Çiçekçiler Kocaeli

Seymen Çiçekçilik

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Seymen Çiçekçilik Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Özellikler
Özel tasarım Ücretsiz teslimat Yapay çiçek Şehir dışında hizmet

Seymen Çiçekçilik Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Araç süslemesi

Kullandığınız aksesuarlar neler?

İnci boncuk

Seymen Çiçekçilik Hakkında

Çiçek kelimesini duyunca bütün insanların yüzünde bir tebessüm oluşmuyor mu sizce de? Çünkü sevdiğini ifade etmenin, mutluluğunu paylaşmanın, alınabilecek bir hediyenin, geçmiş olsun diyebilmenin en güzel yoludur çiçekler…

Biz de Kocaeli Seymen Çiçekçilik olarak tıpkı çiçeğin bıraktığı etkiyi yaptığımız işle bırakıyoruz. Öncelikle işimizi aşkla yapıyoruz. Çiçeklerle ilgilenmek, her gün onlara fısıldamak bu işin büyük bir parçası. Ardından yeryüzünde olan onlarca farklı çiçeğin ayrı ayrı özelliğini bilmek de büyük bir zahmet aslında. Çiçeklerin renklerinin insan üzerinde etkileri ve daha birçoğu...

Özellikle düğün gününüzde elinizde tutacağınız demetin renklerinin uyumlu olmasını istemez miydiniz? Ya da karşı tarafa hissettirdiği duyguları bilseniz onları özenle seçmez miydiniz? İşte bu noktada biz devreye giriyoruz. Çiçeklerin insanlar üzerinde nasıl etki bıraktığını çok iyi biliyor, gelin çiçeklerinizi bunlar doğrultusunda hazırlıyoruz. Canlı çiçekler arasından hem gelinliğinize hem de düğününüzün konseptine en uygunlarını seçiyoruz. Farklı tasarımlar oluşturuyoruz. Büyük ve küçük oluşu da tamamen sizin isteğinize kalmış oluyor. Arzunuza daha yumuşak tonlardaki çiçekleri seçebileceğiniz gibi canlı renklerden oluşan buketi de tercih edebiliyorsunuz.

Sadece düğün günü değil “kız isteme merasimi” için de çiçek hazırlayabiliyoruz. Hem geline hem de gelinin annesine götürülen çiçeklerin renklerine ve anlamlarına çok dikkat ediyoruz.
Bunların yanı sıra düğün günü gelin arabanızı da güzelleştirme imkânı sunabiliyoruz. Dilerseniz canlı çiçeklerle klasik bir gelin arabası yaratabiliyor ya da sadece plakaların üzerine yerleştirdiğimiz çiçeklerle farklı bir hava yakalayabiliyorsunuz. Ayrıca bu süslemeleri balonlarla da zenginleştiriyoruz.

Son olarak da mekânın sizin demetinizle uyumlu olabilmesini sağlıyoruz. En özel gününüzü planladığınız yerde çiçeklerimizle süslemeler yapabiliyoruz. Böylelikle her anlamda bir bütün şeklinde oluyorsunuz.

Özellikle düğünden sonra çiçek atma merasimi için de farklı bir buket hazırlayabiliyoruz. Böylelikle düğününüze ait en güzel detaylardan biri sizde kalmış oluyor.

Eğer siz de çiçeklerle ilgiliyseniz ve özel durumlar için çiçeklerin anlamlarını aynı zamanda neler fısıldadıklarını öğrenmek istiyorsanız, sağ üstte bulunan “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurup bizden teklif alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Seymen Mahallesi Beylik Caddesi No:8/A 41245 Başiskele/Kocaeli

  • Haritadaki Konumu

    Seymen Çiçekçilik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.