Ümraniye Otel Düğünleri

İstanbul'da şık bir düğün mekanı arıyorsan Ümraniye düğün otelleri Düğün.com'da! Firmaları incele ve beğendiklerinden ücretsiz fiyat teklifi iste!

4 firma

Ümraniye

Mercure Hotels İstanbul Ümraniye

Kendi masalınızı yaratacağınız ve sevdiklerinizin mutluluğunuza şahitlik edeceği en özel günde Mercure İstanbul Ümraniye Hotel Ailesi olarak tüm detayları bizler sizin için düşünüyoruz. Kusursuz...

13 yorum

100-150 TL

Min. Yemekli Fiyat

200-300

Yemekli Kapasite

39 15 13

Ümraniye

Crowne Plaza İstanbul - OryaPark

Asya yakasının en yeni oteli Intercontinental Hotels üyesi Crowne Plaza Oryapark, görkemli balo salonu ve kır alanıyla unutulmaz, şahane İstanbul düğünlerine ev sahipliği yapıyor. Avantajlı...

150-200 TL

Min. Yemekli Fiyat

500-750

Yemekli Kapasite

%25 134 21 19

Ümraniye

Hilton Garden Inn Istanbul Umraniye

En romantik düğünler düğünler ve eşsiz organizasyonları Hilton Garden Inn İstanbul Ümraniye'de yaşayın. Siz son teknoloji ile donatılmış mekanlarımızda unutulmaz anlar yaşarken profesyonel ekibimiz..

100-150 TL

Min. Yemekli Fiyat

200-300

Yemekli Kapasite

Hediye 27 2 4

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Otel Düğünleri
Ümraniye ve çevresinde yer alan parklar sayesinde oldukça yeşil bir ilçedir. Bu yeşil alanların çokluğu yaz aylarında Ümraniye’yi İstanbul’un diğer ilçelerine nazaran daha yaşanılabilir kılmaktadır. Eğer yazın bir otel düğünü yapmayı planlıyorsan kesinlikle bütçene uygun bir düğün oteli bulacaksın. Konum olarak da oldukça merkezi bir ilçemiz olan Ümraniye’de yapacağın otel düğünlerinde misafirlerin düğün yerine gelirken ulaşım sıkıntısı çekmeyeceklerdir. Çoğu İstanbul ilçesinde misafirlerini çileden çıkaracak bir faktör olan ulaşımı, düğün otelini seçerken kesinlikle göz önünde bulundurmalısın. Eğer Ümraniye’de yaşıyorsan zaten sana Ümraniye’yi anlatmamıza gerek yok, senin için listelediğimiz tüm düğün otelleri arasından bütçene ve isteklerine en uygun olanı seçerek fiyat teklifi isteyebilirsin!