Elite World İstanbul Florya
5,0
(28 Yorum)
9. yıl
Küçükçekmece
6 saatte cevap verir

Saray konseptiÖzel nikah alanıGeniş dans pistiDJJimmy-jibSahne ışık sistemiGeniş otoparkKolay ulaşım

350 - 550 Kişi
50
42,50 €
İncele
Elite World Grand İstanbul Basın Ekspres
5,0
(13 Yorum)
9. yıl
Küçükçekmece
12 saatte cevap verir

Havuz başındaModern ve ihtişamlıÖzel nikah alanıGeniş dans pistiCanlı müzik / DJKarşılama kokteyliSahne ışık sistemiBüyük gelin odası

250 - 850 Kişi
1.995
1.400 TL
İncele
Delta Hotels by Marriott Istanbul West
5,0
(15 Yorum)
11. yıl
Küçükçekmece
2 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunModern ve sadeAçık nikah alanıMenü tadımıCanlı müzikCanlı müzik / DJSahne ışık sistemiGeniş otopark

50 - 230 Kişi
35
25 €
İncele

Diğer Firmalar

Küçükçekmece Tryp By Wyndham İstanbul Basın Ekspres

20 - 450 Kişi
1.500 - 2.000 TL

Küçükçekmece Alrazi Hotel

100 - 250 Kişi
1.000 - 1.500 TL

Küçükçekmece Park Inn By Radisson Atatürk Airport İstanbul

100 - 350 Kişi
500 - 750 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Küçükçekmece Otel Düğünleri

İstanbul Küçükçekmece, otel düğünleri için pek çok imkana sahiptir. Çeşitli tarz ve konseptlerdeki düğün davetlerini Küçükçekmece’de bulunan bütçe dostu otellerde organize edebilirsiniz. Çok kalabalık kutlamalara da küçük davetlere de ev sahipliği yapabilecek oteller Küçükçekmece’de mevcuttur. Halkalı, Sefaköy ve Atakent gibi semtlerde bulunan pek çok otelde düğün organizasyonları yapabilirsiniz.

Çok çeşitli hizmetler eşliğinde düğününüzü İstanbul Küçükçekmece’de yapabileceksiniz! İster yemekli ister kokteyl düğün hayali kuruyor olun, buna uygun oteller Küçükçekmece’de bulunur. Düğün sürecinizde profesyonellerden hizmet alabileceksiniz. Her türlü bütçeye uygun oteller İstanbul’da Küçükçekmece ilçesinde vardır. Sevdiğiniz kişi ile bir ömür boyu evet derken, Küçükçekmece otellerinin hizmetlerinin tadını çıkarabilirsiniz.

Hizmetleri ile Küçükçekmece Otel Düğünleri

Pek çok Küçükçekmece otel düğünleri alanlarında size özel süsler ve çiçekler ile hazırlanmış fotoğraf çekilme köşeleri, sunulan hizmetler arasında mevcuttur. Düğün paketleri ayrıca mekanların anlaşmalı olduğu video ekiplerini de içerebilir. Ek olarak en güzel gecenizden anılarınızı biriktirmek isterseniz dışarıdan fotoğrafçınızı getirebileceğiniz bazı oteller de vardır.

Kapalı otopark ve vale hizmeti de İstanbul Küçükçekmece otellerinde vardır. Ekstra talebiniz dahilinde oteller servis ya da taksi hizmeti vererek de konukların ulaşımı için destek olmaktadırlar. Ek olarak İstanbul dışından düğününüz için gelecek konuklarınız için konaklama imkanı otellerde ayarlanabilir. İsterseniz siz de balayı odası hizmeti alabilirsiniz. Hem sizin hem de misafirlerinizin konaklama ihtiyacınızı karşılayacak çok sayıda otel Küçükçekmece’de bulunmaktadır.

Güler yüzlü servis personelleri ve profesyonel ekipler düğün geceniz boyunca Küçükçekmece’de hizmet verirler. Her türlü istek ya da şikayetinizde, problem çözücü tutumları ile yardımcı olacak profesyonel ekiplerinin hizmeti düğün paketlerine dahildir. Her daim dinamik ve misafirperver olan, alanında uzman organizasyon sorumlularına da İstanbul Küçükçekmece’de ulaşabilirsiniz.

