Alyans ve Takı

Kırklareli Alyans ve Takı Firmaları

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Alyans Nasıl Seçilmeli?

Alyans seçerken ilk dikkat etmeniz gereken şey yüzüğün uzun yıllar takmaya elverişli olup olmadığıdır. Rahat edemeyeceğiniz alyans modelleri uzun vadeli kullanımlarda parmakta travma etkisi yaratacağı için, alyans seçiminizi dikkatli yapmanız gerektiğini belirtmeliyiz. Çok kalın, dışa doğru taşlı veya kabartmalı alyansların bir süre sonra rahatsız edebileceğini göz önünde bulundurmalısınız. Diğer dikkat etmeniz gerekense alyans ayarıdır. Eğer ezilme ve çizilmelerin en az olacağı bir alyans istiyorsanız 14 ve 18 ayar alyans yüzükleri tercih etmelisiniz.

Alyans ve Tektaş Uyumu Nasıl Olmalı?

Alyans alırken, ergonomik yapısı, sade ya da gösterişli, ince ya da kalın olması ve renkleri gibi dikkat edilmesi gereken pek çok unsuru vardır. Peki, alyansınızın tektaş ile uyumunun nasıl olması gerektiğini biliyor musunuz? Öncelikle tektaşınızın özelliklerini göz önünde bulundurmalısınız. Pırlantanın büyüklüğü, yüzüğün rengi ve varsa minyatür taşları… Eğer sade bir tektaş yüzüğünüz varsa yalnızca rengini göz önünde bulundurarak bir seçim yapabilirsiniz. Tektaşınıza uygun renkte alyans almanız uyumlu görünmesini sağlayacaktır. Tektaş ile beraber takılacak bir alyansın çok gösterişli olmamasını öneriyoruz. Eğer üçtaş, beştaş ya da tamtur şeklinde bir alyans almak istiyorsanız, oldukça sade ve düz bir model tercih etmeniz gerektiğini unutmamalısınız.

Kırklareli’nde alyans seçerken firmaları detaylıca incelemeyi ve beğendiğiniz yüzük modelleri için de iletişime geçmeyi unutmayın. Ayrıca bu firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri alabilir, indirim sayfasını takip ederek de kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Tüm İlçeler Alyans ve Takı Firmaları

Tüm Şehirler Alyans ve Takı Firmaları