Avcılar Otel Düğünleri

Avcılar düğün otellerinin davetin için sana sunduğu balo salonları, havuz başı, teras ve bahçe mekanlarını incele, beğendiklerin için fiyat teklifi al!

2 firma

Avcılar

DoubleTree by Hilton Istanbul Avcılar

Hayalini kurduğunuz düğün, nikah ve kına organizasyonlarınızı DoubleTree by Hilton İstanbul Avcılar’ın profesyonel etkinlik ekibi ile gerçekleştirmeniz ve davetlerinizi unutulmaz kılmanız hem çok...

100-150 TL

Min. Yemekli Fiyat

400-500

Yemekli Kapasite

%20 34 7 10

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Otel Düğünleri
Avcılar'da düğün mekanı arıyorsan otel düğünü seçeneğini de değerlendirmeni tavsiye ediyoruz. İstanbul, Avrupa Yakası'nın en güzel düğün mekanları arasında yer alan işletmeler sana davet verebileceğin çeşitli alanları sunmakta. Cihangir Mahallesi gibi merkezi konumlarda bulunan oteller özellikle balo salonunda bir düğün planlıyorsan tercih edebileceğin işletmeler. Seçim yapmaya firma profil sayfalarını inceleyerek başlayabilirsin. Bu sayfalarda düğün oteli hakkında merak edebileceğin pek çok detay mevcut. Ayrıca karar vermeni kolaylaştıracak mekan fotoğrafları, videoları ve mekanda daha önce düğün yapmış çiftlerin yorumlarını da bu sayfalarda bulabilirsin. Mekan seçimi düğün bütçesinde önemli bir yer tuttuğu için düğün tarihini ve davetli sayını belirterek beğendiğin mekanlardan fiyat teklifi almayı unutma.