Mövenpick Hotel Istanbul Asia Airport
1 Yorum
2. yıl
Pendik
9 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıÖzel nikah alanıMenü tadımıGeniş dans pistiJimmy-jibSahne ışık sistemiÖzel aile masasıGeniş otopark

300 - 2500 Kişi
50
41 €
İncele
Crowne Plaza İstanbul Asia
5,0
(41 Yorum)
7. yıl
Pendik
8 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunModern ve ihtişamlıGelin yolu süslemesiÖzel nikah alanıMenü tadımıDünya mutfağıSahne ışık sistemiBüyük gelin odası

100 - 1320 Kişi
1.500 - 2.000 TL
İncele
Classes Boutique Hotel
12 Yorum
5. yıl
Pendik
15 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıGelin yolu süslemesiÖzel nikah alanıMenü tadımıCanlı müzikSahne ışık sistemiKolay ulaşımButik otel

100 - 500 Kişi
70.000
62.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Pendik The Green Park Hotels Pendik

50 - 2600 Kişi
1.500 - 2.000 TL

Pendik Myy Boutique Hotel

50 - 250 Kişi
250 - 500 TL

Pendik Divan İstanbul Asia

100 - 625 Kişi
1.500 - 2.000 TL

Pendik Miracle İstanbul Asia Hotel & SPA

200 - 1500 Kişi
1.000 - 1.500 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Pendik Otel Düğünleri

Pendik ilçesinde pek çok otel, uygun fiyatlar ve geniş hizmetler ile düğünler organize etmektedirler. Düğün organizasyonlarınızı Pendik’te ister kış ister yaz mevsiminde planlayabilirsiniz. Oteller, çiftlere; bekarlığa veda partisi, kına töreni ve after/before party gibi kutlamalar için de özel ek alanlar sunabilmektedir. Tüm bu ek kutlama alanları profesyoneller tarafından hazırlanacaktır.

Az katılımcı ile butik davetleri yapabildiğiniz gibi, kalabalık ve görkemli kutlamalarınızı da Pendik’te otellerde organize edebilirsiniz. Düğün organizasyonunuzdan beklentiniz ne ise, bunu en uygun maliyet ile gerçekleştirebilecek otellere ulaşabilirsiniz. Yemekli ya da kokteyl düğünlerinizi Pendik’teki otellerde düzenleyebilirsiniz. En bütçe dostu Pendik otelleri ile iletişime geçip, ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Otel Düğünleri Pendik’te Planlanırken Dikkat Edilecekler

Pendik’teki otellerde düğün planlayan çiftlerin dikkat etmesi gereken faktörlerin altını çizmek isteriz! Öncelikle seçilen otelin sunduğu ulaşım imkanlarının çeşitliliğine dikkat etmelisiniz. Metro ve marmaray ile pek çok otele İstanbul’un her yerinden rahatlıkla ulaşılabilmektedir. Özel aracı ile gelecek olanlar için otopark imkanı, gerekirse de vale hizmeti de birçok otelde hizmetler arasında sağlanmaktadır.

Mekan süslemelerinin son trendlere ve de sizin tarzınıza uygun olduğuna dikkat etmek de gerekli olabilir. Dekorasyon trendlerine göre hazırlanacak aydınlık ve ferah Pendik otellerini tercih etmek, çiftlerin alacağı doğru bir karar olabilir. Bunun için de çiftlerin uzman dekorasyon ekipleri ile çalışanlarını seçmesi ideal kararlardandır. En mutlu gününüzü geçireceğiniz mekanın süslemeleri oldukça önemlidir!

Yemeklerin hem servisine hem de kalitesine dikkat etmek faydalı olacaktır. Siz ve sevdiklerinizin hassasiyetlerine uygun menüler Pendik’teki otellerin mutfağında hazırlanacaktır. Kaliteli ürünler ve profesyonel ekipleri ile hazırlanmış yemeklerin servisi için yeterli sayıda personel olduğuna dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Yemeklerin sıcak servisinin sağlanması için personel sayısına da dikkat edilmelidir.

Düğün planlarken otelleri fiyatlarına göre karşılaştırabilirsiniz. Bütçenize uygun olup olmadığına da bakabilirsiniz. Standart paketi en geniş olan, bütçe dostu yerler arasından seçim yapabilirsiniz. Bu sayede ekstra hizmetlere fazladan bütçe ayırmanıza gerek kalmaz. Her türlü bütçeye uygun çok çeşitli tarzlara hitap eden oteller Pendik’te olduğu için kararlaştırdığınız bütçeye uygun olanlar arasında araştırma yapabilirsiniz.

