Dream Hill Hotel
5 Yorum
Maltepe
1 saatte cevap verir

Deniz manzaralıGün ışığı alanÖzel nikah alanıMenü tadımıCanlı müzik / DJJimmy-jibSahne ışık sistemiKolay ulaşım

30 - 400 Kişi
1.000 - 1.500 TL
İncele
Elite World Grand İstanbul Küçükyalı
5,0
(19 Yorum)
7. yıl
Maltepe
8 saatte cevap verir

Deniz manzaralıHavuz başındaModern ve ihtişamlıAçık nikah alanıMenü tadımıKarşılama kokteyliSahne ışık sistemiBalayı odası

200 - 800 Kişi
2.100
1.890 TL
İncele
Days Hotel By Wyndham Maltepe
5,0
(28 Yorum)
2. yıl
Maltepe
4 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıÖzel nikah alanıMenü tadımıCanlı müzik / DJSahne ışık sistemiAlkol servisi yokGeniş otoparkKolay ulaşım

100 - 450 Kişi
750
675 TL
İncele
Burgu Arjaan by Rotana Istanbul Asia
5,0
(14 Yorum)
6. yıl
Maltepe

İstanbul içinde düğününüzü yapabileceğiniz şık ve lüks bir davet alanı arıyorsanız size yardımcı olabiliriz. Burgu Arjaan by Rotana İstanbul Asia Maltepe’de kapsamlı düğün paketiyle kapılarını...

100 - 450 Kişi
1.500 - 2.000 TL
İncele
Cevahir Hotel İstanbul Asia
5,0
(16 Yorum)
8. yıl
Maltepe
5 saatte cevap verir

Deniz manzaralıHavuz başındaAçık nikah alanıMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzikKarşılama kokteyliSahne ışık sistemi

100 - 750 Kişi
1.600
1.520 TL
İncele

Diğer Firmalar

Maltepe Elite Hotels Dragos

100 - 350 Kişi
1.500 - 2.000 TL

Maltepe Marma Hotel İstanbul Asia

100 - 250 Kişi
1.500 - 2.000 TL

Maltepe MaCity Hotel

50 - 150 Kişi
250 - 500 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Maltepe Otel Düğünleri

Maltepe’de otellerde evlenmek istiyorsanız, çok çeşitli alternatifler mevcuttur! Bütçe dostu oteller her türlü kapasiteyi de ağırlayabilirler. Maltepe, çeşitli konseptlere uygun alanlara sahip otelleri de sunmaktadır. Pek çok mahallede çok sayıda otel, çiftlere düğün günlerinde hizmet vermektedirler. Yalı, İdealtepe ve Küçükyalı’da birçok otel, çiftlere uygun maliyetli düğünler sunmaktadırlar.

Her mevsim sevdikleriniz ile kutlamalarınızı Maltepe’deki otellerde yapabilirsiniz. Otellerde yemekli ya da kokteyl düğün davetlerini organize edebilirsiniz. Maltepe otellerinde düğün planlarken, organizasyon alanında uzman ekiplerin desteğine ulaşabilirsiniz. Hatırlatalım ki her çiftin bütçesine uygun oteller İstanbul Maltepe’de mevcuttur. İstanbul Anadolu yakasında bir ömür boyu evet demeye hazırlanıyorsanız, Maltepe’deki oteller bütçenize uygun pek çok seçenek sunacaktır.

Maltepe Otel Düğünleri Fiyatlandırmaları

Uygun maliyetli paketleri ile otel düğünleri Maltepe’de mümkün. Oldukça bilinir oteller bile Maltepe’de bütçe dostu paketler sunmaktadırlar. Ayrıca erken rezervasyon fırsatlarından faydalanırsanız, otellerden size özel indirimler de alabilirsiniz. Ek olarak oteller ile iletişime geçtiğiniz zaman size ücretsiz fiyat teklifleri sunabilirler.

İstanbul Maltepe otellerinin fiyatlarını etkileyen birtakım etmenler bulunmaktadır. Bunların başında öncelikle katılımcı sayısı gelir. Maltepe’de otellerin fiyatları kişi başı üzerinden hesaplanmaktadır. Bu yüzden organizasyonların fiyatlandırması için net kişi sayısının bilinmesine ihtiyaç vardır. Katılım sağlayacak olan sevdiklerinizi misafir edebilecek kapasitedeki oteli bulduktan sonra, düğün paketinin net fiyatını da öğrenebileceksiniz.

Fiyatlandırmanın başka bir etmeni ise düğün tarihidir. Oteller her mevsim kutlama imkanı sunmaktadır. Ancak kış veya sonbahar dönemlerini seçerseniz, daha uygun maliyetli düğün paketleri ile karşılaşma şansınız da artacaktır. Ayrıca seçim yaparken, hafta sonu akşamları yerine hafta içini tercih etmeniz de daha faydalı olacaktır. Uygun fiyatlı bir düğün için, zamanlamaya dikkat edebilirsiniz.

