Akcan Kuyumculuk


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Akcan Kuyumculuk sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

Hakkında

Ağabeyleri Merhum Fuat Akça'nın 1968'de imalat ve perakende ile kuyumculuk mesleğine adım atmasıyla başlayan Akcan Kuyumcu luk çalışmaları 1979 yılına kadar Şanlıurfa'da devam etti. 1979'da Bursaya göç eden Akça Ailesi, imalat ve perakende alanlarında Bursa Kapalı Çarşı çıkışı Uzun Çarşı'da faaliyet göstermeye devam ediyor.
Akça Ailesi mesleklerini icra ederken yeniliğe açık ve işçiliği kalite li, güvenle sunabilecekleri ürünler seçtiklerini, farklı ve yaratıcı tarz da ürünleriyle vitrinlere yeni bir soluk getirdiği için Favori'yi tercih et tiklerini söylüyor: "Favori'nin çok kısa zamanda büyük işler yaptığını ve başarılı olduğunu, sektöre her zaman bir yenilik daha katacağını düşünerek hareket ediyoruz. Müşterileriyle ilişkilerini gayet ılımlı buluyoruz. Sektörümüze kattığı renkten dolayı Favori Ailesi'ne teşek kür eder, başarılarının devamını dileriz."
Akcan Kuyumculuk her zaman daha kaliteli ürünleri üretmeye ve daha kaliteli bir hizmet oluşturmaya çalışmaktadır. Uzun Çarşı'daki mağazamızda Bir ömür boyu mutuluğunuzu süsleyecek birbirinden seçkin altın ve mücevherat çeşitlerimizi görebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin en güzel günlerinin anılarını paylaşmak dileğiyle.
.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Omer Aybak Adres Kapalı Çarşı Çıkışı Uzun Çarşı No: 254 Osmangazi
Osmangazi,
Akcan Kuyumculuk ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Akcan Kuyumculuk hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap