Altın Konak Alyans Ve Mücevharat

E-posta Gönder

Alyans ve Takı

Kategori

Özel Tasarım

Özellikler

Alyans

Ürün Çeşitleri

Nilüfer, Bursa

Lokasyon


Özellikler

  • Özellikler Özel Tasarım, El Yapımı, Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma, Sertifika, Ücretsiz Bakım, Garanti Belgesi

Sorular

  • Ürün çeşitleriniz neler? Alyans, Bileklik, Gelin seti, Gerdanlık, Kolye, Küpe, Nişan Yüzüğü, Saat, Tamtur, Tektaş, Bilezik

Önerilen Firmalar

Hakan Sarıeren Jewellery&Designs
15

Osmangazi

Hakan Sarıeren Jewellery&Designs

Özel Tasarım
Kolye
Dereli alyans mucevherat
15

Osmangazi

Dereli alyans mucevherat

Topaz Pırlanta & Alyans
15

Osmangazi

Topaz Pırlanta & Alyans

Özel Tasarım

Hakkında

1993 yılından bu yana sektörde faaliyet gösteriyor ve “Aşkla Bambaşka” sloganı ile çalışmaya devam ediyoruz. Yıllar içerisinde edindiğimiz tecrübe ve gösterdiğimiz başarı ile hızla büyüyen bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Altın Konak Alyans ve Mücevherat olarak kaliteli hizmet anlayışımız içerisinde; ürün çeşitliliği, tasarımda farklılık ve satış sonrası hizmetleri de büyük bir yer kaplıyor. Bu sayede mücevherat ve kuyum alanlarında Türkiye'nin saygın markaları arasında yer alabiliyor ve kendi müşteri kitlemizi oluşturabiliyoruz.

Sektörün gerektirdiği ihtiyaçları ve beklentileri her noktada ürünlerimize de hizmetlerimize yansıtıyor, tüketici odaklı bir yaklaşım sergiliyoruz. Takılarla ilgili hem teknik hem de moda anlamında yeni eğilim ve trendleri muhakkak takip ediyor, tüm hizmet ve üretim süreçlerimizi sürekli olarak geliştiriyoruz. Aynı zamanda öngörülüyüz ve tasarımcılarımız sayesinde kendi tarzımızı ortaya koyarak kuyum konusunda moda olacak çizgiler sergiliyoruz.

Kuyum ve mücevherat sektöründe standartları sürekli yükseltmeyi hedefliyor, yenilikçi ve modern bir üretim anlayışını benimsiyoruz. Pazarlama konusunda da sektörel deneyimimiz ve müşteri memnuniyeti odaklı oluşumuzu bir araya getiriyoruz. Hem tasarım hem de kaliteyi birleştiriyor, sahip olduğu takılarda farklılık arayanlar için özel üretimler yapıyoruz. Kendi kreasyonumuz olan geniş bir ürün yelpazesine sahibiz ve şıklıkla zarafeti asla elden bırakmıyoruz. Ürünlerimiz arasında; başta çiftlere özel alyans modelleri olmak üzere, altın bazlı takılardan kolyeler ve bileklikler, değerli taşlardan pırlanta, elmas, zümrüt ve yakuta kadar pek çok seçenek mevcut. Tüm bunları hem üretiyor hem de kendi markamız altında satıyoruz.

Şirketimizde ISO uyumlu şekilde çalışıyoruz. TSE – ISO 9001: 2015 denetimlerini de başarıyla geçerek Türkiye'deki ilk ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgeli Kuyumcu Mağazası ve mücevher üreticisi unvanını 18.11.2019 yılında kazandık. Altın Konak Kuyumculuk olarak 10.000’den fazla müşteri için kaliteyi uygun fiyatla sunduk ve sunmaya devam ediyor. Bize ulaşmak ve alyanslarımız hakkında bilgi almak için sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi veya yandaki formu kullanabilirsiniz.

İletişim

sermest

Sermest Nestanoğlu

  • Adres: Bursa

Altın Konak Alyans Ve Mücevharat Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!