Alyans ve Takı Antalya

Adalı Kuyumculuk

Adalı Kuyumculuk Hakkında

Tüm seçkin markaların buluşma noktası , Adalı Kuyumculuk
İlk olarak Antalya’da kurulan ve perakende mağazası olarak faaliyete geçen; Adalı Kuyumculuk, ikinci neslin büyük hedefleri ...doğrultusunda perakende satışı faaliyetlerini geliştirmek için 1994 yılında Antalya Güllük’te kuyumculuk faaliyetlerine devam etmiş ve halen hazırda 2 mağazasıyla hizmet vermektedir.
20. yılını 2014 itibariyle tamamlayacak olan Adalı Kuyumculuk, sektörde perakende satış anlamında lider konumunda olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Piyasada ciddiliği ve saygınlığı ile bilinen firmamız "mükemmel hizmet şirketi" olma prensibiyle müşterilerine değer vererek, dinamik bir ekiple çalışarak ve değişen sektörel ihtiyaçları karşılayabilecek ve gelişen teknolojiye ayak uydurmaktadır.
Firmamız elmas, pırlanta ve değerli taşlardan kendi tasarımı olan takı ve mücevher koleksiyonu üretimi ile perakende ticaretini kapsayan entegre bir faaliyet alanına sahiptir. Pırlantalı ürün grubumuz içerisinde Tektas,tria,beştaş,tamtur ve kişiye özel pırlantalı set gerdanlık tarzı ürünlerimiz kuyumcu titizliği ile işlenmektedir..

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Deniz Mh. Anafartalar Cd. No: 51/A

  • Haritadaki Konumu

    Adalı  Kuyumculuk Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.