Tuzla Otel Düğünleri

Hayalindeki düğünü gerçekleştirebileceğin Tuzla düğün otellerini ve balo salonlarını incele, beğendiğin firmalarla iletişime geçerek fiyat teklifi iste!

Esnek sözleşme Emirtimes Hotel Tuzla

Tuzla

Emirtimes Hotel Tuzla

Evliliklerini eğlenceli bir organizasyonla kutlamak isteyen çiftleri otelimize davet ediyoruz. Emirtimes Hotel Group olarak 2002 yılından bu yana kaliteli hizmet anlayışıyla misafirlerimizin...

10 yorum

400-500 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

%25 indirim 34 3 10 1
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, <a href="/">Düğün.com</a>'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Otel Düğünleri
Tuzla’da düğünün için otel arıyorsan çok şanslısın. Çünkü Tuzla artık eskisi gibi ulaşımı zor bir ilçe değil. Son yıllarda aldığı göçlerden ve geçirdiği mimari değişimlerden sonra Tuzla’da düğün yapmak oldukça kolay bir hale geldi. Üstelik yüzölçümü olarak büyükçe olduğu için düğün otelleri genelde geniş oluyor ve otopark sıkıntısı gibi problemler de yaşanmıyor. Akfırat, Aydınlı, İçmeler, İstasyon, Mimarsinan, Orhanlı ya da Tersaneler semtlerinden birinde otel düğünü yapmak istiyorsan senin için tüm düğün otellerini listeledik. Şimdi tek yapman gereken beğendiğin mekanların firma profil sayfalarına girmek ve fotoğraflarını, özelliklerini, kapasitesini ve kullanıcı yorumlarını okumak. Eğer her şey senin için uygun ise firmadan fiyat teklifi istemeyi unutmamalısın.