Triya İstanbul
5,0
(12 Yorum)
2. yıl
Kartal
5 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzikSahne ışık sistemiAlkol servisi yokGeniş otoparkKolay ulaşım

450 - 500 Kişi
500 - 750 TL
İncele
Titanic Business Kartal Hotel
5,0
(63 Yorum)
9. yıl
Kartal
1 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıÖzel nikah alanıDünya mutfağıGeniş dans pistiCanlı müzikJimmy-jibSahne ışık sistemiBüyük gelin odası

300 - 950 Kişi
45
39 €
İncele

Diğer Firmalar

Kartal Mac Hotel Vazo Kule

100 - 450 Kişi
1.500 - 2.000 TL

Kartal The Grand Mira

50 - 350 Kişi
2.000 – 3.000 TL

Kartal Hotel Villa Vanilla Asia

100 - 1500 Kişi
500 - 750 TL

Kartal Park156 Hotel

50 - 150 Kişi
500 - 750 TL

Kartal Kndf Marine Hotel

100 - 625 Kişi
1.500 - 2.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Kartal Otel Düğünleri

Kartal, Anadolu Yakası’nın düğün yapmak için en çok otele sahip olan ilçelerin arasındadır. Örneğin Atalar, Orhantepe, Soğanlık ve Yakacık gibi ilçelerinde oteller yoğun olarak bulunmaktadır. Anadolu Yakası’nın ulaşılabilir ilçelerinden biri olan Kartal’a ayrıca özel araç ile de ulaşmak kolay olacaktır. Her türlü davetli grubuna ev sahipliği yapabilen oteller Kartal’da hizmet vermektedir.

Hem açık hem kapalı alan özelliği gösteren oteller Kartal’da mevcuttur. Otellerde panoramik İstanbul manzaralı teras ve açılır kapanır tavan gibi imkanlar bulunabilmektedir. Mekanlar bu sayede dört mevsim hizmet vermektedirler. Her türlü organizasyonun çeşitli hizmetler ve bütçe dostu planlamalar ile yapıldığı Kartal’da evlenmek isteyenlerin göz önünde bulundurması gereken birtakım ayrıntı vardır.

Kartal Otel Düğünleri Fiyatlandırma Etkenleri

İstanbul Kartal’da otellerin fiyatlarını etkileyen çeşitli faktörler vardır. Öncelikle hangi dönemde düğün yapmaya karar verdiğinizde bu, fiyatı direkt etkileyecektir. Yaz sezonunda sıklıkla talep vardır. Bu yüzden bahar veya kış sezonundan yana tercih yapmak daha bütçe dostu bir karardır. Hafta sonuna kıyasla hafta içi düğünleri de daha uygun fiyatlı seçenekler arasında bulunmaktadırlar.

Bütçe dostu otellere sahip olan Kartal ilçesinde mekan ararken mahalleye de dikkat edebilirsiniz. Hangi mahallede düğün yaptığınız direkt olarak fiyatı etkileyecektir. Atalar ve Soğanlık pek çok bütçe dostu oteli içermektedir. Ulaşımı size kolay olacak bölgelerde bulunan Kartal otelleri arasından en bütçe dostu olanları inceleyerek ilerlemeniz sizin için faydalı olacaktır.

Fiyatlandırmayı etkileyen faktörlerden biri de, size sunulan hizmetlerin yanı sıra ekstra hizmet talepleridir. Ekstra hizmetler arasında havai fişek ve yer volkanı gibi eğlenceler vardır. Ek ücret ödeyerek, isterseniz girişinizde canlı çalacak keman ekiplerini isteyebilirsiniz. Canlı müzik de isteyebilirsiniz. Dans ekipleri de Kartal otellerinin ekstraları arasındadır.

İstanbul Kartal Otel Düğünleri Hizmetleri

Hizmetler Kartal’da oldukça zengin içeriklidir. Otel düğünlerini Kartal’da planlarken, bütçe dostu ve çok çeşitli hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Sunulan hizmetler hem sizin hem de misafirlerinizin bu mutlu günü hep hatırlamasını sağlayacaktır. Kartal’da otellerde çiftlere nasıl hizmetler sunulabiliyor, gelin beraber inceleyelim:

Bu hizmetlere ek olarak, Kartal’da otellerin girişinde misafirleri karşılarken size destek olacak karşılama hostesleri ekipleri de bulunabilmektedir. Gece boyu yemeklerin ve meşrubatların servisinin sağlayacak servis personelleri de bu gece görev alacaklardır. Sizin konuklarınızın sayısına göre gereken hizmeti verebilmek adına, yeterli sayıda hizmet personelinin tercih ettiğiniz otelde mevcut olduğuna emin olabilirsiniz.

Kartal’da düğün yapılırken otellerde verilen diğer bir hizmet ise fotoğraf ve video çekimidir. Mekanlar anlaşmalı fotoğrafçılar ile çalışabilmektedirler. Gece boyu ilk dansınız, davetlilerin girişi ve takı merasimi gibi önemli anlarda pozlar yakalayacak fotoğrafçıların hizmetleri pek çok düğün paketine dahil olabilir. Bu sayede dışarıdan fotoğrafçı da getirmenize gerek kalmayabilir.

Otellerde yemekli bir düğün yapmak istiyorsanız ön tadım talebinde bulunabilirsiniz. Sevdiklerinize sunacağınız lezzetlerin hepsini önceden denemenizi öneririz. Böylece lezzetten emin olabilirsiniz. Vegan veya vejetaryen konuklarınız için özel menü talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca talep dahilinde çocuk menü ikramı da sağlayan oteller Kartal’da mevcuttur. Gluten hassasiyeti ya da diyabet özel menüler için eklemeler yapabilirsiniz.

Artıları ile Kartal Otel Düğünleri

Siz ister kalabalık bir davet ister küçük bir kutlamanın hayalini kuruyor olun, Kartal’da oteller her tarzdaki düğünü organize edebilecek imkanlara sahiplerdir. Siz sitedeki akıllı arama kısmından davetli sayınızı ve fiziksel özellikleri seçtiğiniz zaman, sizin için en ideal oteller de karşınıza çıkacaktır. Bu mekanlara ulaştığınızda ise erken rezervasyona özel indirimlerden ve fırsatlardan yararlanabileceksiniz!

Panoramik İstanbul manzarasına nazır bulunan çok çeşitli oteller, Kartal’da bulunmaktadırlar. İstanbul’un etkileyici gece ışıklarını görmenizi sağlayacak oteller çok sayıdadır. Bu otellerde ayrıca manzara sayesinde güzel fotoğraf çekimleri yapabilirsiniz. Çevresinde dış çekim organize edebilirsiniz. Şehrin en güzel manzaralarından birçoğuna Kartal’da bulunan otellerden tanık olabilirsiniz. Hem şehir silüeti hem de deniz manzarası Kartal’da mevcuttur.

Her türlü bütçeye uygun seçeneklere sahip, çok farklı hizmetleri sunabilen ve profesyonel ekipler ile servis sağlayan mekanları incelemeye başlayabilirsiniz. Anadolu Yakası’nda çok çeşitli konseptlerdeki otellerde Kartal’da ulaşabilirsiniz. Oteller ile hemen iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Ücretsiz fiyat tekliflerine ve hayalinizdeki düğüne Kartal otellerinde bir adım daha yaklaşabilirsiniz!

Tüm İlçeler Otel Düğünleri

Tüm Şehirler Otel Düğünleri