Üsküdar Otel Düğünleri

İstanbul'da yemekli düğün yapmak için en ideal mekanlardan olan Üsküdar restoranları Düğün.com'da! Göztepe, Ünalan ve diğer semtlerdeki makanları keşfet!

A11 Bosphorus Hotels
51
5

A11 Bosphorus Hotels oteller zinciri olarak hizmet sunuyor. İstanbul Üsküdar’da konumlanan otel, Boğaz’ın tüm güzelliğini konuklarının ayağına serecek manzaraya sahip. Lüks ve görkemli mimarisiyle...

Maks. Kapasite
400-500 kişi
Min. Yemekli
750 - 1000 TL
Bosphorus Palace Hotel
Üyelere
Özel Fiyat
89
1
Bosphorus Palace Hotel

37 yorum

Üsküdar

 • 9. yıl
 • Bosphorus Palace Hotel Beylerbeyi Sahil kıyısında bulunan benzersiz Boğaz manzarasıyla içinizi huzurla dolduracak tarihi bir yalı. 1996 yılında aslına uygun bir şekilde yeniden yapılandırıldıktan...

  Üyelere Özel

  Hafta İçi, Kokteyl, Kişi Başı

  100 € Fiyat Al

  Maks. Kapasite
  300-400 kişi

  Diğer Firmalar

  Sayfa 1 / 1
  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  İstanbul’un Anadolu Yakası'nda bir düğün yapmak istiyorsan, düğün yapacağın mekan hem düğün konusunda düğün salonları kadar tecrübeli olsun hem de misafirlerim için konforlu olsun diyorsan; seçimin kesinlikle düğün otellerinden yana olmalı. Hem şık bir düğün yapabilir hem de misafirlerini konaklama sorunlarından uzakta tutabilirsin. Bahçelievler, Barbaros, Beylerbeyi, Bulgurlu ya da Vaniköy gibi Üsküdar’ın en önemli semtlerinden birindeki düğün otellerinden birisini seçebilir ve düğününü orada yapabilirsin. İster boğaz manzaraları olsun, ister yeşillikler içinde; sana uygun en iyi düğün otellerini senin için listeledik. Şimdi ise tek yapman gereken listedeki sana en uygun düğün otellerinin profiline girerek özelliklerine göz atmak ve fiyat teklifi istemek!

  Üsküdar Oteller - Sıkça Sorulan Sorular

  Tüm İlçeler Otel Düğünleri

  Tüm Şehirler Otel Düğünleri