Lionel Hotel İstanbul
5,0
(81 Yorum)
7. yıl
Bayrampaşa
11 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıMenü tadımıGeniş dans pistiSahne ışık sistemiBalkon / Teras alanıGeniş otoparkKolay ulaşım5 yıldızlı otel

50 - 875 Kişi
1.600
1.350 TL
İncele
Armonia Golden Tulip
5,0
(24 Yorum)
5. yıl
Bayrampaşa
8 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunModern ve ihtişamlıÖzel nikah alanıGeniş dans pistiKarşılama kokteyliSahne ışık sistemiBüyük gelin odasıBalayı odası

50 - 450 Kişi
750 - 1.000 TL
İncele
DoubleTree by Hilton Istanbul Topkapı
5,0
(63 Yorum)
6. yıl
Bayrampaşa
6 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıMenü tadımıDJJimmy-jibSahne ışık sistemiBüyük gelin odasıBalayı odasıGeniş otopark

100 - 750 Kişi
1.500 - 2.000 TL
İncele
Ramada Encore İstanbul Bayrampaşa
5,0
(40 Yorum)
6. yıl
Bayrampaşa
6 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunFarklı konseptlerAçılır-kapanır tavanCam salonAçık nikah alanıFotoğraf çekim alanıMenü tadımıDJ

50 - 170 Kişi
1.100
850 TL
İncele
Wish More Hotel İstanbul
5,0
(63 Yorum)
7. yıl
Bayrampaşa
7 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıMenü tadımıDünya mutfağıGeniş dans pistiJimmy-jibSahne ışık sistemiBüyük gelin odasıBalayı odası

50 - 550 Kişi
1.000 - 1.500 TL
İncele

Diğer Firmalar

Bayrampaşa
Marnas Hotels
100 - 350 Kişi
250 - 500 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Bayrampaşa’daki Otel Düğünleri

Hizmetleriyle, olanaklarıyla ve kalitesiyle öne çıkan bol yıldızlı otellerde dünyaevine girmek isteyen İstanbullu çiftler için Bayrampaşa’da şahane seçenekler bulunuyor. Bayrampaşa’daki düğün otellerinin tamamı 4 ve 5 yıldızıyla hem çiftlere hem de konuklara ayrıcalıklı hizmetler sunuyor. İlçedeki düğün otellerinde; konaklama, balayı ve evlilik yıl dönümü hediyesi gibi ekstra imkanlar da yer alıyor.

Bayrampaşa’da düğün için otel seçenekleri bir hayli fazla. İlçedeki düğün organizasyon otellerinin neredeyse tamamı, Yenidoğan Mahallesi’nde yer alıyor. Yenidoğan’daki düğün otelleri, lüks hizmetleriyle dikkat çekiyor. Düğün organizasyonunuzu gerçekleştirebileceğiniz otel opsiyonlarının bir kısmı ise Kocatepe ve Ortamahalle’de bulunuyor. İlçede düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapan oteller, hizmetlerini açık ve kapalı davet alanlarında sunabiliyor.

Avrupa Yakası’nda konumlandırılan Bayrampaşa otel düğününüzü organize edebileceğiniz en makul ilçeler arasında yer alıyor. İlçedeki düğün organizasyon otelleri, bahçede ve kapalı davet salonunda hizmet veriyor. Kapalı salonlar, yüksek tavanlı yapılarıyla kendini gösteriyor. Zemini tamamen çim ile kaplı olan bahçelerde, açılır-kapanır tavan sistemi bulunuyor. İlçedeki otellerin bazılarında, balkon ve cam tavan özelliği de olabiliyor.

Butik ya da yüksek kapasiteli bir otel düğünü Bayrampaşa’da rahatlıkla gerçekleştirilebiliyor. İlçede, konuk ağırlama kapasitesi düşük olan butik düğün otelleri, Yenidoğan’da yer alıyor. Bayrampaşa otellerinin büyük bir kısmı, kalabalık düğün organizasyonları için yemek hizmeti sağlayabiliyor. Yüksek kapasiteli düğün otelleri, en fazla 1.000 konuğu ağırlayabiliyor. Kapasitesi yüksek düğün organizasyon otelleri ise Kocatepe’de bulunuyor.

Bayrampaşa Düğün Otellerindeki Hizmetler

“En güzel günümde ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanmak istiyorum” diyorsanız, Bayrampaşa’da otel düğününüzü en güzel şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İlçedeki düğün otelleri; kokteylli, yemekli ve yemeksiz organizasyonlar düzenleyebiliyor. Yemekli opsiyonlar, zengin menü içeriğiyle ön plana çıkıyor. İlçedeki düğün organizasyon otellerinde, ön tadım yapma olanağı bulunuyor. İstanbullu çiftler özel süit odalarda konaklayıp, ertesi sabaha muhteşem bir kahvaltıyla uyanabiliyor.

Bayrampaşa düğün oteli opsiyonlarının tamamı, gece boyu eğlenebilmeniz için çeşitli hizmetler sunuyor. İlçedeki düğün organizasyon otelleri, güçlü altyapıya sahip ışık ve ses sistemleri kullanmaya özen gösteriyor. Canlı müzik hizmeti, DJ performansı, before ve after party gibi olanaklar sayesinde hem çiftler hem de davetliler eğlenceye doyuyor. İlçedeki otellerin bazılarında, karşılama trio ekibi da olabiliyor.

