My Life Garden Flower

E-posta Gönder

My Life Garden Flower Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Özellikler
Özel tasarım Yapay çiçek Şehir dışında hizmet

My Life Garden Flower Sık Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Araç süslemesi, Damat yaka çiçeği, Düğün çelengi, Gelin buketi, Masa süslemesi, Mekan süslemesi


Kullandığınız aksesuarlar neler?

İnci boncuk

My Life Garden Flower Hakkında

My Life Garden Flower, 1997 tarihinde kurulmuş olup çiçek sektöründe yenilik ve öngörüsüyle lider bir markadır. Siz de en mutlu günlerinizi işini iyi bir ekibe emanet etmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Her türlü çiçeği markamızın bünyesinde bulabilirsiniz. Kesme çiçeklerden yapay çiçeklere uzanan iç ve dış mekan bitkilerinin de içerisinde bulunduğu geniş bir hizmet alanına sahibiz. Satış, ithalat ve ihracat konusunda size gereken desteği sağlıyoruz. Şirketimiz içerisinde üç çiçek sanatı uzmanıyla birlikte çalışıyoruz. İki servis elemanımız ve üç şoför ile araç filomuz var.

Kocaeli çiçekçileri arasında yer alıyor olsak da aslında İstanbul merkezli bir firmayız. Biliyorsunuz ki Kocaeli ve İstanbul birbirine çok yakın. Limited bir oluşum oluşumuzun yanı sıra bir de aile şirketiyiz. Ebru Yasemin Bahçeci ve Oktay Bahçeci şirketimizin ortakları. Firmamızın genel müdürü ise Oktay Bey.

Şirketimiz iş hayatına ilk atıldığında sadece çiçek satışı yapıyordu. Daha sonra işleri büyütmeye başladık. Düğün, davet ve şirket organizasyonlarına hizmet veren bir firma haline geldik. Hollanda ve İtalya’dan da bitki ithalatı yapıyoruz. Bizim için önemli olan her zaman müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamak. Mutlu günleriniz için bizden hizmet almak isterseniz, her şeyin sorunsuz olacağına emin olabilirsiniz.

Firmamızın bazı iş prensipleri bulunuyor. Bizim için çalışanımız çok kıymetli. Yürütmekte olduğumuz “Değerimiz İnsanımız” isimli bir projemiz bile var. Bu proje kapsamında bizimle çalışacak personeli işe alım aşamasından itibaren eğitiyoruz. Doğru kariyer planlaması yapıyor, kişisel eğitimler veriyoruz. Performans değerlendirme sistemimizle de müşteri memnuniyetini hep yakın mercek altına alıyoruz.

Hizmet sektöründe bulunduğumuz için insanlarla daima iç içeyiz. Bu da bizi doğru personel seçimi yapmaya yönlendiriyor. Sektörün lider firmaları arasında yer aldığımız için markamızın bir isim değeri var. Her zaman kendimizi geliştirmeye ve hep adım adım ilerlemeye çalışıyoruz. Tüm elemanlarımızın da bizimle aynı hedefi ve duyguyu paylaşmasını istiyoruz. Personelimizi çeşitli eğitimlerden geçiriyoruz. Herhangi bir birimde yaşanacak aksaklığın müşterileri olumsuz etkileyeceğinin farkındayız. O nedenle tüm birimlerimizin işleyiş hakkında bilgi sahibi olmasını sağlıyoruz. Eğitime önem veriyoruz. Sektör bilgileri aktarıyor, strateji ve planlarımızdan bahsediyoruz.

Siz de özel günlerinizde işinizi şansa değil, My Life Garden Flower kalitesine bırakmalısınız. Bize ulaşmak ve hizmetlerimizden yararlanmak için sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • İşletme Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Atatürk Cad. Orta Sk. Tever Apt. 2/1-C Sahrayıcedit /kadıköy/istanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    My Life Garden Flower Yol Haritası

My Life Garden Flower Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Derya & Hasan

Düğün Tarihi: 09.08.2020


verilen hizmetten ve ürünlerden çok memnun kaldık ayrıca düğün.com müşterisi olduğumuzdan bize %10 luk indirimden faydalandırdıkları için çok teşekkür ederiz herkese tavsiye ederiz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.