Zeytinburnu Otel Düğünleri

İstanbul, Zeytinburnu'nda otelde düğün yapabileceğin firmalar Düğün.com'da! Topkapı, Çırpıcı, Seyitnizam ve diğer semtlerdeki otellerden fiyat teklifi al!

3 firma

Mercure Hotels İstanbul Topkapı

Zeytinburnu

Mercure Hotels İstanbul Topkapı

Mutluluğunuza ilk adımınızı atacağınız davetinize ev sahipliği yapacak bir mekân arıyorsanız sizi Mercure Hotels İstanbul Topkapı’ya davet ediyoruz! Yıllardan beri en özel günlerinizde...

100-150 TL

Min. Yemekli Fiyat

200-300 kişi

Yemekli Kapasite

Hediye 19 10
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Otel Düğünleri
İstanbul’da Avrupa Yakası'nın en önemli ilçelerinden biri olan Zeytinburnu’nda düğün yapmak istiyorsan Topkapı, Çırpıcı ve Seyitnizam ve diğer semtlerdeki sana en uygun düğün otelleri burada. İstediğin mekanın detaylarını inceleyebilir, fotoğraflarına bakabilir ve daha önce o firmada düğün yapmış kullanıcıların deneyimlerini yorumlar bölümünden okuyabilirsin. Eğer mekanı beğendiysen firmadan hemen fiyat teklifi alabilirsin. Zeytinburnu’nda hepsi birbirinden şık bir çok düğün oteli var. Dolayısıyla eğer kafanda “istediğim mekanı bulamam” gibi bir endişe varsa, hiç merak etme. Kesinlikle istediğin kriterlere uygun bir mekan bulacaksın. Tek yapman gereken ise senin için listelediğimiz düğün mekanları içinden sana en uygun olanı bulup fiyat teklifi istemek. Ardından firma seni arayacak ve bütçene uygun bir fiyat teklif edecek. Zeytinburnu’nda düğün yaptığınızda ilçede metro, metrobüs, tren gibi imkanlar olduğu için misafirleriniz ulaşım açısından problem yaşamayacaklardır.