Rotta Hotel İstanbul
4,9
(37 Yorum)
6. yıl
Bağcılar
6 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzikSahne ışık sistemiBalayı odasıGeniş otopark5 yıldızlı otel

100 - 350 Kişi
1.450
1.150 TL
İncele
La Quinta by Wyndham İstanbul Güneşli
5,0
(25 Yorum)
3. yıl
Bağcılar
13 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıÖzel nikah alanıMenü tadımıCanlı müzikSahne ışık sistemiGeniş otoparkKolay ulaşım

150 - 1000 Kişi
1.000 - 1.500 TL
İncele

Diğer Firmalar

Bağcılar Nova Plaza Prime Hotel

50 - 1500 Kişi
1.000 - 1.500 TL

Bağcılar Wyndham Grand Istanbul Europe

100 - 625 Kişi
1.500 - 2.000 TL

Bağcılar Clarion Hotel İstanbul Mahmutbey

100 - 450 Kişi
750 - 1.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Bağcılar Otel Düğünleri

Bağcılar ilçesi İstanbul'un en kalabalık ve en popüler bölgelerinden biridir. Bağcılar çeşitli sosyoekonomik düzeyde insanların ve farklı seçeneklerin bulunmasıyla çok yönlü bir ilçe olarak karşımıza çıkıyor. Bu yüzden her bütçe tercih ve ihtiyaç için Bağcılar ilçesinin otelleri uygun düğün mekanını sunuyor. Bağcılar'da düzenleyeceğiniz bir düğün organizasyonu hayallerinizdeki törenin ev sahipliğini yapabilir.

Otel düğünleri Bağcılar ilçesinde çeşitli tema ve konseptler için ayarlanabilir ve dekore edilebilir. Dilerseniz gösterişli bir düğünü otellerin geniş balo salonlarında, kalabalık gruplar eşliğinde kutlayabilirsiniz. Eğer hayalinizde bir havuz başı düğünü varsa otellerin bahçeli alanlarında bulunan havuzlarda organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca otellerin teras katlarında bulunan restoranlar ve etkinlik alanları şehir manzaralı düğünler için harika bir zemin oluşturabilir.

Hayallerinizdeki düğünün gerçek olması için ihtiyacınız olan bütün detayları Bağcılar'ın otellerinden temin edebilirsiniz. Gelin ve damadın istekleri önceliklendirilerek, mekanlar tarafından muhteşem hizmetler masal gibi bir düğünü gerçek kılmaya yetiyor. Bu özel gününüzde planlarınızın kusursuz gerçekleşmesi için araştırmalara erken başlamanızı ve erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmanızı tavsiye ederiz.

Bağcılar Otel Düğünlerinin Hizmet Paketleri Neler İçeriyor?

Oteller tarafından sunulan hizmetler çiftlerin bir düğün organizasyonu için ihtiyaç duyabilecekleri tüm detayları içeriyor. Her çiftin ihtiyacına göre bulabileceği, farklı içeriklerde düğün paketleri mevcut. Düğün paketleri arasından kendinize en uygun olanı seçmek için hizmet içeriklerine göz atmanız önemli olabilir. ayrıca paketler kişiselleştirilebilir oluşlarıyla her çifte özel bir deneyim vadediyor.

Paketlerde sağlanan esneklik sebebiyle farklı ihtiyaçlar ve arzular için çeşitli hizmetler bulabilmek mümkün. Her otelin sunduğu düğün paketleri birbirinden farklı olabilir. Yine de temel olarak sunulan bazı benzer özellikler de var. Bu hizmetlerin hepsinin bulunduğu işletmeler ya da bazılarını içeren paketler bulmanız mümkün. İşte bu hizmetlerden bazıları:

Bu saydığımız maddeler bazı mekanlarda olabileceği gibi, kimi otellerin düğün organizasyonları tarafından sunulmayabilir. Temel paketler ya da her şey dahil alternatifler, çiftlerin kusursuz organizasyonu gerçekleştirebilmesi için esneklik sağlar. Otellerle görüşmeleriniz esnasında taleplerinizi bildirerek ekstralar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Size en uygun seçimi yapmanız için beklentilerinizi önceden belirlemek faydalı olabilir.

Bağcılar'da Otel Düğünlerinin Fiyatları Nasıl?

Bir düğün organizasyonunun fiyatını belirleyecek birçok değişken mevcuttur. Bu yüzden bazı kriterler belirlenmeden bir minimum ya da maksimum fiyat belirtmek zor. Otellerin sunduğu hizmetler ve sizin tercih ettiğiniz içerikler dahilinde toplam ücreti hesaplayabilirsiniz. Uygun fiyatlı bir tören için alabileceğiniz bazı stratejik hamleler de mevcuttur. Örneğin yoğun sezonlar dışında hafta içi günleri ya da gündüz saatlerinde bir düğün yapmak ekonomik olabilir.

Genellikle düğünlerin fiyatlarını belirleyen esas nokta ise davetli sayısıdır. Organizasyon şirketleri kişi başı ücretlendirme tarifesi uygular. Yani davet edeceğiniz her konuk için servis ücreti ödemeniz gerekir. Butik ve samimi bir düğün organizasyonu hayal edenler için maliyetin daha bütçe dostu olacağını söyleyebiliriz. Ayrıca düğün ikramları ve ikramların içeriği de kişi başı ücretlendirme için belirleyici olacaktır.

Örneğin açık büfe ikramlar yerine leziz kurabiyelerin ve pastanın bulunduğu bir kokteyl düğünüyle ciddi oranda tasarruf edebilirsiniz. Otellerden karşılamak istediğiniz hizmetler farklı fiyatlandırmalarla sonuçlanacaktır. Her şey dahil, kapsamlı bir düğünü en uygun fiyatlarla tertip edebilmeniz için erken rezervasyon fırsatlarıyla indirimleri yakalayabilirsiniz. Doğru hamlelerle unutulmaz bir düğünün ev sahibi olabilirsiniz.

Tüm İlçeler Otel Düğünleri

Tüm Şehirler Otel Düğünleri