Bayrampaşa Otel Düğünleri

Eğlenceli bir otel düğünü yapman için Bayrampaşa’nın en kaliteli otellerini senin için listeledik. Durma! Hemen ücretsiz fiyat teklifi al!

Windsor Hotel Convention Center İstanbul
Üyelere
Özel Fiyat
13
1

İstanbul’da otel düğünü yapmayı planlıyorsanız size Aralık 2021 tarihinden beri hizmet veren Windsor İstanbul’u tavsiye edebiliriz. İstanbul düğün otelleri arasında yer alan Windsor İstanbul’un...

Üyelere Özel

Hafta Sonu, Yemekli, Kişi Başı

1.100 TL Fiyat Al

Armonia Golden Tulip
Üyelere
Özel Fiyat
52
4
Armonia Golden Tulip

21 yorum

Bayrampaşa

 • 4. yıl
 • Bayrampaşa’da yer alan Armonia Golden Tulip düğününü 5 yıldızlı bir otelde hayata geçirmeyi düşleyen çiftleri bekliyor. Uluslararası konaklama zinciri Louvre Hotels çatısı altında faaliyet...

  Üyelere Özel

  Hafta İçi, Yemekli, Kişi Başı

  700 TL Fiyat Al

  Hediye
  Wish More Hotel İstanbul
  59
  5
  Wish More Hotel İstanbul

  51 yorum

  Bayrampaşa

 • 6. yıl
 • İstanbul’un hızlı gelişim gösteren bölgelerinden biri olan Bayrampaşa’da 2016 yılında hizmete açılan İstanbul Wish More Hotel İstanbul yerli bir turizm markasıdır. İşletmemizde ülkemizin en...

  Kapasite
  50-550 Kişi
  Min. Yemekli
  500 - 750 TL
  Lionel Hotel İstanbul
  Üyelere
  Özel Fiyat
  29
  3
  Lionel Hotel İstanbul

  55 yorum

  Bayrampaşa

 • 6. yıl
 • Lionel Hotel Uluslararası Düğün Profesyonelleri Derneği’nin düzenlediği bir yarışmada en iyi destinasyon düğün oteli ödülünü alarak kaliteli hizmet sağladığını ve konuklarından tam not aldığını...

  Üyelere Özel

  Hafta İçi, Kokteyl, Paket

  74.000 TL Fiyat Al

  DoubleTree by Hilton Istanbul Topkapı
  Üyelere
  Özel Fiyat
  120
  15
  DoubleTree by Hilton Istanbul Topkapı

  62 yorum

  Bayrampaşa

 • 5. yıl
 • Dünyanın pek çok bölgesinde bulunan ve standartlaşmış kaliteli hizmetleri ile bilinen oteller zincirinin İstanbul’daki en iyi temsilcilerinden biriyiz. Avrupa Yakası düğün mekanları arasında...

  Üyelere Özel

  Hafta İçi, Yemeksiz, Kişi Başı

  480 TL Fiyat Al

  Ramada Encore İstanbul Bayrampaşa
  Üyelere
  Özel Fiyat
  63
  4
  Ramada Encore İstanbul Bayrampaşa

  36 yorum

  Bayrampaşa

 • 5. yıl
 • Düğününüzü otel temasıyla düzenlemek istiyorsanız sizi Ramada Encore İstanbul Bayrampaşa by Wyndham’a bekliyoruz. Avrupa Yakası’nda yer alan otelimiz, 4 yıldızlı hizmetiyle ve ardındaki 69 yıllık...

  Üyelere Özel

  Hafta Sonu, Kokteyl, Kişi başı

  550 TL Fiyat Al

  Diğer Firmalar

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  Bayrampaşa’daki Otel Düğünleri

  Hizmetleriyle, olanaklarıyla ve kalitesiyle öne çıkan bol yıldızlı otellerde dünyaevine girmek isteyen İstanbullu çiftler için Bayrampaşa’da şahane seçenekler bulunuyor. Bayrampaşa’daki düğün otellerinin tamamı 4 ve 5 yıldızıyla hem çiftlere hem de konuklara ayrıcalıklı hizmetler sunuyor. İlçedeki düğün otellerinde; konaklama, balayı ve evlilik yıl dönümü hediyesi gibi ekstra imkanlar da yer alıyor.

  Bayrampaşa’da düğün için otel seçenekleri bir hayli fazla. İlçedeki düğün organizasyon otellerinin neredeyse tamamı, Yenidoğan Mahallesi’nde yer alıyor. Yenidoğan’daki düğün otelleri, lüks hizmetleriyle dikkat çekiyor. Düğün organizasyonunuzu gerçekleştirebileceğiniz otel opsiyonlarının bir kısmı ise Kocatepe ve Ortamahalle’de bulunuyor. İlçede düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapan oteller, hizmetlerini açık ve kapalı davet alanlarında sunabiliyor.

  Avrupa Yakası’nda konumlandırılan Bayrampaşa otel düğününüzü organize edebileceğiniz en makul ilçeler arasında yer alıyor. İlçedeki düğün organizasyon otelleri, bahçede ve kapalı davet salonunda hizmet veriyor. Kapalı salonlar, yüksek tavanlı yapılarıyla kendini gösteriyor. Zemini tamamen çim ile kaplı olan bahçelerde, açılır-kapanır tavan sistemi bulunuyor. İlçedeki otellerin bazılarında, balkon ve cam tavan özelliği de olabiliyor.

