Pendik Otel Düğünleri

Otelde düğün yapmak için tercih edebileceğin Pendik otelleri Düğün.com'da! Firmaları incele ve beğendiklerinle kolayca iletişime geçerek fiyat teklifi al!

Mövenpick Hotel Istanbul Asia Airport
Üyelere
Özel Fiyat
38
1

İstanbul düğün otelleri hakkında araştırma yapıyorsanız sizi Mövenpick İstanbul Asia Airport’a davet ediyoruz. Anadolu Yakası’nda yer alan Mövenpick İstanbul Asia Pendik’te konumlanıyor....

Üyelere Özel

Hafta Sonu, Yemekli, Kişi Başı

32 € Fiyat Al

Hediye
The Green Park Hotels Pendik
96
The Green Park Hotels Pendik

27 yorum

Pendik

 • 5. yıl
 • The Green Park Pendik Hotel & Convention Center’ın eşsiz salonlarında ilk adımı atarken, size ve hayat arkadaşınıza bir tek “EVET” demek kalıyor. The Green Park Pendik Hotel & Convention Center;...

  Kapasite
  50-2600 Kişi
  Min. Yemekli
  750 - 1000 TL
  İstanbul Sabiha Gökçen Airport Hotel
  34

  İstanbul Sabiha Gökçen Airport Hotel, havalimanının içerisinde, güzel ve zarif mekanı ile 2009’dan beri hizmet veriyor. İşletme, dilerseniz sade, dilerseniz gösterişli konseptleri ile en güzel...

  Kapasite
  50-220 Kişi
  Min. Yemekli
  350 - 500 TL
  Classes Boutique Hotel
  63
  3

  1 Nisan 2011 tarihinde uzun emek ve çabalar sonucu hayata geçirdiğimiz projemizin sonucunu nihayet aldık ve kapılarımızı açtık. O günden beri aynı isteklilik ve heyecan ile çalışıyor ve yerli ve...

  Kapasite
  100-500 Kişi
  Min. Yemekli
  100 - 200 TL
  Miracle İstanbul Asia Hotel & SPA
  45
  2

  Miracle İstanbul Asia Hotel & Spa, İstanbul Kurtköy’de şehrin merkezine çok da uzak olmayan bir lokasyonda bulunuyor. Otel hem fazla uzağa gitmeden inzivaya çekilmek hem de eğlenceli davet vermek...

  Kapasite
  200-1500 Kişi
  Min. Yemekli
  500 - 750 TL

  Diğer Firmalar

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  Pendik’teki Otel Düğünleri

  İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan, uzun sahil şeridi ve adalar manzarası ile ferah alanlara sahip bir ilçe Pendik. İlçe, manzaralı mekanlarıyla oldukça popüler. Yeni sayılan bir yerleşim yeri olması nedeniyle de burada trend tasarımlara sahip mekanlar yer alıyor. İlçede düğün, kına, nişan gibi birçok organizasyon gerçekleştirmek için uygun mekanlar bulunuyor.

  Pendik’te düğün yapmak isteyen çiftler için ilçede düğün salonları, kır bahçeleri, oteller, restoranlar ve balo salonları bulunuyor. Buradaki lüks ve uygun fiyatlı otellerde düğün yapmak da oldukça popüler. Otellerin büyük bir kısmı 5 yıldızlı. İlçede ayrıca 4 yıldızlı ve butik oteller de bulunabiliyor. Pendik düğün otellerinin neredeyse hepsi açık alanlara da sahip.

  Pendik’te düğün yapılacak otellerin açık alanlarında havuz da bulunabiliyor. Bu sayede çiftlere havuz başında çok şık organizasyonlar yapma imkanı sunuluyor. Bazı açık alanlı otellerde ise çim zeminli bahçelerde düğünler gerçekleştirilebiliyor. Pek çok Pendik düğün oteli, terasa veya balkona sahip. İlçedeki otellerin kapalı salonlarının hepsi ise yüksek tavanlı.

  Pendik’te bulunan otellerin neredeyse hepsi çiftlere kolonsuz alanda düğün yapma imkanı sağlıyor. Mekanların kapasiteleri ise değişiyor. Daha küçük alanlara sahip oteller 200-300 arası konuk ağırlayabiliyor. İlçede 300-400 kişilik alanlar da mevcut. Büyük kapasiteli mekanlarda ise 750-1000 arası kişi ağırlanabiliyor. İlçede en büyük kapasiteli oteller ise 1000-2000 arası davetliyi kabul edebiliyor.

  Pendik otelde düğün organizasyonunuz için deniz kenarı seçenekler de sunuyor. Otellerin neredeyse hepsi şehir merkezine yakın konumlarda yer alıyor. Otel düğünü Pendik’te Yenişehir, Kaynarca, Kurtköy, Çamçeşme, Harmandere mahallelerinde gerçekleştirilebiliyor. İlçeye ulaşım ise İstanbul’un pek çok noktasından Marmaray, metro, vapur ve otobüs hatlarıyla kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor.