Eğlence hizmetlerine de en kaliteli şekilde ulaşabileceksiniz. Pakete dahil olan eğlenceler dışında, ekstra hizmetleri de çok çeşitlidir. Düğün paketinize ek olarak oryantal dans ekipleri talep edebilirsiniz. Otel düğünleri yapılırken profesyonel DJ ve orkestra hizmetleri de sunulur. Mekanlar ile anlaşmalı müzisyenlerin gece boyu eğlencenize eşlik edebileceği düğünler için Küçükçekmece’de bulunan oteller ile iletişime geçebilirsiniz!

Otel Düğünleri Küçükçekmece’de Nasıl Fiyatlardadır?

Küçükçekmece’de uygun fiyatlı pek çok otel bulunmaktadır. Bu çok çeşitli otellere ulaşarak bütçe dostu düğünler organize edebilirsiniz. Otel düğünlerinin maliyetleri genellikle mekan kiralama sistemi ya da kişi başı üstünden fiyat hesaplama ile belli olmaktadır. Otel düğünlerinin ücretlerini başlıca etkileyen faktörlere ise beraber göz atalım:

Çiftlerin dikkat etmesinde fayda var ki yemekli ve kokteylli düğünlerin fiyatları da farklı olarak şekillenmektedir. Düşük maliyetli bir yemekli düğünü Küçükçekmece'de yapmak isterseniz kırmızı et içermeyen menüler en uygun fiyatlı seçeneklerdir. En bütçe dostu seçeneklerden bir diğeri ise kokteyl düğünlerinden yana karar almak olacaktır. Ayrıca otel düğünleri fiyatları Küçükçekmece’de hafta içi ve baharda daha uygunlardır.

Küçükçekmece Otel Düğünleri Manzaraları

Çok çeşitli manzaralar sunan oteller ile dünyaevine girebilirsiniz! Örneğin Küçükçekmece Gölü manzarası sunan çok sayıda otel bulunmaktadır. Oteller göl manzarasının yanı sıra, dış çekimlerinizi bir adım ileri taşıyacak engin yeşillikleri de size sunabilir. Panoramik şehir manzaralı oteller de Küçükçekmece’de çok sayıda bulunmaktadır.

Küçükçekmece’nin doğa güzelliklerine veya İstanbul’un gece ışıklarına nazır otellerin etrafında, dış çekim yapabileceğiniz pek çok açık alan da mevcut olabilir. Kapalı alan özelliği gösteren bir otelde düğün yapıyorsanız da, teras ve balkonu olan otellerde de rahatlıkla dış çekim yapabileceğinizin altını çizelim. Ayrıca Küçükçekmece ilçesinde fotoğraf çekimi yapmanızı sağlayacak pek çok park da bulunmaktadır.

Dikkat Edilmesi Gerekenler ile Küçükçekmece Otel Düğünleri

Küçükçekmece’de otelin sağladığı alanın yüksek tavanlı ve kolonsuz olmasına dikkat edebilirsiniz. Ancak kolonu olan salonlarda da davetlilerin görüş açısı kısıtlanmıyor ise bir sorun yaratmayacaktır. Havadar bir mekan olduğuna dikkat etmeniz, ferah bir düğün için yeterli olacaktır. Ferah düğünleri Küçükçekmece’de organize edebilmek için ek açık alanlar, panoramik bakış sağlayan pencereler ve teraslar olması da faydalıdır.

Süslemelere de dikkat etmek yararlı olacaktır. Mevcut süslemeler ve renklerde değişiklik yapmak isterseniz otele bu imkanları sorabilirsiniz. Dekorasyon alanında uzman tasarımcılar ile çalışan otelleri Küçükçekmece’de tercih etmek süslemeler konusundaki isteklerinizin karşılanmasını sağlayacaktır. Otellerle düğün için iletişime geçtiğiniz zaman, dekorasyon konusundaki ekipleri hakkında da detaylı bilgi alabileceksiniz.

Yemekli düğünleriniz için, menülerin içeriğini ve alerjin bilgisini öğrenmeye dikkat edebilirsiniz. Sevdiklerinize en güzel gecenizde sunulacak lezzetlerin hepsini önceden denemenizi de öneririz. Böylece kaliteden emin olabilirsiniz. Dilerseniz bazı oteller alanı görmeniz için demo masa imkanı da sağlayabilir. Bu sayede düğün gecenizde servis edilecek yemeklerin ve organizasyon sisteminin kalitesini de kontrol edebilirsiniz.

Tüm İlçeler Otel Düğünleri

Tüm Şehirler Otel Düğünleri