Delta Hotels By Marriott Kağıthane

0212 963 17 03

E-posta Gönder

 • Kağıthane, İstanbul. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

 • 2 yıllık Düğün.com üyesi

En Popüler Yorum

Dilan & Murat

Düğün Tarihi: 14.05.2022


Dügün törenimizi burada yaptık
Mükemmel ve kaliteli hizmet mevcut
Çalışanlar çok ilgili ve saygılı
Genel müdürleri Kemal bey çok kaliteli bir beyefendi
Dügün yapıcak olan çiftler gönül rahatlığıyla Mekanı tercih edebilirler
Biz çok memnun kaldık.

Hediye

Son gün 30/06/2023

Balayı Konaklamanız Hediye !

Delta Hotels by Marriott Kağıthane otelimizde Mart 2023 sonuna kadar... devamı 

Kapasite Bilgileri

Delta Hotels By Marriott
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 250

Delta Hotels By Marriott Kağıthane Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
350 - 500 TL

Delta Hotels By Marriott Kağıthane Genel Özellikler

Otel Türü
5* Otel

Delta Hotels By Marriott Kağıthane Özellikler

Mekan Özellikleri
Balkon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Panaromik manzara Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Delta Hotels By Marriott Kağıthane Sıkça Sorulan Sorular

Delta Hotels By Marriott Kağıthane düğün fiyatları ne kadar?

Delta Hotels By Marriott Kağıthane düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Delta Hotels By Marriott Kağıthane düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.


Delta Hotels By Marriott Kağıthane kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Delta Hotels By Marriott Kağıthane 50 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Delta Hotels By Marriott Kağıthane düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Delta Hotels By Marriott Kağıthane düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Delta Hotels By Marriott Kağıthane düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Delta Hotels By Marriott Kağıthane düğün dışında doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, açılışlar, parti, davet ve resepsiyon, nişan, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı ve baby shower hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Delta Hotels By Marriott Kağıthane Hakkında

İstanbul Kağıthane düğün mekanları arasında yer alan Delta Hotels By Marriott Kağıthane’ye hoş geldiniz! Düğününüzü nezih bir mekanda gerçekleştirmek istiyorsanız size yardımcı olabiliriz. Düğünler için kullanılan kapalı salonumuz haricinde panoramik manzaralı alanımız da sizi bekliyor. Otelimizde istediğiniz konsepti hayata geçirebiliyoruz. Arzu ederseniz misafirlerinizi kokteyl ikramıyla ağırlayabilir, dilerseniz yemekli paketimizi seçerek ana yemek ikramında bulunabilirsiniz.

Davet Alanları

Delta Hotels By Marriott Kağıthane bünyesinde 2 farklı davet alanı yer alıyor. İstanbul Balo Salonu isimli 416 metrekarelik davet alanımızda 200 ila 300 kişiye hizmet verebiliyoruz. Salonumuzda tiyatro, banket veya U düzen gibi istediğiniz oturma planını uygulayabiliyoruz. Seçtiğiniz oturma düzenine göre kapasitemiz değişiklik gösterebilir. Panoramik şehir manzaralı terasımızdaysa en fazla 50 kişilik kapasiteye sahibiz.

Dekorasyon

Kapalı davet alanımızda ağırlıklı olarak beyaza yer veriyor, yüksek tavanlı ferah salonumuzun havadar görünümünü pekiştiriyoruz. Ayrıca beyaz renk salonumuza zarif bir hava katıyor. Işıklandırmalarda beyaz renkli spotlar ve yine beyaz ledler kullanıyoruz. Kolonlarımızı ayna kaplamalarla süsleyerek salonumuzun genel dekorasyonuyla uyumlu bir görünüm elde ediyoruz. Zemindeyse siyah desenli beyaz kaplamalardan yararlanıyoruz.

Oturma düzenini yuvarlak masalarla hazırlıyor, masalarımızı kristal vazo ve şamdanlarla güzelleştiriyoruz. Masalarda romantik dekorlar görmek isterseniz cam mumluklarımız ve çiçeklerimiz sizi bekliyor. Gümüş renkli, napolyon model davet sandalyelerimizle oturma düzenini tamamlıyoruz. Panorama Teras’sa boydan boya camla kaplı aydınlık ortamıyla öne çıkıyor. Bu davet alanının zemininde de siyah desenli kaplamalardan faydalanıyoruz.