  Pendik Otel Düğünü Paketlerinde Sunulan Hizmetler

  İlçedeki otellerin büyük kısmı 5 veya 4 yıldızlı. Bu sayede Pendik’te İstanbul otel düğünlerinin büyük bir kısmından daha kapsayıcı hizmetler alabilirsiniz. Deneyimli ve işlerinde uzman ekiplere sahip Pendik düğün otellerinde, çiftlerin her türlü ihtiyacı en profesyonel şekilde karşılanıyor. İlçedeki otellerde düğünler için seçebileceğiniz farklı paketler bulunuyor ve alacağınız hizmetler paketler göre değişiklik gösterebiliyor.

  İlçedeki otellerde bulunan düğün paketleri çoğunlukla organizasyonun kokteylli mi yoksa yemekli mi olacağına göre değişiyor. Kokteyl menülerinde oteller; tatlı ve tuzlu kurabiyeler, cheesecake, tartolet, meyve tabakları, cipsi çerez ve meşrubat seçenekleri sunuyor. Çiftlerin isteğine göre alkollü içecek servisi de yapılabiliyor. Lüks otel kalitesiyle, konuklarınıza güler yüzlü servis ekipleri tarafından eksiksiz bir hizmet veriliyor.

  Pendik otelde düğün organizasyonları için yemekli seçenekler de sunuluyor. Konuklarınıza Türk ve dünya mutfağından lezzetler tattırabiliyorsunuz. İlçedeki otellerde bulunan ünlü şefler tarafından kırmızı veya beyaz etli ana yemekler hazırlanarak şık bir şekilde konuklarınıza sunuluyor. Yemeklerin yanında ordövr tabakları, salata çeşitleri, düğün pastası ve aperatifler servis edilebiliyor. Birçok otel kendi menünüzü oluşturmanıza izin verebiliyor.

  Pendik’te otel düğünü paketleri dahilinde çiftlere menü tadımı ve menüde değişiklik yapma imkanları da sunuluyor. Ayrıca otellerin neredeyse hepsinde farklı beslenen konuklarınız ve minik misafirleriniz için özel menüler de hazırlanabiliyor. Pek çok otel isteğinize ve konseptinize uygun düğün pastaları da hazırlayabiliyor. Konuklarınızın masaları da organizasyona özel olarak hazırlanıyor ve oturma düzeni planlanıyor.

  Pendik otelleri, düğün dahilinde organizasyon hizmeti de sağlıyorlar. Otellerde profesyonel organizasyon sorumluları bulunuyor ve her ayrıntıyla sizin yerinize ilgileniyorlar. Süslemeler ve dekorasyon için ise farklı renklerde pek çok konsept uygulanabiliyor. Bazı oteller dışarıdan organizasyon firması getirmenize de izin verebiliyor. Düğünlerden sonra isteğinize göre after party de düzenlenebiliyor.

  İlçedeki oteller müzik hizmeti de sağlıyor. Ayrıca ışık, ses ve sahne cihazları da özel olarak kuruluyor. Bazı oteller kuaför veya spa hizmetleri de verebiliyorlar. Çoğu otelde ise çift için balayı süitleri ayrılıyor. Ayrıca mekanlar isteğinize göre fotoğrafçı ayarlayabiliyor. Pek çok Pendik düğün oteline kendi anlaşacağınız fotoğrafçıyı getirmenize de izin veriliyor.

  Pendik’te Otelde Düğün Fiyatları

  İstanbul’da uygun fiyatlı otel düğünü yapmak isteyen çiftler Pendik’i sıklıkla tercih ediyor. Çünkü ilçedeki 4 ve 5 yıldızlı otellerde, pek çok ilçede bulunamayacak uygun fiyatlarla kaliteli düğünler gerçekleştirilebiliyor. Pendik’teki oteller arasında her bütçeye uygun fiyata sahip olanlar mevcut. İlçede hem uygun hem de yüksek fiyatlı mekanlar bulunabiliyor.

  Pendik otellerinde fiyatlar kişi başı üzerinden hesaplanıyor. Bu sayede otellerde düğün gerçekleştirmek isteyen çiftler davetli sayılarıyla orantılı ücret ödüyorlar. İlçede en yüksek fiyatlara sahip olanlar, havuz başı ve deniz kenarında bulunan 5 yıldızlı oteller oluyor. 4 yıldızlı otellerde ortalama fiyatlarla düğünler gerçekleştirilebilirken, butik otellerde çok uygun fiyatlar görülebiliyor.

  Otelin kapasitesinin yüksek olması da fiyatı değiştiren başka bir etken. Pendik’te 5 yıldızlı lüks oteller Yenişehir, Kaynarca ve Harmandere’de bulunuyor. İlçede uygun fiyatlı butik otellere sahip yer ise Çamçeşme Mahallesi. Seçeceğiniz düğün paketi fiyatı etkileyen başka bir faktör. İlçedeki otellerin büyük kısmında hafta içi fiyatları hafta sonuna göre daha uygun oluyor.

  Pendik Otellerinin Manzaraları

  Pendik Oteller - Sıkça Sorulan Sorular

  Tüm İlçeler Otel Düğünleri

  Tüm Şehirler Otel Düğünleri