Bayrampaşa’da düğününüzü organize edebileceğiniz oteller; organizasyon sorumlusu, çekim ekibi, karşılama hostesi ve valeyle birlikte çalışıyor. İlçedeki düğün otellerinin birçoğunda otopark bulunuyor. Bayrampaşa düğün organizasyon otelleri, çiftler ve aileler için hazırlık odası tahsis ediyor. Düğününü ilçedeki otellerde yapacak olan çiftler; havuz, spor salonu, SPA ve masaj gibi ekstra imkanlardan da ücretsiz bir şekilde yararlanabiliyor.

Bayrampaşa’daki organizasyon otelleri, standart süsleme hizmetlerini düğün paketlerine dahil ediyor. İlçedeki düğün otellerinin büyük bir kısmı, sade ve şık tarzda dekorasyonuyla dikkat çekiyor. Davet salonlarında; ihtişamlı, klasik, romantik, modern ve minimalist tarzda detaylar yer alıyor. İstanbullu çiftler arzuları doğrultusunda dışarıdan farklı bir organizasyon firmasıyla anlaşarak, profesyonel bir süsleme hizmeti de alabiliyor.

Bayrampaşa’da Düğün Yapılacak Otellerin Fiyatları

Bayrampaşa otelde düğün organizasyonunuzu uygun fiyatlara mal edebileceğiniz ilçeler arasında bulunuyor. Uygun fiyatlı düğün otelleri, Yenidoğan’daki Abdi İpekçi Caddesi’nde yer alıyor. Bayrampaşa’da bütçe dostu düğün yerleri, 4 yıldızlı otellerden oluşuyor. İlçedeki düğün organizasyon otelleri 300-400 davetliye ev sahipliği yapabiliyor. Kokteyl menülerinin fiyatları, yemekli seçeneklere kıyasla daha düşük oluyor.

Bayrampaşa’da otelde düğün fiyatları makul olan opsiyonlar, Yenidoğan Mahallesi’nde bulunuyor. Buradaki düğün otelleri, ortalama olarak 300 konuğa yemekli hizmet sunabiliyor. 5 yıldızlı ve ortalama fiyatlı düğün organizasyon otelleri, yalnızca kapalı davet salonunda konuk ağırlayabiliyor. 4 yıldızlı oteller ise hem kapalı hem de açık davet alanında, cep yakmayan fiyatlar karşılığında çeşitli hizmetler verebiliyor.

5 yıldızlı otellerin bir kısmında, düğün fiyatları ortalamanın üzerinde olabiliyor. Fiyatları ortalamanın üzerinde olan düğün otelleri, Yenidoğan ve Kocatepe’de yer alıyor. Buradaki oteller 500 kişiden 1.000 konuğa kadar hizmet verebiliyor. Ortalamanın bir tık üzerinde fiyatlar talep eden düğün organizasyon otellerinde; tarihi yer, ada ve deniz manzarası bulunuyor.

Lüks hizmetleriyle ön plana çıkan düğün otellerinde, fiyatlar daha yüksek skalada oluyor. Yüksek fiyatlı düğün otelleri, ihtiyacınız olan birçok hizmeti paket içeriğine dahil ediyor. Birbirinden güzel manzaralarla herkesi kendine hayran bırakan Bayrampaşa düğün otelleri, ortalama olarak 500 konuğa ev sahipliği yapabiliyor. Bu otellerin tamamı, Yenidoğan Mahallesi’nde yer alıyor.

Bayrampaşa Düğün Otellerinin Avantajlı Özellikleri

  • İstanbul otel düğünlerine ev sahipliği yapan en güzel şehirlerden birisi. Şehirde, düğün otelleriyle ön plana çıkan ilçeler arasında Bayrampaşa da yer alıyor. Bayrampaşa otelde düğün yapabileceğiniz avantajlı ilçelerin başında geliyor.

  • İlçedeki düğün otelleri geniş hizmet yelpazesiyle yalnızca çiftlerin değil, konukların da yüzlerinde güller açtırıyor. Bayrampaşa düğün otelleri 5 yıldızlı hizmet kalitesi sayesinde İstanbullu çiftler tarafından sıkça tercih ediliyor.

  • İstanbullu çiftler, masmavi bir manzaraya ev sahipliği yapan şık düğün otellerinde dünyaevine girebiliyor. Bayrampaşa’da deniz gören bir düğün oteli için ortalama fiyatlar ödemeniz yeterli oluyor.

  • İlçedeki düğün otellerinin konuk ağırlama kapasiteleri, tüm çiftlere hitap ediyor. Bayrampaşa’da hem kalabalık hem de küçük ve samimi düğün organizasyonları için çiftlerin gönül rahatlığıyla tercih edebileceği oteller bulunuyor.

  • Bayrampaşa’daki düğün otellerinin birçoğu, açık ve kapalı davet alanlarının her ikisinde de misafir ağırlayabiliyor. Kış düğünleri için kapalı salonlar, yaz organizasyonları için açık alanlar ideal oluyor.

  • Açık davet alanında hizmet veren oteller, olumsuz hava koşullarına karşı çeşitli önlemler alıyor. Bu sayede beklenmedik yağışlar da düğün organizasyonunuza gölge düşürememiş oluyor.

  • Bayrampaşa düğün otelleri, ilçe merkezine yakın yerlerde konumlandırılıyor. Bu durum sayesinde, konuklar davet alanına kolay bir şekilde ulaşım sağlayabiliyor.

  • Kapalı salonlarda, iklimlendirme ve havalandırma sistemleri bulunuyor. Davet alanları her mevsimde bir hayli havadar ve orta sıcaklıkta oluyor.