Zeytinburnu Otel Düğünleri

İstanbul, Zeytinburnu'nda otelde düğün yapabileceğin firmalar Düğün.com'da! Topkapı, Çırpıcı, Seyitnizam ve diğer semtlerdeki otellerden fiyat teklifi al!

Grand Makel Hotel Topkapı

Zeytinburnu

Grand Makel Hotel Topkapı

Hayatınızın en unutulmaz anlarını yaşayacağınız düğününüzü, profesyonel ekibimiz ile en ince ayrıntısına kadar organize ediyor, kahramanı olmaya hazırlandığınız o günü masal tadında geçirmenizi...

200-300 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

13
İncele
Esnek sözleşme Uranus İstanbul Topkapı Hotel

Zeytinburnu

Uranus İstanbul Topkapı Hotel

Mutluluğunuza ilk adımınızı atacağınız davetinize ev sahipliği yapacak bir mekân arıyorsanız sizi Uranus İstanbul Topkapı Hotel'e davet ediyoruz! Yıllardan beri en özel günlerinizde düzenlediğiniz...

11 yorum

200-300 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

%15 indirim 21 11 5
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Otel Düğünleri
İstanbul’da Avrupa Yakası'nın en önemli ilçelerinden biri olan Zeytinburnu’nda düğün yapmak istiyorsan Topkapı, Çırpıcı ve Seyitnizam ve diğer semtlerdeki sana en uygun düğün otelleri burada. İstediğin mekanın detaylarını inceleyebilir, fotoğraflarına bakabilir ve daha önce o firmada düğün yapmış kullanıcıların deneyimlerini yorumlar bölümünden okuyabilirsin. Eğer mekanı beğendiysen firmadan hemen fiyat teklifi alabilirsin. Zeytinburnu’nda hepsi birbirinden şık bir çok düğün oteli var. Dolayısıyla eğer kafanda “istediğim mekanı bulamam” gibi bir endişe varsa, hiç merak etme. Kesinlikle istediğin kriterlere uygun bir mekan bulacaksın. Tek yapman gereken ise senin için listelediğimiz düğün mekanları içinden sana en uygun olanı bulup fiyat teklifi istemek. Ardından firma seni arayacak ve bütçene uygun bir fiyat teklif edecek. Zeytinburnu’nda düğün yaptığınızda ilçede metro, metrobüs, tren gibi imkanlar olduğu için misafirleriniz ulaşım açısından problem yaşamayacaklardır.