Çiçekçiler Kocaeli

Derya Çiçek Organizasyon

5,0
  • Teslim Süresi
    1 haftadan az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Derya Çiçek Organizasyon Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Özellikler
Özel tasarım Ücretsiz teslimat Yapay çiçek Şehir dışında hizmet

Derya Çiçek Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Damat yaka çiçeği, Gelin buketi, Masa süslemesi, Mekan süslemesi, Nikah hediyesi

Kullandığınız aksesuarlar neler?

İnci boncuk, Kozalak, Broş, Deniz yıldızı, Deniz kabuğu

Derya Çiçek Organizasyon Hakkında

Düğününüzün en önemli detaylarından biri çiçekçilik hizmeti! Kocaeli’nde çiçek siparişi vereceğiniz firmalar arasında yer alıyor, Derya Çiçek Organizasyon isimli markamızla ön plana çıkıyoruz. Özel günlerinizde hem şık hem de profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Özel organizasyonlarınızda sizin yanınızda oluyoruz. İster düğün mekanınızı süsleme isterseniz de gelin arabanızı çiçeklerimizle güzelleştirme konusunda bizden hizmet alabilirsiniz. Tabii ki hizmetlerimiz sadece bunlarla sınırlı değil. Gelin el çiçeği, damat yaka çiçeği, nikah hediyelik eşyası gibi daha pek çok imkanı size sunuyoruz. Tasarımlarımızı yaparken yapay ya da canlı çiçekler kullanabiliyoruz. İnciler, renkli taşlar, kurdeleler, deniz kabukları, püsküller gibi çeşitli aksesuarlarla çiçek modellerimizi süslüyoruz.

Tecrübelerimizle size yol gösteriyor ve gerektiğinde danışmanlık yapıyoruz. Son kararı her zaman siz veriyorsunuz. Nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak dinliyoruz. Çalışmalarımız konusunda sizi aydınlatıyoruz. Beklentilerinize en uygun olacak içeriği kısa sürede oluşturuyor, beğeninize sunuyoruz. Memnuniyetinizi sağlamak bizim için önemli. Bugüne kadar çok sayıda özel organizasyon için hazırlık yapmayı başardık. Sizi de mest edecek bir hizmet sunacağımıza eminiz.

Düğünler başta olmak üzere nişan, söz, kız isteme, doğum günleri, yıl dönümleri, doğum, evlilik teklifi, kurumsal davetler ve özel etkinliklerde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Mekan süslemesi konusunda size seve seve yardımcı oluruz. Hatta mekanınız, el çiçeğiniz, damat yaka çiçeğiniz ve aracınızın süslemesi aynı model çiçeklerle yapılarak müthiş bir konsept oluşturabilirsiniz. Böylelikle yıllar sonra bile konuklarınızın aklına düğününüz geldiğinde mutlaka hatırlayacakları bir ayrıntınız olmuş olacak.

Kocaeli çiçek fiyatları araştırmanız bizim firmamızın da ücretlerini değerlendirerek devam etmelisiniz. Bize ulaşmak için sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak teklif alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    İzmit- Kocaeli

  • Haritadaki Konumu

    Derya Çiçek Organizasyon Yol Haritası

Derya Çiçek Organizasyon Yorumları (3)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Zeynep & Can

Düğün Tarihi: 19.12.2020

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Gelin çiçeğim için arayış içindeyken Derya hn ile tanıştık. Yasaklı ve zorlu bir süreçte olduğumuz için imkanlar oldukça sınırlıydı. Fakat Derya hn benim için tam da hayallerimdeki gibi bir çiçek hazırladı. Çiçeğime uygun tacı da birlikte tasarladık.. Çok uyumlu ve beim için çok güzeldi. İlgi... devam 

Fatma & Mehmet

Düğün Tarihi: 09.08.2020

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Derya Hanım ile nişanım için tanışmıştık. Nişan ve isteme çiçeğimi onlar hazırlamıştı. Düğünüm için de onlarla çalıştım. Her şey zamanında ve tam olarak istediğim gibi oldu. Nikah şekerlerimi de onlar hazırladı. Derya Hanım her şeyiyle bizzat ilgilendi sonsuz teşekkürler...

Gülbin & Hasan

Düğün Tarihi: 16.01.2020

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Modellerini çok beğendim. Çiçeğim tam istediğim gibi ve zamanında elime ulaştı. Kesinlikle firmayı öneriyorum.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.