Oteller İstanbul

Konak Otel ve Restaurant

  • Kapasite
    100 - 250 Kişi

  • Kişi Başı
    250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Konak Otel ve Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Konak Otel ve Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Konak Otel ve Restaurant Özellikler

Otel Türü
Butik Otel
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Havuz başı Şehir dışında Teras
Manzara
Doğa manzaralı

Konak Otel ve Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Konak Otel ve Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Konak Otel ve Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Konak Otel ve Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Konak Otel ve Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Konak Otel ve Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Konak Otel ve Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Konak Otel ve Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.

Konak Otel ve Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Konak Otel ve Restaurant düğün dışında doğum günü, kına, parti, mezuniyet törenleri, nişan, açılışlar, bayi toplantısı, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, baby shower ve piknik hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Konak Otel ve Restaurant Hakkında

Birbirini seven bir çift olarak hayatınızı birleştirmek için attığınız ciddi ve büyük adımların nihayet en büyüğüne gelip çattınız. Artık geriye yapmanız gereken son bir şey kaldı ve bunun da her şeyi ile mükemmel olup aşkınıza ve geleceğinizin başlangıcı olacak o güne layık olmasını istiyor olabilirsiniz. İşte mekânımız Yeşil Konak Butik Otel Polonezköy’de tam da bu anda devreye girerek size harika bir teklifte bulunuyor. Gelin, bizimle birlikte hayatınızın en mutlu gününü muhteşem bir şölene dönüştürün!

Uzun yıllardır başta İstanbullu hemşerilerimiz olmak üzere hem Türkiye hem de dünyanın farklı bölgelerinden pek çok misafirimizi ağırladık. Butik konseptte konaklama hizmeti veren bir işletme olarak bunun yanı sıra özel günlerde toplu organizasyonlara ev sahipliği yapmamız ile de biliniyoruz. Yönetim kadrosundan tutun da servis, mutfak ve geri hizmet ekiplerimize kadar herkes işini çok severek ve bir o kadar da özenli yapıyor. Profesyonellerden oluşan uzman kadromuzun misafirperverliği ile konuklarımızı her konuda memnun etmeyi başarıyoruz.

Yaz ve ilkbahar aylarında fevkalade etkinlikler düzenleyebildiğimiz otelimizin bahçesi düğününüz için harika bir davet alanı olabilir. Zira şehir gürültüsü ve karmaşasından uzakta doğa ile iç içe bol yeşilli bir manzaraya karşı natürel bir atmosferde huzur içerisinde evlenebilirsiniz. Bahçemizin çimlerle kaplı olduğu için kır düğünü konseptini çok iyi şekilde yaratabiliyoruz. Üstelik sahip olduğumuz havuz ile de şık ve elegant süslemeler ile davet düzenini oluşturabiliyoruz. Hem butik çapta hem de son derece kalabalık büyük düğünlere ev sahipliği yapabiliriz.

Eğer düğününüzü yemekli yapmak isterseniz usta aşçılarımızın size özel hazırlayacağı menüler ile harika bir ziyafete de sahip olabilirsiniz. Polonezköy düğün mekanları arasında Konak Otel olarak bizi tercih etmek isterseniz sayfanın sağında bulunan formu doldurarak bize ulaşabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Beykoz Caddesi, No:44 34829 Polonezköy / İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.