Sheraton İstanbul City Center
5,0
(18 Yorum)
4. yıl
Beyoğlu
2 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıÖzel nikah alanıMenü tadımıSahne ışık sistemiÖzel aile masasıBüyük gelin odasıGeniş otoparkKolay ulaşım

50 - 600 Kişi
1.000 - 1.500 TL
İncele
Sofitel İstanbul Taksim
5,0
(10 Yorum)
2. yıl
Beyoğlu
23 saatte cevap verir

Boğaz manzaralıButik düğüne uygunFarklı konseptlerMenü tadımıSahne ışık sistemiBüyük gelin odasıGeniş otoparkKolay ulaşım

100 - 350 Kişi
1.500 - 2.000 TL
İncele
Ramada by Wyndham Istanbul Golden Horn
Beyoğlu
15 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunModern ve sadeYüksek tavanMenü tadımıDünya mutfağıSahne ışık sistemiKolay ulaşım

50 - 300 Kişi
1.750
1.000 TL
İncele
Lazzoni Hotel
4,9
(80 Yorum)
9. yıl
Beyoğlu
3 saatte cevap verir

Denizden girişModern ve ihtişamlıGeniş dans pistiKarşılama kokteyliSahne ışık sistemiBalayı odasıBalkon / Teras alanıGeniş otopark

50 - 400 Kişi
50
40 €
İncele
DoubleTree by Hilton Istanbul Piyalepaşa
5,0
(20 Yorum)
8. yıl
Beyoğlu
8 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıGün ışığı alanÖzel nikah alanıDünya mutfağıGeniş dans pistiDJSahne ışık sistemiGeniş otopark

100 - 450 Kişi
1.450
1.300 TL
İncele
The Marmara Taksim
8 Yorum
8. yıl
Beyoğlu

Boğaz manzaralıHavuz başındaFarklı konseptlerÖzel nikah alanıMenü tadımıSahne ışık sistemiGeniş otoparkKolay ulaşım

20 - 750 Kişi
1.500 - 2.000 TL
İncele
Point Hotel Taksim
6 Yorum
5. yıl
Beyoğlu

Boğaz manzaralıButik düğüne uygunFarklı konseptlerCam salonMenü tadımıDJKolay ulaşım5 yıldızlı otel

50 - 150 Kişi
1.500 - 2.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Beyoğlu Elite World Prestige Hotel

50 - 150 Kişi
250 - 500 TL

Beyoğlu Barcelo İstanbul

100 - 450 Kişi
750 - 1.000 TL

Beyoğlu The Parma Hotel

50 - 150 Kişi
250 - 500 TL

Beyoğlu Taksim Gönen Hotel

50 - 150 Kişi
250 - 500 TL

Beyoğlu Cvk Park Bosphorus Hotel Istanbul

50 - 875 Kişi
3.000 TL'den fazla

Beyoğlu Grand Hotel Haliç

100 - 250 Kişi
500 - 750 TL

Beyoğlu Star Hotels Group

100 - 450 Kişi
500 - 750 TL

Beyoğlu Nippon Hotel

50 - 150 Kişi
500 - 750 TL

Beyoğlu Pera Palace Hotel Jumeirah

100 - 625 Kişi
2.000 – 3.000 TL

Beyoğlu The Peninsula istanbul

3.000 TL'den fazla

Beyoğlu Hilton Garden Inn Istanbul Golden Horn

50 - 150 Kişi
250 - 500 TL

Beyoğlu InterContinental Hotel Istanbul

100 - 875 Kişi
1.000 - 1.500 TL

Beyoğlu The Peak Hotel

100 - 625 Kişi
1.500 - 2.000 TL

Beyoğlu Taksim Hill Hotel

100 - 250 Kişi
1.000 - 1.500 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Beyoğlu Otel Düğünleri

Dünyaevine İstanbul Beyoğlu’nda girmek isteyen çiftler için pek çok bütçe dostu seçenek mevcut. Beyoğlu’ndaki otellerde yılın her dönemi düğün organizasyonu yapabilirsin iz. Oteller, çiftlere; bekarlığa veda partisi, kına töreni ve nikah seremonisi gibi kutlamalar için de ek alanlar sunabilmektedir. Tüm bu ek merasim alanları uzmanlar tarafında dekore edilip hazırlanacaktır.

