Üsküdar Otel Düğünleri

İstanbul'da yemekli düğün yapmak için en ideal mekanlardan olan Üsküdar restoranları Düğün.com'da! Göztepe, Ünalan ve diğer semtlerdeki makanları keşfet!

5 firma

Su Merdum Butik Hotel

Üsküdar

Su Merdum Butik Hotel

İstanbul Boğazının YENİ SULTANI "SUMERDUM Boutique Hotel" Açıldı! Aradığınız kalite, rahatlık ve özel hissettiren hizmet, Osmanlı İmparatorluğu Sultanlarının adını taşıyan odaların...

150-200 TL

Min. Yemekli Fiyat

100-200 kişi

Yemekli Kapasite

130 10
İncele
Bosphorus Palace Hotel

Üsküdar

Bosphorus Palace Hotel

İstanbul’un en romantik otelinde güzel bir gelecek için ‘’Evet’’ demeye hazır mısınız? Boğaziçi’nin o muhteşem güzelliğini, Beylerbeyi kıyısındaki göz kamaştıran yapısıyla tamamlayan mekânımız...

200-300 TL

Min. Yemekli Fiyat

300-400 kişi

Yemekli Kapasite

Hediye 59 36
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Otel Düğünleri
İstanbul’un Anadolu Yakası'nda bir düğün yapmak istiyorsan, düğün yapacağın mekan hem düğün konusunda düğün salonları kadar tecrübeli olsun hem de misafirlerim için konforlu olsun diyorsan; seçimin kesinlikle düğün otellerinden yana olmalı. Hem şık bir düğün yapabilir hem de misafirlerini konaklama sorunlarından uzakta tutabilirsin. Bahçelievler, Barbaros, Beylerbeyi, Bulgurlu ya da Vaniköy gibi Üsküdar’ın en önemli semtlerinden birindeki düğün otellerinden birisini seçebilir ve düğününü orada yapabilirsin. İster boğaz manzaraları olsun, ister yeşillikler içinde; sana uygun en iyi düğün otellerini senin için listeledik. Şimdi ise tek yapman gereken listedeki sana en uygun düğün otellerinin profiline girerek özelliklerine göz atmak ve fiyat teklifi istemek!