Seymen Çiçekçilik

E-posta Gönder

Çiçekçiler

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Tasarım

Özellikler

Başiskele, Kocaeli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat, Yapay Çiçek, Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Hizmet içeriğiniz nedir? Araç süslemesi, Damat yaka çiçeği, Düğün çelengi, Gelin buketi, Masa süslemesi, Mekan süslemesi, Nikah Hediyesi
  • Kullandığınız aksesuarlar neler? İnci Boncuk, Kozalak, Deniz Yıldızı, Deniz Kabuğu

Önerilen Firmalar

İzmit

Atölye Pukina

2 hafta
Özel Tasarım
My Life Garden Flower
27 1

İzmit

My Life Garden Flower

1 haftadan az
Özel Tasarım
Detay Çiçekçilik
21

Gebze

Detay Çiçekçilik

1 hafta
Özel Tasarım

Hakkında

Çiçek kelimesini duyunca bütün insanların yüzünde bir tebessüm oluşmuyor mu sizce de? Çünkü sevdiğini ifade etmenin, mutluluğunu paylaşmanın, alınabilecek bir hediyenin, geçmiş olsun diyebilmenin en güzel yoludur çiçekler…

Biz de Kocaeli Seymen Çiçekçilik olarak tıpkı çiçeğin bıraktığı etkiyi yaptığımız işle bırakıyoruz. Öncelikle işimizi aşkla yapıyoruz. Çiçeklerle ilgilenmek, her gün onlara fısıldamak bu işin büyük bir parçası. Ardından yeryüzünde olan onlarca farklı çiçeğin ayrı ayrı özelliğini bilmek de büyük bir zahmet aslında. Çiçeklerin renklerinin insan üzerinde etkileri ve daha birçoğu...

Özellikle düğün gününüzde elinizde tutacağınız demetin renklerinin uyumlu olmasını istemez miydiniz? Ya da karşı tarafa hissettirdiği duyguları bilseniz onları özenle seçmez miydiniz? İşte bu noktada biz devreye giriyoruz. Çiçeklerin insanlar üzerinde nasıl etki bıraktığını çok iyi biliyor, gelin çiçeklerinizi bunlar doğrultusunda hazırlıyoruz. Canlı çiçekler arasından hem gelinliğinize hem de düğününüzün konseptine en uygunlarını seçiyoruz. Farklı tasarımlar oluşturuyoruz. Büyük ve küçük oluşu da tamamen sizin isteğinize kalmış oluyor. Arzunuza daha yumuşak tonlardaki çiçekleri seçebileceğiniz gibi canlı renklerden oluşan buketi de tercih edebiliyorsunuz.

Sadece düğün günü değil “kız isteme merasimi” için de çiçek hazırlayabiliyoruz. Hem geline hem de gelinin annesine götürülen çiçeklerin renklerine ve anlamlarına çok dikkat ediyoruz.
Bunların yanı sıra düğün günü gelin arabanızı da güzelleştirme imkânı sunabiliyoruz. Dilerseniz canlı çiçeklerle klasik bir gelin arabası yaratabiliyor ya da sadece plakaların üzerine yerleştirdiğimiz çiçeklerle farklı bir hava yakalayabiliyorsunuz. Ayrıca bu süslemeleri balonlarla da zenginleştiriyoruz.

Son olarak da mekânın sizin demetinizle uyumlu olabilmesini sağlıyoruz. En özel gününüzü planladığınız yerde çiçeklerimizle süslemeler yapabiliyoruz. Böylelikle her anlamda bir bütün şeklinde oluyorsunuz.

Özellikle düğünden sonra çiçek atma merasimi için de farklı bir buket hazırlayabiliyoruz. Böylelikle düğününüze ait en güzel detaylardan biri sizde kalmış oluyor.

Eğer siz de çiçeklerle ilgiliyseniz ve özel durumlar için çiçeklerin anlamlarını aynı zamanda neler fısıldadıklarını öğrenmek istiyorsanız, sağ üstte bulunan “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurup bizden teklif alabilirsiniz.

İletişim

Hilal Hanım

  • Adres: Seymen Mahallesi Beylik Caddesi No:8/A 41245 Başiskele/Kocaeli

Seymen Çiçekçilik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!