Pendik Otel Düğünleri Hizmetleri

Müzik hizmeti de Pendik’te en kaliteli şekilde sunulur. Kesintisiz müzik imkanı için kaliteli ses sistemleri vardır. Ses sistemlerinin her koşulda çalışmasını sağlayacak jeneratörler de bulunur. Sahne ve ışık sistemleri de Pendik’te sunulmaktadır. Sahne sistemi sayesinde, eğer isterseniz orkestra ile de eğlencenizi katlayabilirsiniz. Işık ve sis şovları ile görselliği zengin ek eğlenceler yapabilirsiniz.

Pendik’te satın alacağınız düğün paketleri pek çok hizmeti de beraberinde sunmaktadır. Otelin girişinde konukları karşılayabilecek karşılama hosteslerinin hizmeti paketlere dahildir. Ayrıca paketler karşılama ekipleri ile beraber trio ekiplerinin hizmetlerini de içerebilir. Otellerin işletmecilerinden ya da sizinle özel olarak ilgilenecek olan organizasyon sorumlusundan bu ekipler hakkında gereken tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Tören boyunca video çekimi yapacak profesyonel ekiplerin hizmeti ile en önemli anlarınızı kaydedebilirsiniz. Siz Pendik’te dünyaevine girerken çekilmiş olan tüm fotoğrafları bir albüm olarak alabilirsiniz. Ek olarak çekilen videolar ile düğün günü filmi hazırlanmasını otellerde talep edebilirsiniz. Tören sırasında kendi fotoğraflarınız ile bir slayt gösterisi yapılmasını isteyebilirsiniz. Barkovizyon gösterisi imkanı da vardır.

Avantajları ile Pendik Otel Düğünleri

Yağmur ya da güneş fark etmez, İstanbul Pendik’te oteller düğün organize etmek için her daim müsaittir. İsteklerinize, zevkinize ve bütçenize uygun olan alternatifi, hava koşullarına takılmadan rahatlıkla seçebileceksiniz. Oteller size pek çok tarih seçeneğini sunabilir. Erken rezervasyon döneminde iletişime geçerseniz, mekanlar size özel indirimler de sunabilirler. Avantajlı paketlerden bu sayede yararlanabileceğinizin altını çizelim.

Pendik’te evlenmenin avantajlarından bir diğeri de otellerin ulaşım kolaylığıdır. Otellerin yerlerini bulmak hem siz hem de davetliler için oldukça kolay olacaktır. Kolay bulunabilecek merkezi otelleri tercih edebilirsiniz. Fiziksel özellik bakımından oteller, çok çeşitlilerdir. Rustik süslemeli alanlar ya da kapalı salonlar; hepsi Pendik’te bulunur! Pendik’teki oteller, çiftlere paketleri ile beraber zamansız süslemeleri sunarak artılarına bir artıyı daha katarlar.

Pendik’te karşılaşacağınız avantajlardan biri de mekanların popülerliğidir. Alanında bilinen otellerde geniş hizmetler alabilirsiniz. Hem açık hem kapalı alana sahip otellerde keyifli organizasyonları planlayabilirsiniz. Organizasyon sorumlularının yardımı ile kaliteli bir planlama yapabilirsiniz. Düğün ile ilgili her basamakta profesyonel destek almanın rahatlığını süreç boyu deneyimleyebilirsiniz. Hayallerinizdeki düğünü gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Pendik Otel Düğünleri Fiyatları Nasıldır?

Pendik’te her bütçeye uygun olabilen oteller vardır. Bölgelere göre fiyat farklılıkları olabilmektedir. Oteller Pendik’te Yenişehir, Kaynarca, Kurtköy, Çamçeşme, Harmandere mahallelerinde yoğunlukla bulunmaktadır. Bu bölgelerde çok sayıda uygun fiyatlı düğün mekanı hizmet vermektedir. Hangi bölge size ulaşım ve manzarası ile hitap ediyorsa, bütçenizi de göz önünde bulundurup ona göre karar alabilirsiniz.

Ücretlendirmeler Pendik’teki otellerde kişi başı üstünden yapılmaktadır. Yani misafir sayınıza göre toplam maliyet belirlenecektir. Menü için taleplerinize göre de fiyatlar değişebilmektedir. Ayrıca ekstra hizmet istekleri olursa da ücreti etkileyecektir. Ancak siz hemen iletişime geçip erken rezervasyon fırsatlarından faydalanırsanız, Pendik otellerinin size özel indirimlerinden yararlanabilirsiniz.

Tüm İlçeler Otel Düğünleri

Tüm Şehirler Otel Düğünleri