Sheraton İstanbul Ataköy Hotel*

Sheraton İstanbul Ataköy Hotel
Sheraton İstanbul Ataköy Hotel, çiftlere hayalini kurdukları peri masalı gibi bir düğünü gerçekleştirme fırsatı sunuyor. Kış sezonu 500 kişilik Grand Balo salonu, yaz sezonu için havuzbaşında 1500 kişiye kadar kapasitesi olan deniz manzaralı düğün platformu ile Sheraton Ataköy İstanbul Hotel'i tercih eden her çift, unutulmaz gecenin lezzetlerine ve pastasına karar verip, menü kartlarını oluşturabiliyor. Gecenin sonunda panaromik deniz manzaralı balayı suitinde kalan çiftler, ertesi güne çok özel bir açık büfe kahvaltı ile başlıyor.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (11)

+ Yorum Yaz
TA Taner Düğün Tarihi: 04/10/2015

Kapalı bir mekan yemekli bir organizasyondu, yemekleri gayet iyi, ulaşımı rahat, toplu taşıma ve otoparkı mevcut. Görsellik açısından masa düzeni, süslemeler gayet güzeldi. Organizasyon şirketi ile çalıştım memnun kaldım, konuklarım da çok memnun kaldı. İlgi ve alaka gayet güzeldi. Havalandırma klima mevcut ferah bir mekan hizmetine göre fiyatı normal.

MU Murat Düğün Tarihi: 12/09/2015

Yıllardır hizmet veren ve oturmuş bir otel Sheraton Çeşme. Bizde havuzbaşında gerçekleştirdik düğünümüzü. 400 kişilik kokteyl şeklinde bir organizasyon yaptık .Kokteylde ki yiyeceklerin tadı çok hoştu. Süslemeler için ve giydirmeler için farklı bir şirketle çalıştık. Orkestra için yan flüt ve keman getirttim. Otuz seneye yakındır çalışan bir mekan olduğu için gayet profesyonellerdi.

M&O Merve & Orçun Düğün Tarihi: 30/08/2015

Konumu yakın, Menü seçeneklerinin zenginliği sebebi ile tercih ettiğimiz mekanın genel atmosferinden çok memnun kaldık. Yemekler en üst seviye kalite ve sunum ile hazırlandı ve sunuldu yaklaşık 300 kişilik konuğumuzun olduğu mekanın havuzbaşı kısmında yaptık organizasyonumuzu, olumsuz hiçbirşey yok. Çok memnun kaldık sadece konaklama esnasında biraz olumsuzluklar yaşadık bunun dışında herşey olumluydu.

RI RIDVAN Düğün Tarihi: 15/08/2015

350 kişilik bir düğün organizaysonu gerçekleştirmiştik ve yaz ayında düğünümüzü gerçekleştirdiğimiz için havuzbaşında olsun istemiştik ve kapalı bir düğün salonuda vardı yağmur vs gibi durumalrda bize o mekanıda hazırlamışlardı organizasyonumuz bozulmadan orada devam edecektik.Yemekli bir organizasyondu ve yemeklerin servis kalitesi hzimeti çok güzeldi hem yemekli hemde alkollü bir organziayson gerçekleştirdik mekanın balo salonuda hemen bir alt katında olması kokteyl alanıyla birlikte sigara alanının yanyana olması misafirlerim için uzaklaşmamak çok güzeldi.Hizmet ve servis kalitesinden çok memnun kalmışalrdı misafirlerim.Ulaşım olarak zaten lokasyonu çok rahattı toplu taşımaylada rahat bir ulaşım sğalanıyordu mekanın otopark alanı ve vale hizmetide bulunuyordu biz çok memnun ayrıldık misafirleirmizde çok beğenmişlerdi ve otopark sıkıntısı yaşamamaları yönündende çok memnun kalmışlardı.

BA BAHAR Düğün Tarihi: 08/08/2015

bu mekanı hizmet kalitesinden ve havuz başı olmasından dolayı tercih ettim.yemeklerin sunum hızı ve lezzeti çok iyiydi.masa süslemeleri ve düzeni ile ilgili benden fikir alındı ve benim isteklerim gerçekleştirildi.Fotoğraf orkestra hizmetleri mekana aitti.lokasyon olarak da oldukça rahat ,toplu taşıma ilede ulaşım sağlanıyor.havuz başında düğün isteyen herkese tavsıye ederim.

R&E Rana & Emre Düğün Tarihi: 01/08/2015

300 KİŞİLİK DÜĞÜN ORGANİZASYONUMUZDA HERŞEYDEN ÇOK MEMNUN KALDIK. YEMEKLİ BİR ORGANİZASYONDU VE YEMEKLERİ ÇOK GÜZELDİ. ÇALIŞANLAR VE YETKİLİ ÇOK İLGİLİYDİ. KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM.

EB ebruyukseloglu Düğün Tarihi: 24/07/2015

mekanda 250 kişilik bır organızasyon gerceklestırdım karsılama kokteyli ıle baslayıp yemege gecıs yapıldı. mekan calısanlarının hızmetlerı çok kalıtelıydı. bız mekanda ana yemek olarak kuzu haslama tercıh ettık ınanılmaz lezzetlıydı sunumlarıda çok guzeldı. mekan gorsel olarakta ismını tasıyor dıyebıleceğim kadar nezıh ve hoştu. bız müziklerınden olsun pıst alanından olsun gösterdıklerı genel ılgıden olsun çok memnun kaldık. ulasım olarakta rahat bır ulasıma sahıp bır yerde. ustelık otoparkada sahip.

RI rıdvan Düğün Tarihi: 20/07/2015

350 kişilik bir düğün gerçekleştirdim. Kapasitesi açısından 400 kişi olsa kalabalık olurdu. Konuklarımız karşılama kokteyli ile mekana girdiler sonrasında düğün alanına yemekli alana geçildi. Gerek kokteylde gerek yemekte sunulan her şey çok güzeldi. Sunum yapan personelden de çok memnun kaldım. Görsel açıdan da güzel bir mekan. Sigara içilmesi için olan terasın uzak olmaması beni memnun etti. Biz memnun kalarak ayrıldık.

SE Selen Düğün Tarihi: 12/06/2015

Havuz başında gerçekleşti düğünüm. Mekandan çalışanlarından memnun kaldık ve yeni evlenecek çiftlere de tavsiye ediyorum mekanı.

SE selin Düğün Tarihi: 01/11/2014

Burayla ilgili söyleyebileceğim tek şey süper bir yer olduğu. Mekanla ilgili en ayrıcalıklı şey ise, başta ne konuştuysak ekstra bir ödeme çıkarmadan her şeyi yerine getirmiş olmaları. Mekanın kendi organizasyonu süsleme konusunda çok başarılı. Beni çok mutlu ettiler, tercih edilecek bir mekan.

ME meltem Düğün Tarihi: 05/05/2013

Hersey cok güzeldi özellikle Nur hn banket müdürüne cok tesekkür ediyorum

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Sheraton İstanbul Ataköy Hotel ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Sheraton İstanbul Ataköy Hotel hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap