Efes Bandosu

E-posta Gönder

Efes Bandosu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  25.000 TL'den fazla

Efes Bandosu Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Orkestra
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk, Konsept Müzikler

Efes Bandosu Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışında Hizmet, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Efes Bandosu Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  5 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Efes Bandosu Hakkında

Efes Bandosu olarak günümüzün standart ve klişe eğlence anlayışından çok ötesini size vaat ediyoruz. Müzikal birikimlerimizi, deneyimlerimizi ve sahne tecrübelerimizi profesyonel sanatçılar eşliğinde size sunuyoruz. Siz de şahane bir düğün eğlencesi hayal ediyorsanız, doğru yerdesiniz.

Düğünlerde hizmet vermeyi çok seviyoruz. Ancak tek hizmet sunduğumuz etkinlik tabii ki düğünler değil. Konser, özel galalar, kurumsal davetler çalışmalarımızı sürdürebildiğimiz organizasyonlardan bazıları. Aynı zamanda sanatçı ve gruplara da konser, turne ve albüm çalışmalarında eşlik ediyoruz.

Efes Bandosu olarak İzmir merkezli bir müzik grubuyuz. Türkiye’nin pek ilinde hizmet verdiğimiz için Ankara canlı müzik grupları arasında karşınızda bizi görmeniz çok normal. Mutlu eğlencelerinizi daha da güzelleştirmek için çalışıyoruz. Tamamen tarzınıza uygun, isteklerinizi karşılayan bir müzik repertuvarı hazırlıyoruz. İster Türk isterseniz de yabancı şarkılara listelerimizde yer veriyoruz. Konsepte uygun sahne kostümlerimizle düğününüzde bulunuyoruz. İsteğinize bağlı olarak DJ performansı ve sahne şovları da sunuyoruz.

Ekipman konusunda oldukça donanımlıyız. Sahne, ses, ışık ve truss sistemleri konusunda eğer düğün mekanınız size gerekeni sağlayamıyorsa, hemen yardımcı oluyoruz. Kuyruklu piyanodan kontrbasa kadar bünyemizde pek çok enstrüman bulunuyor. Hem görsel hem de işitsel açıdan size şahane bir düğün şovu hazırlıyoruz.

Düğünden önce sizinle yapacağımız ön görüşme esnasında tüm bu saydığımız detayları ve daha fazlasını tekrar konuşuyoruz. Nasıl bir hizmet almak istediğinizi öğrendikten sonra düğün akışınızı planlıyoruz. Bizimle çalışırken kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Her şeyin sorunsuz ve bir o kadar da kusursuz ilerleyeceği bir eğlenceye şimdiden hazır olun!

Hayatınızın en özel günlerini bizimle paylaşmak ister misiniz? Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bize ulaşabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.