Akgün İstanbul Hotel
4,8
(50 Yorum)
8. yıl
Fatih
16 saatte cevap verir

Havuz başındaKapsamlı paketFarklı konseptlerMenü tadımıGeniş dans pistiSahne ışık sistemiGeniş otopark5 yıldızlı otel

100 - 625 Kişi
45
30 €
İncele
Radisson İstanbul Sultanahmet
5,0
(94 Yorum)
7. yıl
Fatih
3 saatte cevap verir

Deniz manzaralıButik düğüne uygunModern ve ihtişamlıMenü tadımıSahne ışık sistemiBüyük gelin odasıBride partyKolay ulaşım

50 - 200 Kişi
1.000 - 1.500 TL
İncele
Holiday Inn Istanbul City
5,0
(26 Yorum)
9. yıl
Fatih

Havuz başındaButik düğüne uygunAçık nikah alanıMenü tadımıDJBüyük gelin odasıKolay ulaşım5 yıldızlı otel

100 - 350 Kişi
40
30 €
İncele
Reji by Kalyon Hotel
5,0
(13 Yorum)
4. yıl
Fatih
17 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıAçılır-kapanır tavanAçık nikah alanıFotoğraf çekim alanıMenü tadımıGeniş dans pistiSahne ışık sistemiGeniş otopark

150 - 875 Kişi
2.000 – 3.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Fatih Armada Otel İstanbul

100 - 350 Kişi
2.000 – 3.000 TL

Fatih Bekdaş Deluxe Hotel

100 - 250 Kişi
500 - 750 TL

Fatih Eresin Hotels Topkapı

200 - 875 Kişi
1.500 - 2.000 TL

Fatih DoubleTree By Hilton Istanbul Old Town

50 - 150 Kişi
1.500 - 2.000 TL

Fatih Radisson President Beyazıt İstanbul

100 - 450 Kişi
1.000 - 1.500 TL

Fatih Ottoman's Life Boutique Hotel

2.000 – 3.000 TL

Fatih Ramada By Wyndam Alibeyköy

50 - 150 Kişi
250 - 500 TL

Fatih Hotel Zurich

50 - 150 Kişi
750 - 1.000 TL

Fatih Grand Anka Hotel

50 - 150 Kişi
250 - 500 TL

Fatih Celal Ağa Konağı Hotel

100 - 450 Kişi
1.500 - 2.000 TL

Fatih Ottoman's Life Hotel Deluxe

150 - 600 Kişi
1.000 - 1.500 TL

Fatih Sura Design Hotel & Suites

50 - 75 Kişi
500 - 750 TL

Fatih Legacy Ottoman Otel

100 - 625 Kişi
1.000 - 1.500 TL

Fatih Orka Royal Hotel

50 - 150 Kişi
1.500 - 2.000 TL

Fatih Millennium İstanbul Golden Horn Hotel

50 - 250 Kişi
1.000 - 1.500 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Fatih Otel Düğünleri

Sonsuza kadar evet diyeceğiniz en güzel gününüzde İstanbul Fatih otellerinde olmak istiyorsanız, mekanlar arasında inceleme yapmaya hemen başlayabilirsiniz! Her türlü kapasitedeki grubu misafir edebilecek oteller İstanbul Fatih’te bulunmaktadır. Pek çok otel, çiftlere dünyaevine girdikleri günde çok çeşitli hizmetleri, oldukça uygun fiyatlı ve geniş hizmet içerikli paketler ile sunmaktadırlar.

Fatih’te otellerin fiziksel özellikleri de çok çeşitlidir. Örneğin havuz başı ya da açılır-kapanır tavanlı mekanlar vardır. Ayrıca oteller diğer organizasyonlara da ev sahipliği yapabilmektedirler. Mesela kına gecesi ve bekarlığa veda organizasyonlarınızı planlayabilirsiniz. Sultanahmet, Sirkeci, Topkapı, Eminönü gibi merkezi semtlerinde hizmet veren otellerde isterseniz balo salonlarında, isterseniz de Tarihi Yarımada manzarası eşliğinde terasta bir düğün gerçekleştirebilirsin.

Pek çok otel Fatih’te oldukça ulaşılabilir konumlardadır. Marmaray, metro ve otobüs duraklarına yakın birçok otel bulunmaktadır. Cankurtaran semti çevresindeki otellere ise deniz yolu ile ulaşım sağlanabilir. Merkezi ve bilinir konumları ile İstanbul’un her yerinden Fatih’e kolaylıkla ulaşılabilir. Özel araçlar ile katılım sağlayan konuklar için oteller otopark ve vale şansı sunabilir.

Manzaraları ile Otel Düğünleri Fatih’te Nasıldır?

İstanbul Avrupa Yakası’nda Fatih otelleri oldukça ilgi çekmektedir. Çünkü Tarihi Yarımada’nın en güzel manzaralarına Fatih’te ulaşabilirsiniz. Bunlara Sultanahmet ve Ayasofya manzaralı oteller dahildir. Tarihi dokuya tanık olabilen oteller arıyorsanız, Fatih’te çok sayıda mekan bulabilirsiniz. Sirkeci çevresinde de pek çok otel, tarihe tanıklık eden binalarda bulunmaktadır. Çapa ve Ahırkapı semtlerinde de çok sayıda otel vardır.