Butik ve samimi davetleri Beyoğlu’nda yapabildiğiniz gibi, görkemli kutlamalarınıza uygun oteller de Beyoğlu’nda hizmet verir. Sizin talepleriniz ne ise, bunu en uygun maliyet ile gerçekleştirebilecek otelleri Beyoğlu’nda bulabilirsiniz. Oteller oldukça ulaşılabilir konumlarda yer almaktadır. Yemekli, yemeksiz ya da kokteyl düğünlerinizi bu otellerde organize edebilirsiniz. Bütçe dostu oteller ile iletişime geçip, ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Manzaraları ile Beyoğlu Otel Düğünleri

Beyoğlu’nda sonsuza kadar evet dediğiniz mekanlarda çok çeşitli manzaralara nazır olabilirsiniz. Gece İstanbul Boğazı’nın ışıklarına tanık olabileceğiniz Beyoğlu otellerine, Karaköy ve çevresinde ulaşabilirsiniz. Taksim bölgesindeki otellerin terasları ve balkonları sayesinde, Boğaz manzarasına tanık olabilirsiniz. Bu alanlarda, İstanbul’un şehir silüeti ve Boğaz manzarası ile, fotoğraf çekimi de yapabilirsiniz.

Beyoğlu Otel Düğünleri Fiyatları Nasıldır?

Otel düğünleri fiyatları Beyoğlu’nda her bütçeye uygun olabilmektedir. En popüler otel düğünleri mekanları bile bütçe dostu pek çok seçeneği içerir. Bölgelere göre fiyat farklılıkları olabilmektedir. Galata, Taksim, İstiklal ve Karaköy bölgelerinde farklı fiyatlar olabilmektedir. Hangi bölge size ulaşım ve manzarası ile hitap ediyorsa, bütçenizi de göz önünde bulundurup ona göre karar alabilirsiniz.

Fiyatlandırma sistemi Beyoğlu’nda otellerde kişi başı üstünden yapılmaktadır. Sizin kaç davetliniz olacaksa, toplam maliyet de buna göre belirlenir. Menü seçimine göre de fiyatlar değişebilmektedir. Ayrıca ekstra hizmet istekleri de Beyoğlu’nda otellerin ücretlerini etkileyecektir. Ancak hemen iletişime geçip erken rezervasyon fırsatlarından faydalanırsanız, pek çok otel size özel indirimler ve kampanyalar ile destek olabilirler!

Otel Düğünleri Beyoğlu’nda Yapılırken Dikkat Edilecekler

Çiftlerin dünyaevine girmek için seçecekleri otellerin dikkat edilmesi gereken noktaların altını çizmekte fayda var. Öncelikle ulaşım imkanlarının çeşitliliğine dikkat edilmelidir. Füniküler, tramvay ve metro ile Beyoğlu’ndaki pek çok otele rahatlıkla ulaşılabilmektedir. Ayrıca özel araçların muhafazası için otopark imkanı, gerekirse de vale hizmeti de birçok otelde hizmetler arasında sağlanmaktadır.

Beyoğlu’ndaki otellerdeki süslemelerin trend ve tarzınıza uygun olduğuna dikkat etmek de gerekli olabilir. Trendlere uygun hazırlanacak aydınlık ve havadar otelleri tercih etmek çiftler için doğru bir karar olabilir. Bunun için de çiftlerin uzman dekorasyon ekipleri ile çalışanlarını seçmesi ideal kararlardan olabilir. En mutlu gecenin geçirileceği mekanın dekorasyonu önemli olacaktır.