  Butik ya da yüksek kapasiteli bir otel düğünü Bayrampaşa’da rahatlıkla gerçekleştirilebiliyor. İlçede, konuk ağırlama kapasitesi düşük olan butik düğün otelleri, Yenidoğan’da yer alıyor. Bayrampaşa otellerinin büyük bir kısmı, kalabalık düğün organizasyonları için yemek hizmeti sağlayabiliyor. Yüksek kapasiteli düğün otelleri, en fazla 1.000 konuğu ağırlayabiliyor. Kapasitesi yüksek düğün organizasyon otelleri ise Kocatepe’de bulunuyor.

  Bayrampaşa Düğün Otellerindeki Hizmetler

  “En güzel günümde ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanmak istiyorum” diyorsanız, Bayrampaşa’da otel düğününüzü en güzel şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İlçedeki düğün otelleri; kokteylli, yemekli ve yemeksiz organizasyonlar düzenleyebiliyor. Yemekli opsiyonlar, zengin menü içeriğiyle ön plana çıkıyor. İlçedeki düğün organizasyon otellerinde, ön tadım yapma olanağı bulunuyor. İstanbullu çiftler özel süit odalarda konaklayıp, ertesi sabaha muhteşem bir kahvaltıyla uyanabiliyor.

  Bayrampaşa düğün oteli opsiyonlarının tamamı, gece boyu eğlenebilmeniz için çeşitli hizmetler sunuyor. İlçedeki düğün organizasyon otelleri, güçlü altyapıya sahip ışık ve ses sistemleri kullanmaya özen gösteriyor. Canlı müzik hizmeti, DJ performansı, before ve after party gibi olanaklar sayesinde hem çiftler hem de davetliler eğlenceye doyuyor. İlçedeki otellerin bazılarında, karşılama trio ekibi da olabiliyor.

  Bayrampaşa’da düğününüzü organize edebileceğiniz oteller; organizasyon sorumlusu, çekim ekibi, karşılama hostesi ve valeyle birlikte çalışıyor. İlçedeki düğün otellerinin birçoğunda otopark bulunuyor. Bayrampaşa düğün organizasyon otelleri, çiftler ve aileler için hazırlık odası tahsis ediyor. Düğününü ilçedeki otellerde yapacak olan çiftler; havuz, spor salonu, SPA ve masaj gibi ekstra imkanlardan da ücretsiz bir şekilde yararlanabiliyor.

  Bayrampaşa’daki organizasyon otelleri, standart süsleme hizmetlerini düğün paketlerine dahil ediyor. İlçedeki düğün otellerinin büyük bir kısmı, sade ve şık tarzda dekorasyonuyla dikkat çekiyor. Davet salonlarında; ihtişamlı, klasik, romantik, modern ve minimalist tarzda detaylar yer alıyor. İstanbullu çiftler arzuları doğrultusunda dışarıdan farklı bir organizasyon firmasıyla anlaşarak, profesyonel bir süsleme hizmeti de alabiliyor.

  Bayrampaşa’da Düğün Yapılacak Otellerin Fiyatları

  Bayrampaşa otelde düğün organizasyonunuzu uygun fiyatlara mal edebileceğiniz ilçeler arasında bulunuyor. Uygun fiyatlı düğün otelleri, Yenidoğan’daki Abdi İpekçi Caddesi’nde yer alıyor. Bayrampaşa’da bütçe dostu düğün yerleri, 4 yıldızlı otellerden oluşuyor. İlçedeki düğün organizasyon otelleri 300-400 davetliye ev sahipliği yapabiliyor. Kokteyl menülerinin fiyatları, yemekli seçeneklere kıyasla daha düşük oluyor.

  Bayrampaşa’da otelde düğün fiyatları makul olan opsiyonlar, Yenidoğan Mahallesi’nde bulunuyor. Buradaki düğün otelleri, ortalama olarak 300 konuğa yemekli hizmet sunabiliyor. 5 yıldızlı ve ortalama fiyatlı düğün organizasyon otelleri, yalnızca kapalı davet salonunda konuk ağırlayabiliyor. 4 yıldızlı oteller ise hem kapalı hem de açık davet alanında, cep yakmayan fiyatlar karşılığında çeşitli hizmetler verebiliyor.

  5 yıldızlı otellerin bir kısmında, düğün fiyatları ortalamanın üzerinde olabiliyor. Fiyatları ortalamanın üzerinde olan düğün otelleri, Yenidoğan ve Kocatepe’de yer alıyor. Buradaki oteller 500 kişiden 1.000 konuğa kadar hizmet verebiliyor. Ortalamanın bir tık üzerinde fiyatlar talep eden düğün organizasyon otellerinde; tarihi yer, ada ve deniz manzarası bulunuyor.

  Lüks hizmetleriyle ön plana çıkan düğün otellerinde, fiyatlar daha yüksek skalada oluyor. Yüksek fiyatlı düğün otelleri, ihtiyacınız olan birçok hizmeti paket içeriğine dahil ediyor. Birbirinden güzel manzaralarla herkesi kendine hayran bırakan Bayrampaşa düğün otelleri, ortalama olarak 500 konuğa ev sahipliği yapabiliyor. Bu otellerin tamamı, Yenidoğan Mahallesi’nde yer alıyor.

  Bayrampaşa Düğün Otellerinin Avantajlı Özellikleri

  Bayrampaşa Oteller - Sıkça Sorulan Sorular

  Tüm İlçeler Otel Düğünleri

  Tüm Şehirler Otel Düğünleri