Pendik Otel Düğünleri

Otelde düğün yapmak için tercih edebileceğin Pendik otelleri Düğün.com'da! Firmaları incele ve beğendiklerinle kolayca iletişime geçerek fiyat teklifi al!

Divan İstanbul Asia

Pendik

Divan İstanbul Asia

2009 yılında hizmet vermeye başlayan, Anadolu yakasının parlayan yıldızı Divan İstanbul Asia, tüm davet ve toplantı organizasyonlarınız için son teknolojiye sahip salonları ile,...

500-750 kişi

Kapasite

150-200 TL

Min. Yemekli

11

Yorum

%10 indirim 46 8 4
İncele
Esnek sözleşme The Green Park Hotels Pendik

Pendik

The Green Park Hotels Pendik

The Green Park Pendik Hotel & Convention Center’ın eşsiz salonlarında ilk adımı atarken, size ve hayat arkadaşınıza bir tek “EVET” demek kalıyor. The Green Park Pendik Hotel & Convention Center;...

2.000-3.000 kişi

Kapasite

150-200 TL

Min. Yemekli

19

Yorum

50 4
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Otel Düğünleri
Biraz olsun düğün stresini azaltmak ve konforlu bir seçim yapmak istiyorsan düğün mekanı olarak bir otel seçebilirsin. Düğün otelleri hizmetlerin ve konforun yanı sıra sağladıkları farklı davet alanı seçenekleriyle daha da cazip hale geliyorlar. Mevsime veya isteklerine göre balo salonu, teras, bahçe ya da havuz başı gibi farklı mekan seçenekleri arasından bir seçim yapabilirsin. Tecrübeli otel personeli her detayı senin istediğin gibi gerçekleştirirken sen de davetlilerinle ilgilenebilir ve tebrikleri kabul edebilirsin. Seçim yapmak için burada senin için listelediğimiz İstanbul, Anadolu Yakası, Pendik ilçesi düğün otellerini incelemeye başlayabilirsin. İlçenin Yenişehir, Kurtköy, Kaynarca ve civar semtlerinde hizmet veren otellerle kolayca iletişime geçebilir ve fiyat teklifi alabilirsin.