Altın Konak Alyans Ve Mücevharat

E-posta Gönder

Altın Konak Alyans Ve Mücevharat Özellikler

  • Özellikler

    Özel Tasarım, El Yapımı, Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma, Sertifika, Ücretsiz Bakım, Garanti Belgesi

Altın Konak Alyans Ve Mücevharat Sıkça Sorulan Sorular

  • Ürün çeşitleri neler?

    Alyans, Bileklik, Gelin seti, Gerdanlık, Kolye, Küpe, Nişan Yüzüğü, Saat, Tamtur, Tektaş, Bilezik

Altın Konak Alyans Ve Mücevharat Hakkında

Her detayıyla aşkınızı anlatan birbirinden eşsiz tasarımlar için sizi Altın Konak Alyans ve Mücevharat’a davet ediyoruz. Yirmi beş yılı aşkın süredir kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla attığımız her adımı aşkla ve özenle atıyoruz. İşimize duyduğumuz tutkuyla sektördeki güçlü yerimizi korurken, mücevher sektöründe kendimizi daha da ileri taşımaya devam ediyoruz.

Her şeyden önce en kaliteli hizmeti sunmak ve sektörümüze değer katmayı hedefliyoruz. Bunu layıkıyla yapabilmek için de ISO çalışmalarına uyumlu olarak oluşturulan şirketimizde büyük bir özenle çalışıyoruz. Bu özenli çalışmalarımızın sonucunda TSE-ISO 9001: 2015 denetimlerini başarıyla geçerek Türkiye’nin ilk ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgeli Kuyumcu Mağazası ve Mücevher üreticisi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Çok geniş bir yelpazede ürün çeşitliliği ile hizmet veriyoruz. Birbirinden güzel alyanslarımız, bileziklerimiz, altın saatlerimiz ve daha birçok farklı ürünümüzle size fark yaratan bir hizmet sunuyoruz. Her tarza ve her özel güne uygun mücevherlerimizle bizi tercih eden her çifti mutlu etmeyi başarıyoruz.

Her çift özeldir ve her aşkın kendine ait bir hikayesi vardır. Bu nedenle birbirinden özel modellerimizde sıra dışı çizgilere sahip, özgün tasarımlarla fark yaratmak isteyen çiftleri hayallerindeki tasarımlarla buluşturuyoruz. Sıradanlıktan uzak, eşsiz tasarımlarımızla size kendinizi özel hissettirecek bir hizmet sunuyoruz.

Sektörümüzde edindiğimiz tecrübeleri modern üretim ve pazarlama teknikleriyle birleştiriyoruz. Her dönem siz değerli müşterilerimize sunduğumuz cazip kampanyalarımız ve farklı ürün gruplarındaki indirimlerimizle bizi tercih eden her müstakbel çifte ayrıcalıklı hizmetler sunuyoruz.

Altın Konak Altın ve Mücevharat olarak “Aşkla Bambaşka” sloganımız ile on binden fazla müşteriye hizmet veriyoruz. Hakkımızda daha fazlasını öğrenmek için sayfanın yukarısında bulunan Altın Konak Pırlanta iletişim adresinden bize ulaşabilirsiniz. Biz aşkınızın en özel halini eşsiz tasarımlarımızla somutlaştırmak için sizi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

  • Firma Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.