Hizmetler

Delta Hotels By Marriott Kağıthane’de çiftleri lezzetli düğün menüleriyle karşılıyoruz. Düğünden önce belirlediğiniz menüyü deneme ve değişiklik yapma şansınız da bulunuyor. Otelimizin kendi organizasyon sorumlusuyla çalışabilir veya isterseniz dışarıdan bir organizasyon şirketiyle anlaşabilirsiniz. Canlı müzik için sahne kurulumuyla ve ses sistemlerinin hazırlanmasıyla ekibimiz ilgileniyor. Otelimizde 75 ila 100 araçlık büyük bir otopark alanı da yer alıyor.

Şehir merkezinde konumlanan otelimize özel araçlarınızla veya toplu taşımayla rahatça ulaşabilirsiniz. Düğüne İstanbul dışından katılacak olan misafirleriniz otelimizde konaklayarak dinlenebilirler. Ayrıca otelimiz engelli misafirlerinizin yararlanabileceği olanaklara da sahip. Delta Hotels By Marriott Kağıthane otelde düğün fiyatları için ‘Fiyat Teklifi Al!’ formunu doldurarak bize gönderebilir veya sayfada verilen telefon numaramızı tuşlayarak ekibimize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Telefon: 0212 963 17 03
 • Adres:

  Merkez Mah. Ayazma Cd. Cuha Sk. No: 3 Kağıthane / İstanbul

 • Nasıl gelinir?

  Axis Avm arka kısmında, Kağıthane Merkezdeyiz

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Delta Hotels By Marriott Kağıthane Yol Haritası

Delta Hotels By Marriott Kağıthane Düğün Yorumları (5)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Dilan & Murat

Düğün Tarihi: 14.05.2022


Dügün törenimizi burada yaptık
Mükemmel ve kaliteli hizmet mevcut
Çalışanlar çok ilgili ve saygılı
Genel müdürleri Kemal bey çok kaliteli bir beyefendi
Dügün yapıcak olan çiftler gönül rahatlığıyla Mekanı tercih edebilirler
Biz çok memnun kaldık.

Delta Hotels By Marriott Kağıthane

Oteller

Delta Hotels By Marriott Ailesi olarak en mutlu gününüze tanıklık ettiğimiz ve vesile olduğumuz için çok mutluyuz. Bir Ömür Mutluluklar Diliyoruz.

Nil & Ahmet

Düğün Tarihi: 20.10.2022


Düğünüm için sizi seçtiğim için çok mutluyum her şey çok mükemmeldi. Sizin ve oteliniz organizasyonu profesyoneldi. Salonu da çok güzel görünüyordu. Ses ışık sistemi için endişeleniyordum ama onlar da harikaydı. Her şey için çok teşekkür ederim gerçekten💕

Delta Hotels By Marriott Kağıthane

Oteller

Delta Hotels By Marriott Ailesi olarak en mutlu gününüze tanıklık ettiğimiz ve vesile olduğumuz için çok mutluyuz. Bir Ömür Mutluluklar Diliyoruz.

Olena & Mehmet

Düğün Tarihi: 10.09.2022


10 Eylül'de düğünümüzü Delta Hotels By Marriott Kağıthane'de yaptık. İlk günden son güne kadar bizi yalnız bırakmayan Elif Hanım'a çok teşekkür ederiz . Bize yardım etmekten hiç kaçınmadı ve sürekli yanımızdaydı. Bize çok güzel bir organizasyon firması önerdi onun sayesinde bu firma ile anlaştık ve... devamı 

Delta Hotels By Marriott Kağıthane

Oteller

Delta Hotels By Marriott Ailesi olarak en mutlu gününüze tanıklık ettiğimiz ve vesile olduğumuz için çok mutluyuz. Bir Ömür Mutluluklar Diliyoruz.

Elif & Cenk

Düğün Tarihi: 15.02.2020


Zaten daha önce herkesten duyduğumuz üzere yemeklerinin lezzeti, hizmeti, servisin ve çalışanların kalitesiyle düğünümüzün muhteşem geçmesini sağladı.

Konuklarımız hepsi yemeklerin taze, sıcak ve çok lezzetli olduğunu ayrıca belirttiler. Ancak yemekler ve servisten daha önemlisi çok...
devamı 

Aynur & Erkan

Düğün Tarihi: 02.02.2020


Herşey çok güzeldii!!! Otele gitmeden önce çok tereddüt etmiştim ancak okeyledikten sonra herşeyi onlara teslim ettik ve onlarda harika iş çıkardılar.Süslemeler,dj ışık ve yemekler efsaneydi. Personeller çok saygılı ve kibardı teşekkür ederiz Delta Hotel :)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.