Alyans ve Takı Bursa

Altın Konak Alyans Ve Mücevharat

Altın Konak Alyans Ve Mücevharat Özellikler

Özellikler
Özel Tasarım El Yapımı Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma Sertifika Ücretsiz Bakım Garanti Belgesi

Altın Konak Alyans Ve Mücevharat Sıkça Sorulan Sorular

Ürün çeşitleri neler?

Alyans

Altın Konak Alyans Ve Mücevharat Hakkında

1993 yılından bu yana sektörde faaliyet gösteriyor ve “Aşkla Bambaşka” sloganı ile çalışmaya devam ediyoruz. Yıllar içerisinde edindiğimiz tecrübe ve gösterdiğimiz başarı ile hızla büyüyen bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Altın Konak Alyans ve Mücevherat olarak kaliteli hizmet anlayışımız içerisinde; ürün çeşitliliği, tasarımda farklılık ve satış sonrası hizmetleri de büyük bir yer kaplıyor. Bu sayede mücevherat ve kuyum alanlarında Türkiye'nin saygın markaları arasında yer alabiliyor ve kendi müşteri kitlemizi oluşturabiliyoruz.

Sektörün gerektirdiği ihtiyaçları ve beklentileri her noktada ürünlerimize de hizmetlerimize yansıtıyor, tüketici odaklı bir yaklaşım sergiliyoruz. Takılarla ilgili hem teknik hem de moda anlamında yeni eğilim ve trendleri muhakkak takip ediyor, tüm hizmet ve üretim süreçlerimizi sürekli olarak geliştiriyoruz. Aynı zamanda öngörülüyüz ve tasarımcılarımız sayesinde kendi tarzımızı ortaya koyarak kuyum konusunda moda olacak çizgiler sergiliyoruz.

Kuyum ve mücevherat sektöründe standartları sürekli yükseltmeyi hedefliyor, yenilikçi ve modern bir üretim anlayışını benimsiyoruz. Pazarlama konusunda da sektörel deneyimimiz ve müşteri memnuniyeti odaklı oluşumuzu bir araya getiriyoruz. Hem tasarım hem de kaliteyi birleştiriyor, sahip olduğu takılarda farklılık arayanlar için özel üretimler yapıyoruz. Kendi kreasyonumuz olan geniş bir ürün yelpazesine sahibiz ve şıklıkla zarafeti asla elden bırakmıyoruz. Ürünlerimiz arasında; başta çiftlere özel alyans modelleri olmak üzere, altın bazlı takılardan kolyeler ve bileklikler, değerli taşlardan pırlanta, elmas, zümrüt ve yakuta kadar pek çok seçenek mevcut. Tüm bunları hem üretiyor hem de kendi markamız altında satıyoruz.

Şirketimizde ISO uyumlu şekilde çalışıyoruz. TSE – ISO 9001: 2015 denetimlerini de başarıyla geçerek Türkiye'deki ilk ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgeli Kuyumcu Mağazası ve mücevher üreticisi unvanını 18.11.2019 yılında kazandık. Altın Konak Kuyumculuk olarak 10.000’den fazla müşteri için kaliteyi uygun fiyatla sunduk ve sunmaya devam ediyor. Bize ulaşmak ve alyanslarımız hakkında bilgi almak için sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi veya yandaki formu kullanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Bursa

  • Haritadaki Konumu

    Altın Konak Alyans Ve Mücevharat Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.