Yemeklerin kalitesine ve servis şekline de dikkat etmek faydalı olacaktır. Her türlü zevk ve hassasiyete uygun yemekler Beyoğlu’ndaki otellerde hazırlanıyor. Gece boyu yemeklerin servisini yapacak yeterli sayıda hizmet personelinin olup olmadığını organizasyon sorumlusuna sorarak öğrenebilirsiniz. Beyoğlu’nda seçtiğiniz otelde servis edilecek yemeklerin, uzman mutfak ekipler tarafından yapıldığına da dikkat edebilirsiniz.

Otelleri seçerken fiyatlarına göre karşılaştırma yapabilirsiniz. Sizin bütçenizi aşıp aşmadığına da bakabilirsiniz. Ekstra hizmetlere çok fazla ücret ödemek istemiyorsanız, standart paketi en geniş olan, bütçe dostu Beyoğlu otel düğünleri yerleri arasından seçim yapabilirsiniz. Her türlü bütçeye uygun çok çeşitli tarzlara hitap eden oteller vardır. Siz kendinize uygun aralıkta olanlar arasında araştırma yapabilirsiniz.

Beyoğlu Otel Düğünleri Hizmetleri

Oteller pek çok hizmeti de paketlerinde sunmaktadırlar. Öncelikle, düğün günü girişte konukları karşılayabilecek karşılama hosteslerinin hizmeti paketlere Beyoğlu’nda dahildir. Ayrıca paketler karşılama ekipleri ile beraber trio ekiplerinin hizmetlerini de içerebilir. Beyoğlu’ndaki otellerin işletmecisinden ya da sizinle ilgilenecek olan organizasyon sorumlusundan bu ekipler hakkında tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Düğün geceniz boyunca video çekimi yapacak ekiplerin yardımı ile en önemli anlarınızı kaydedebilirsiniz. Düğünden sonra ise çekilmiş olan tüm fotoğrafları bir albüm olarak alabilirsiniz. Çekilen videolar ile düğün günü filmi hazırlanmasını Beyoğlu’ndaki otellerde talep edebilirsiniz. Düğünler ile, tarihi dokuya şahit olabilirsiniz. Hem merkezi bir konumda olan hem de İstanbul’un tarihi binalarına ev sahipliği yapan İstiklal, sizi çok memnun edebilir.

Avantajları ile Beyoğlu Otel Düğünleri

Hava koşullarına karşı gerekli tüm önlemleri alan oteller Beyoğlu’nda çok avantajlıdır. İster yaz ister kış, İstanbul’da Beyoğlu’nda oteller düğün organize etmek için müsaittir. İsteklerinize, zevkinize ve bütçenize uygun olanı bu sayede rahatlıkla tercih edebileceksiniz. Çünkü Beyoğlu’nda oteller size pek çok tarih seçeneğini rahatlıkla sunabilmektedir. Siz, önceden iletişime geçmeye de dikkat edebilirsiniz.

Beyoğlu’ndaki otellerde evlenmenin avantajlardan bir diğeri de ulaşım kolaylığıdır. Otellerin yerlerini bulmak oldukça kolay olacaktır. Açık ve kapalı alan özelliği gösteren oteller de Beyoğlu’nda da çiftler arasında epey popülerdir. Fiziksel özellik bakımında otel düğünleri çok çeşitlilerdir. Avrupa Yakası’nda düğün yaparken, Beyoğlu otelleri fiziki koşulları ve merkezi konumları ile oldukça avantajlılardır.

Kendi bölgesinin en şık düğün alanlarından bazılarına sahip olan otel düğünleri organize edilebilir. Dikkat çeken süslemeler, avantajlar arasında bulunmaktadırlar. Oteller, çiftlere paketleri ile beraber son modaya uygun ancak zamansız süslemeleri sunarak, artılarına bir artı daha katarlar! Kaliteli dekorasyon fikirleri ve zamansız şıklığı ile pek çok otel Beyoğlu’nda hizmet vermektedir!

Tüm İlçeler Otel Düğünleri

Tüm Şehirler Otel Düğünleri