Alyans ve Tektaş Modelleri

Evet dedirtecek tek taş modelleri, nişan yüzükleri, evliliğin simgesi alyans çeşitleri ve gelinliği tamamlayacak nitelikte gelin setleri... Düğünün için ihtiyacın olan mücevherlerin tümü bu sayfalarda! Galerileri incele, ilham al!Evliliğin Simgesi Alyans ve Tektaş Modelleri

Sevgilinizle aldığınız evlilik kararını şimdi bir yüzükle taçlandırma zamanı. Peki, nasıl bir model seçilmeli? Söz yüzüğü, nişan yüzüğü, vintage yüzükler, klasik, taşlı ya da özel tasarım alyanslar gibi pek çok yüzük modelleri sizler için bu sayfada yer alıyor. Yüzük firmalarını tek tek dolaşıp model bakmak yerine, bir tıkla pek çok alyans ve tektaş modelini inceleyebilir zevkinize uygun bir yüzük beğenerek, firmaları listeleyebilirsiniz.

Tercihiniz tektaş yüzükten yana ise, öncelikle satın alacağınız yüzüğün taşının nasıl olmasını istediğinizi belirlemeniz gerekli. Bütçenizin durumuna göre pırlanta, elmas, yakut, zümrüt ve safir tercih edebilirsiniz. Tüm bu seçenekler arasında eğer daha uygun bir taş modeli arıyorsanız swarovski taşlar sizin için ideal olabilir. Yüzüğün taşına karar verdikten sonra taş özelliğine göre başka seçenekleri de inceleyerek belirlemeniz gerekebilir. Örneğin değerli bir mücevher olan pırlanta için, karat ağırlığı, rengi, berraklığı ve kesimine de ayrıca bakmanız gereklidir. En popüler pırlanta kesimleri yazımızı detaylıca inceleyerek, yuvarlak, prenses, zümrüt, damla, oval, kalp, yastık ve markiz taş kesimlerinden hoşunuza giden modeli tercih edebilirsiniz. Ayrıca galerimizde bulunan tektaş modellerine de sizi fikir vermesi açısından mutlaka göz atmalısınız.

Evlenecek çiftleri birbirine simgesel olarak bağlayan alyanslar ise, düğün takıları içinde en dikkat edilerek seçilen aksesuarlardır. Ortak hayatın resmi göstergesi olan alyansları seçerken, çiftler ortak zevklerini göz önünde bulundurabilirler. Alyans modeli seçmeden önce yüzüğünüzün alaşımına karar verebilirsiniz. Gelenekselliği bozmayan gelin ve damatlar altın alyans tercih ederken, gümüş alyans hem fiyatı hem de estetik görünümü nedeniyle özellikle gençler tarafından sıkça tercih ediliyor. Taş işlemeli ya da motifli alyans modellerinden birini seçebileceğiniz gibi, galerimiz üzerinden inceleyebileceğiniz özel tasarım alyansla da size özel bir yüzükte yaptırabilirsiniz.

Kalın alyans modeli son yılların oldukça dikkat çeken modelleri arasında yer alıyor. Özellikle üzeri motiflerle ve taşlarla dolu dolu süslenebilen bu model, gelin adayları tarafından oldukça seviliyor.

İstediğiniz yüzük modelini ararken sayfamızdaki firmaların alyans ve takı indirimlerini takip ederek, fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Şehrindeki Tüm Alyans ve Takı Firmaları

En değerli takıların için alyans ve takı firmaları arasından beğendiğin modelleri seç! Firmaları Görüntüle
Alyans ve Takı Firmaları
Firmaları İncele
Alyans ve Takı İndirimleri
Mücevher Fırsatlarını Kaçırma
Alyans ve Takı Yazıları
Mücevher Seçmenin İpuçlarını Oku