaşayan çiçekler, yaşayan bitkiler olarak adlandırdığımız bu çalışma da kişiye özel tasarımlar yapıyoruz. Siz kafanızdakileri bize anlattığınızda ona en uygun tasarımı ortaya çıkaracağımızdan emin olabilirsiniz. Çeşitli konseptler çerçevesinde çiçeklerinizi hazırlamak bizim işimiz.

Yeni trendleri takip edip; bunları gelinin isteğine göre şekillendiriyoruz. Atölyemizde canlı ya da yapay çiçek çeşitlerimiz mevcut. Buket hazırlayacağımız gelin adaylarının gelinliğine, saç rengine, ten rengine ve boyuna dikkat ederek gelin çiçeklerini hazırlıyoruz. Kurutulmuş çiçeklerle de tasarımlarınızı gerçekleştirebiliriz. Aslında o gün elinizde ne tarz bir çiçek görmek istediğinizi bize anlatarak sizi daha iyi anlamamızı sağladıktan sonra isteklerinizi gerçekleştirmeme gibi bir durumumuz asla söz konusu değil. Organizasyonlarınızda bizimle çalışarak karar verdiğiniz konsept ışığında size özel tasarımlarla masalarınızı da süsleyebiliriz. Hatta eğer isterseniz eşinizle olan resminiz ya da yazılar ile çiçeklerinizi süsleyebiliriz. Önümüzde uçsuz bucaksız bir alan söz konusu… Yeter ki isteyin.

Yıllar sonra fotoğraflarınıza baktığınızda düğün çiçeğinizin ne kadar hoş gözüktüğünü içinizden geçirmenizi istiyoruz. Hatta belki de onu saklayıp arada gizlice bakmak isteyebilirsiniz. Save the date çekiminizden nişan davetinize, düğününüzden after party'ye kadar davet mekânınız, kıyafetiniz ve tarzınızla orantılı olarak hayalinizdeki tasarımı birlikte gerçeğe dönüştürüyoruz. Siz hayal edin, bize anlatın, biz gerçekleştirelim. Gelin buketi, sağdıç yaka çiçekleri, canlı ya da kuru yaka çiçeği, kapı süsü, nedime bilekliği gibi birçok ihtiyacınızda farklı önerilerimizle isteyebileceğiniz noktaya kadar hizmet veriyoruz.

Bizimle çalışmak isterseniz yandaki formu doldurmanız yeterli. Böylece çiçeklerin büyüsüne sizi de kaptıralım!

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Çeliktepe Mah.Gülçin Sok.No:1/A Levent

  • Haritadaki Konumu

    Çiçekcim Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.