Tuzla Otel Düğünleri

Hayalindeki düğünü gerçekleştirebileceğin Tuzla düğün otellerini ve balo salonlarını incele, beğendiğin firmalarla iletişime geçerek fiyat teklifi iste!

Emirtimes Hotel Tuzla

Tuzla

Emirtimes Hotel Tuzla

Evliliklerini eğlenceli bir organizasyonla kutlamak isteyen çiftleri otelimize davet ediyoruz. Emirtimes Hotel Group olarak 2002 yılından bu yana kaliteli hizmet anlayışıyla misafirlerimizin...

9 yorum

50-100 TL

Min. Yemekli Fiyat

400-500

Yemekli Kapasite

%35 indirim 29 2 9
İncele
Radisson Blu Hotel & Spa İstanbul Tuzla

Tuzla

Radisson Blu Hotel & Spa İstanbul Tuzla

Şehre yakın bir noktada tatil havasında bir düğün hayal edin...Radisson Blu Hotel & Spa Istanbul Tuzla; İstanbul’un her geçen gün gelişen bölgesi Tuzla’da yemyeşil bir orman içerisindeki...

6 yorum

150-200 TL

Min. Yemekli Fiyat

300-400

Yemekli Kapasite

24 6 6 4
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Otel Düğünleri
Tuzla’da düğünün için otel arıyorsan çok şanslısın. Çünkü Tuzla artık eskisi gibi ulaşımı zor bir ilçe değil. Son yıllarda aldığı göçlerden ve geçirdiği mimari değişimlerden sonra Tuzla’da düğün yapmak oldukça kolay bir hale geldi. Üstelik yüzölçümü olarak büyükçe olduğu için düğün otelleri genelde geniş oluyor ve otopark sıkıntısı gibi problemler de yaşanmıyor. Akfırat, Aydınlı, İçmeler, İstasyon, Mimarsinan, Orhanlı ya da Tersaneler semtlerinden birinde otel düğünü yapmak istiyorsan senin için tüm düğün otellerini listeledik. Şimdi tek yapman gereken beğendiğin mekanların firma profil sayfalarına girmek ve fotoğraflarını, özelliklerini, kapasitesini ve kullanıcı yorumlarını okumak. Eğer her şey senin için uygun ise firmadan fiyat teklifi istemeyi unutmamalısın.