Eğer yemyeşil manzaralar eşliği ile dünyaevine girmek isterseniz Gülhane ve Topkapı çevresindeki oteller bunu sağlayabilir. Fatih’te bulunan oteller, düğün alanlarının çevresinde çiftlere park ve bahçe manzaraları sunabilir. Bu yeşil ve büyük alanlarda sonsuza kadar evet diyebilirsiniz! İsterseniz, fotoğraf çekimi de yapabilirsiniz. Fatih’teki otellerde, yeşile doyacağınız dış çekimler mümkündür!

Fatih Otel Düğünleri Fiyatları

Uygun fiyatlı ve geniş hizmet yelpazeli otel düğünleri Fatih’te yapılabilir. Çeşitli hizmetleri dahil ettikleri bütçe dostu düğün paketleri ile çok popüler oteller Fatih’tedir. Erken rezervasyon fırsatlarından faydalanırsanız mekanlardan ek indirimler alabilirsiniz. İletişime geçtiğiniz zaman size ücretsiz fiyat teklifleri sunabilirler.

Fiyatlandırmaları etkileyen birtakım faktörler bulunmaktadır. Bunların arasında öncelikle katılım sağlayacak davetli sayısı vardır. Size uygun kapasitedeki oteli bulduktan sonra, davetli sayısını net olarak bildirdiğiniz zaman fiyatı da öğrenebileceksiniz. Otel düğünleri fiyatları Fatih’te kişi başı olarak hesaplanmaktadır. Bu yüzden Fatih otel düğünleri mekanlarında fiyatlandırma için kesin katılım sağlayacak kişi sayısının bilinmesine ihtiyaç duyulur.

Fiyatları etkileyen başka bir faktör ise düğün tarihi olacaktır. Burada yılın her ayı düğün organize edebilirsiniz. Ancak kış veya bahar dönemlerini seçerseniz, daha uygun maliyetli paketlerle karşılaşma şansınız da artacaktır. Ayrıca seçim yaparken, cumartesi ve pazar yerine hafta içi günlerini tercih etmeniz de daha faydalı olacaktır. Size en uygun günü seçmenizin önemli olduğunu hatırlatalım.

Fatih Otel Düğünleri Süslemeleri

Rüyalarınızdaki düğünü Fatih’teki otellerde gerçeğe dönüştürürken, alanında uzman ve popüler dekorasyon ekiplerinin hizmetini alabilirsiniz. Jardinyer, dantel süslemeler ve mumlar ile yuvarlak masalar süslenecektir. Otel düğünleri sizin seçmiş olduğunuz renkler ve çiçekler ise düzenlenebilecektir. Alanda bulunan napolyon sandalyeler de hazırlık sürecinde seçmiş olduğunuz renklere uygun kumaşlar ile süslenebilmektedir.

Özel hazırlanmış olan fotoğraf çekilme alanları da dekore edilmektedir. Sizin tarzınız ve son moda gelişmelere uygun olarak düzenlenecek arka planlar, çiçekli süsler ve fotoğraf çekilme aksesuarları eklenecektir. Size özel hazırlanabilecek olan gelin yolu da tüm alan ile uyumlu olarak düzenlenecektir. Fatih’te otellerde düğün gününüzde tüm kutlama alanları birbirine uyumlu olarak dekore edilecektir.

Otel Düğünleri Fatih’te Nasıl Hizmetler Sunarlar?

Fotoğraf hizmeti sayesinde düğün gecenizden unutulmaz anları sevdikleriniz ile beraber Fatih’te biriktirin! Düğün için anlaşacağınız profesyonel fotoğraf ve video ekibinin hizmeti ile mutluluğunuzu hatırlatacak özel albümler hazırlayabilirsiniz. Düğün günü belgeseli, profesyonel video ekipleri tarafından, siz Fatih’teki otellerin bünyesinde dünyaevine girerken hazırlanabilir. Hazırlık sürecinizde, otellerin anlaşmalı olduğu profesyonel ekipler ile görüşebilirsiniz.

Yemekli ve kokteylli düğünler için zengin menüler, Fatih’teki otellerin paketlerinde vardır. Birçok firmada düğünden önce size hazırlanacak olan ön tadım menüsü ile kalite kontrolü bizzat siz yapabilirsiniz. Beğenmediğiniz parçaları değiştirebilir ve istekleriniz doğrultusunda ikramlara eklemeler yapabilir, başlangıç tabaklarını istediğiniz gibi zenginleştirebilirsiniz. Fatih’te otellerde ödeyeceğiniz fiyata, düğün pastası da dahil olabiliyor.

Fatih’te hizmetler arasında hazırlık odası da bulunabilmektedir! Bu hazırlık odalarında gelinlik ve damatlıklarınızı giyebilirsiniz. Saç ve makyaj ekibi de bu hazırlık odasında çalışabilir. İsterseniz hazırlık odasına yemek servisi alabilirsiniz. Fatih’teki pek çok otelde bulunan hazırlık odası içinde kaliteli havalandırma ve ısıtma sistemi vardır. Hem konfor hem hijyen mevcuttur.

Tüm İlçeler Otel Düğünleri

Tüm Şehirler Otel Düğünleri