Kırklareli Alyans ve Takı Firmaları

Düğün takıların ve alyansların için aradığın son moda tüm modeller Düğün.com'da! Kırklareli alyans ve takı firmalarını tek sayfada incele ve ücretsiz fiyat teklifi al!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Alyans Nasıl Seçilmeli?

Alyans seçerken ilk dikkat etmeniz gereken şey yüzüğün uzun yıllar takmaya elverişli olup olmadığıdır. Rahat edemeyeceğiniz alyans modelleri uzun vadeli kullanımlarda parmakta travma etkisi yaratacağı için, alyans seçiminizi dikkatli yapmanız gerektiğini belirtmeliyiz. Çok kalın, dışa doğru taşlı veya kabartmalı alyansların bir süre sonra rahatsız edebileceğini göz önünde bulundurmalısınız. Diğer dikkat etmeniz gerekense alyans ayarıdır. Eğer ezilme ve çizilmelerin en az olacağı bir alyans istiyorsanız 14 ve 18 ayar alyans yüzükleri tercih etmelisiniz.

Alyans ve Tektaş Uyumu Nasıl Olmalı?

Alyans alırken, ergonomik yapısı, sade ya da gösterişli, ince ya da kalın olması ve renkleri gibi dikkat edilmesi gereken pek çok unsuru vardır. Peki, alyansınızın tektaş ile uyumunun nasıl olması gerektiğini biliyor musunuz? Öncelikle tektaşınızın özelliklerini göz önünde bulundurmalısınız. Pırlantanın büyüklüğü, yüzüğün rengi ve varsa minyatür taşları… Eğer sade bir tektaş yüzüğünüz varsa yalnızca rengini göz önünde bulundurarak bir seçim yapabilirsiniz. Tektaşınıza uygun renkte alyans almanız uyumlu görünmesini sağlayacaktır. Tektaş ile beraber takılacak bir alyansın çok gösterişli olmamasını öneriyoruz. Eğer üçtaş, beştaş ya da tamtur şeklinde bir alyans almak istiyorsanız, oldukça sade ve düz bir model tercih etmeniz gerektiğini unutmamalısınız.

Kırklareli’nde alyans seçerken firmaları detaylıca incelemeyi ve beğendiğiniz yüzük modelleri için de iletişime geçmeyi unutmayın. Ayrıca bu firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri alabilir, indirim sayfasını takip ederek de kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Tüm İlçeler Alyans ve Takı Firmaları

Tüm Şehirler Alyans ve Takı Firmaları