Üsküdar Otel Düğünleri

İstanbul'da yemekli düğün yapmak için en ideal mekanlardan olan Üsküdar restoranları Düğün.com'da! Göztepe, Ünalan ve diğer semtlerdeki makanları keşfet!

Bosphorus Palace Hotel

Üsküdar

Bosphorus Palace Hotel

İstanbul’un en romantik otelinde güzel bir gelecek için ‘’Evet’’ demeye hazır mısınız? Boğaziçi’nin o muhteşem güzelliğini, Beylerbeyi kıyısındaki göz kamaştıran yapısıyla tamamlayan mekânımız...

300-400 kişi

Kapasite

300-400 TL

Min. Yemekli

36 yorum

68 6
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Otel Düğünleri
İstanbul’un Anadolu Yakası'nda bir düğün yapmak istiyorsan, düğün yapacağın mekan hem düğün konusunda düğün salonları kadar tecrübeli olsun hem de misafirlerim için konforlu olsun diyorsan; seçimin kesinlikle düğün otellerinden yana olmalı. Hem şık bir düğün yapabilir hem de misafirlerini konaklama sorunlarından uzakta tutabilirsin. Bahçelievler, Barbaros, Beylerbeyi, Bulgurlu ya da Vaniköy gibi Üsküdar’ın en önemli semtlerinden birindeki düğün otellerinden birisini seçebilir ve düğününü orada yapabilirsin. İster boğaz manzaraları olsun, ister yeşillikler içinde; sana uygun en iyi düğün otellerini senin için listeledik. Şimdi ise tek yapman gereken listedeki sana en uygun düğün otellerinin profiline girerek özelliklerine göz atmak ve fiyat teklifi istemek!