Alyans ve Tektaş Modelleri

Evet dedirtecek tektaş modelleri, nişan yüzükleri, evliliğin simgesi alyans çeşitleri ve gelinliği tamamlayacak nitelikte gelin setleri... Düğünün için ihtiyacın olan mücevherlerin tümü bu sayfalarda! Galerileri incele, ilham al!

Evliliğin Simgesi Alyans Modelleri Hakkında Merak Ettiğiniz Her Şey

Sevgilinizle aldığınız evlilik kararını şimdi bir yüzükle taçlandırma zamanı. Peki, nasıl bir model seçilmeli? Söz yüzüğü, nişan yüzüğü, vintage yüzükler, klasik, taşlı ya da özel tasarım alyanslar gibi pek çok yüzük modelleri sizler için bu sayfada yer alıyor. Yüzük firmalarını tek tek dolaşıp model bakmak yerine, bir tıkla pek çok alyans ve tektaş modelini inceleyebilir zevkinize uygun bir yüzük beğenerek, firmaları listeleyebilirsiniz.

Tercihiniz tektaş yüzükten yana ise, öncelikle satın alacağınız yüzüğün taşının nasıl olmasını istediğinizi belirlemeniz gerekli. Bütçenizin durumuna göre pırlanta, elmas, yakut, zümrüt ve safir tercih edebilirsiniz. Tüm bu seçenekler arasında eğer daha uygun bir taş modeli arıyorsanız swarovski taşlar sizin için ideal olabilir. Yüzüğün taşına karar verdikten sonra taş özelliğine göre başka seçenekleri de inceleyerek belirlemeniz gerekebilir. Örneğin değerli bir mücevher olan pırlanta için, karat ağırlığı, rengi, berraklığı ve kesimine de ayrıca bakmanız gereklidir. En popüler pırlanta kesimleri yazımızı detaylıca inceleyerek, yuvarlak, prenses, zümrüt, damla, oval, kalp, yastık ve markiz taş kesimlerinden hoşunuza giden modeli tercih edebilirsiniz. Ayrıca galerimizde bulunan tektaşlar da size fikir vermesi açısından mutlaka göz atmalısınız. Eşinize veya sevgilinize kolye veya bileklik yerine çok güzel bir tamtur yüzük veya beştaş hediye etmeniz de mümkün.

Evlenecek çiftleri birbirine simgesel olarak bağlayan 24 ayar alyanslar ise, düğün takıları içinde en dikkat edilerek seçilen aksesuarlardır. Ortak hayatın resmi göstergesi olan alyansları seçerken, çiftler ortak zevklerini göz önünde bulundurabilirler. Alyans modeli seçmeden önce yüzüğünüzün alaşımına karar verebilirsiniz. Gelenekselliği bozmayan gelin ve damatlar altın alyans tercih ederken, gümüş alyans hem fiyatı hem de estetik görünümü nedeniyle özellikle gençler tarafından sıkça tercih ediliyor. Taş işlemeli ya da motifli alyans modellerinden birini seçebileceğiniz gibi, galerimiz üzerinden inceleyebileceğiniz özel tasarım alyansla da size özel bir yüzükte yaptırabilirsiniz.

Kalın alyans modeli son yılların oldukça dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor. Özellikle üzeri motiflerle ve taşlarla dolu dolu süslenebilen bu model, gelin adayları tarafından oldukça seviliyor.

İstediğiniz yüzük modelini ararken sayfamızdaki firmaların farklı ayarlardaki alyans ve takı indirimlerini takip ederek, fırsatlardan yararlanabilirsiniz.