Ümraniye Otel Düğünleri

İstanbul'da şık bir düğün mekanı arıyorsan Ümraniye düğün otelleri Düğün.com'da! Firmaları incele ve beğendiklerinden ücretsiz fiyat teklifi iste!

Esnek sözleşme Mercure Hotels İstanbul Ümraniye

Ümraniye

Mercure Hotels İstanbul Ümraniye

Kendi masalınızı yaratacağınız ve sevdiklerinizin mutluluğunuza şahitlik edeceği en özel günde Mercure İstanbul Ümraniye Hotel Ailesi olarak tüm detayları bizler sizin için düşünüyoruz. Kusursuz...

100-200 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

21 yorum

Hediye 48 6 2
İncele
Esnek sözleşme Zind Home Dudullu Suites Saloon Sapphire

Ümraniye

Zind Home Dudullu Suites Saloon Sapphire

Metropolün yeni merkezlerinden biri olan Ümraniye’de yer aldığımız Zind Home Dudullu Suites Saloon Sapphire’de otel düğünü yapmak isteyen çiftlere unutulmaz bir hizmet sunuyoruz. Yıllara dayanan...

300-400 kişi

Kapasite

50 TL'den az

Min. Yemekli

%50 indirim 44 1
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Otel Düğünleri
Ümraniye ve çevresinde yer alan parklar sayesinde oldukça yeşil bir ilçedir. Bu yeşil alanların çokluğu yaz aylarında Ümraniye’yi İstanbul’un diğer ilçelerine nazaran daha yaşanılabilir kılmaktadır. Eğer yazın bir otel düğünü yapmayı planlıyorsan kesinlikle bütçene uygun bir düğün oteli bulacaksın. Konum olarak da oldukça merkezi bir ilçemiz olan Ümraniye’de yapacağın otel düğünlerinde misafirlerin düğün yerine gelirken ulaşım sıkıntısı çekmeyeceklerdir. Çoğu İstanbul ilçesinde misafirlerini çileden çıkaracak bir faktör olan ulaşımı, düğün otelini seçerken kesinlikle göz önünde bulundurmalısın. Eğer Ümraniye’de yaşıyorsan zaten sana Ümraniye’yi anlatmamıza gerek yok, senin için listelediğimiz tüm düğün otelleri arasından bütçene ve isteklerine en uygun olanı seçerek fiyat teklifi isteyebilirsin!