Akcan Kuyumculuk

E-posta Gönder

Akcan Kuyumculuk

Akcan Kuyumculuk Hakkında

Ağabeyleri Merhum Fuat Akça'nın 1968'de imalat ve perakende ile kuyumculuk mesleğine adım atmasıyla başlayan Akcan Kuyumcu luk çalışmaları 1979 yılına kadar Şanlıurfa'da devam etti. 1979'da Bursaya göç eden Akça Ailesi, imalat ve perakende alanlarında Bursa Kapalı Çarşı çıkışı Uzun Çarşı'da faaliyet göstermeye devam ediyor.
Akça Ailesi mesleklerini icra ederken yeniliğe açık ve işçiliği kalite li, güvenle sunabilecekleri ürünler seçtiklerini, farklı ve yaratıcı tarz da ürünleriyle vitrinlere yeni bir soluk getirdiği için Favori'yi tercih et tiklerini söylüyor: "Favori'nin çok kısa zamanda büyük işler yaptığını ve başarılı olduğunu, sektöre her zaman bir yenilik daha katacağını düşünerek hareket ediyoruz. Müşterileriyle ilişkilerini gayet ılımlı buluyoruz. Sektörümüze kattığı renkten dolayı Favori Ailesi'ne teşek kür eder, başarılarının devamını dileriz."
Akcan Kuyumculuk her zaman daha kaliteli ürünleri üretmeye ve daha kaliteli bir hizmet oluşturmaya çalışmaktadır. Uzun Çarşı'daki mağazamızda Bir ömür boyu mutuluğunuzu süsleyecek birbirinden seçkin altın ve mücevherat çeşitlerimizi görebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin en güzel günlerinin anılarını paylaşmak dileğiyle.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Kapalı Çarşı Çıkışı Uzun Çarşı No: 254 Osmangazi

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Akcan Kuyumculuk Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.