Hizmetleri ile Maltepe Otel Düğünleri

Oteller Maltepe ilçesinde oldukça zengin hizmet paketleri sunmaktadırlar. İlk olarak, gece boyu kesintisiz eğlence için ses sistemi imkanı Maltepe’de otellerde vardır. İlk dansınızdan itibaren kapanış seremonisini kadar istediğiniz parçaları dinleyebileceksiniz. Ses sistemlerinin kaliteli akustiği sayesinde gelin damat yolundan, ortadaki dans pistine kadar tüm düğün alanına eşit şekilde müzik duyabilecektir.

Düğün gecesi verilecek olan hizmetler arasında düğün pastası ve seremonisi de vardır. Hatırlatalım ki davet öncesinde düğün pastanızın nasıl olacağına profesyonel organizasyon sorumlusunun yardımı ile karar verebilirsiniz. Ayrıca maket pasta kesimi sırasında konfeti ve fon müziği de eşlik edecektir. Belirtelim ki sizin isteğiniz dahilinde alanında uzman pastacılar ile özel bir pasta da tasarlayabilirsiniz.

Pakete dahil olan hizmetler arasında, sesin yanı sıra ışık ve sahne sistemleri de vardır. İstediğiniz konsept ve atmosferin yakalanması için özel ışıklandırmalar kullanılacaktır. İstanbul Maltepe’de oteller sizin zevkinize göre ayarlamalar yapabilir. İsterseniz ekstra hizmet olarak dans ekipleri, orkestra ve trio ekiplerini de her misafir için eğlenceyi katlamak adına ekleyebilirsiniz.

Satın alınan paket içerisinde fotoğraf ve video çekimi de yer alabilmektedir. Mekanlardaki anlaşmalı fotoğrafçılar, trendlere uygun ve keyifli çekimler ile hizmet verir. Bu sayede alana giriş, ilk dans, akrabalarla toplu fotoğraflar, takı merasimi ve kına yakımı gibi önemli ve unutulmaz anlarda güzel pozlar yakalanır. Gece boyu video çekimi de satın alınan paketlere dahil olabilir.

Bekarlığa veda partinizi Maltepe’de otellerde yapabilirsiniz. Sizin için özel olarak süslenip hazırlanacak olan after ya da before party alanları da Maltepe’deki otellerin düğün yerlerinde bulunmaktadır. Kına töreni için de ek alanlar hizmete dahil olabilir. Düğün töreni ile beraber nikah merasimi de istiyorsanız, İstanbul Maltepe otellerinde tören alanı hazırlanabilir.

Dekorasyon Maltepe Otel Düğünlerinde Nasıldır?

Profesyonel dekorasyon ekiplerinin hizmetini Maltepe’de alabilirsiniz. Masalar sizin seçmiş olduğunuz renkler ve çiçekler ile süslenecektir. Düğün alanı hazırlık sürecinde seçtiğiniz konsepte uygun süsler ile dekore edilecektir. Sandalyelerden gelin yoluna, alanın her köşesi uyumlu olacaktır. Size özel hazırlanabilecek hazırlık odası bile buna uygun olarak düzenlenecektir. Oteldeki kutlama alanları uyumlu bir şekilde dekore edilecektir.

Otel Düğünleri Maltepe’de Yapılırken Neler Dikkat Edilmeli?

Giyinip hazırlanmak için gelin-damat odası olup olmadığına dikkat edebilirsiniz. Bu odanın hijyenik ve konforlu olması, daha keyifli bir hazırlık süreci yaşamanızı sağlayacaktır. Bununla beraber, otel alanının mevsime uygun ısıtıcı ve kaliteli havalandırma sistemlerine sahip olması da önemlidir. Bu detayları önceden kontrol etmek, düğün gününüzde herhangi bir problem yaşamamanızı da sağlayacaktır.

Otel düğün organizasyonları Maltepe’de hazırlanırken, çiftlerin bütçesine uygunluğunu kontrol ederek tüm otelleri karşılaştırmaları da önemlidir. Mekanların çeşitli hizmetleri nasıl bir maliyet ile sunduğunu karşılaştırmak, bütçenize uygun bir seçim yapmanızı sağlayacaktır. Tüm bunları sitede karşılaştırabilirsiniz. . İletişime geçmek için bilgi alma formlarını hemen doldurabilirsiniz. Hizmetleri ve ücreti ile size en uygun olan alternatifi seçebilirsiniz!

Tüm İlçeler Otel Düğünleri

Tüm Şehirler Otel Düğünleri