Ankara Balkan Bandosu

E-posta Gönder

1 yorum

Müzik

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Fiyat

Çankaya, Ankara

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği Davul / Perküsyon Şov , DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Enstrüman Solo Performans, Düğün Bandosu, Karşılama / Kokteyl Grubu
 • Minimum Fiyat 1.000 TL'den az
 • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca
 • Müzik Türü Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk

Özellikler

 • Özellikler Şehir Dışında Hizmet, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta
 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre
 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 1 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü
 • Performans Süresi 2 saat
 • Kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet veriyorsunuz? 10 yıldan fazla

Önerilen Firmalar

Ankara Mızıkacıları Balkan Bandosu
13 9 3

Keçiören

Ankara Mızıkacıları Balkan Bandosu

1.000-2.000 TL
Bando Bross
10 2

Çankaya

Bando Bross

1.000-2.000 TL
İnan Organizasyon Ve Mehteran
9 9 1

Etimesgut

İnan Organizasyon Ve Mehteran

1.000-2.000 TL

Hakkında

Düğünleriniz ve özel günlerinizde size hizmet edecek bir Ankara bando ekibi kiralamak ister misiniz?

Adım Şakir Ortakçı. Ankara Balkan Bandosu markasının kurucusuyum. Türk halk danslarıyla başladığım kariyerime daha sonra müzik sektöründe devam ettim. Yaklaşık 35 yılı aşkın bir süredir müzisyenlik yapıyorum. Düğün sektöründe ise 25 yılı doldurdum. Ekibimle birlikte yurt içinde ve yurt dışında çeşitli etkinliklere katılıyor, ismimizi başarılarımızla duyuruyoruz. Amacımız siz değerli evlenecek çiftleri memnun etmek ve özel günlerinizde eğlendirmek.

Davetinizin içeriğine göre kadromuzu oluşturuyoruz. 3 kişiden başlayarak 20 kişiye kadar isteğe göre sayımızı değiştiriyoruz. Solo ya da grup şeklinde etkinliğinize katılabiliyoruz. Çaldığımız müzikler ve kullandığımız aksesuarlarla ortamı farklı bir havaya bürünüyor, tamamen sizin mutluluğunuz için çalışıyoruz!

Akıllarda kalıcı bir organizasyon düzenlemek için çalışıyoruz. Ankara’da balkan esintileriyle eğlenmenizi sağlıyoruz. Ekibimizle birlikte özel gün organizasyonlarınızda ses ve ışık hizmeti, DJ, müzisyen ve daha pek çok hizmeti tek çatı altında sağlıyoruz. Çocuklarınızın doğum günlerinde maskot temin ediyor, çizgi film temasında eğlencenizi düzenliyoruz. Yılbaşı eğlencelerinde Noel baba konseptinde bando hizmeti sağlıyoruz. Konsept ve tema geliştirme konusunda oldukça başarılıyız.

Davetinizden önce sizinle bir araya gelerek istediğiniz organizasyona birlikte karar veriyoruz. Organizasyonun akışını beraber planlıyoruz. Müzik listenizi oluşturuyoruz. İstediğiniz her tarz müziği çalıyoruz. Geleneksel olan kıyafetlerimizle birlikte milli bayramlarda da hizmet veriyoruz. Açılışlarda, davet ve resepsiyonlarda, kurumsal etkinliklerde ve nişanlarda istediğiniz müzik listesini bize iletebilirsiniz. Ekipmanlarımızın kalitesi ile dışarıya ekipman kiralama hizmeti vererek, diğer organizasyonlarında iyi geçmesini sağlıyoruz. Sadece Ankara’da değil, istediğiniz tüm illerde hizmet verebiliriz.

Ekip sayısına göre değişiklik gösteren fiyatlarımız hakkında bizimle iletişime geçebilir, organizasyonunuzu daha detaylı olarak anlatarak hakkımızda bilgi edinebilirsiniz. Bize ulaşmak için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Şakir Ortakcı

 • Adres: Ankara/Çankaya

Ankara Balkan Bandosu Yol Haritası

1 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


H&B

Hamzadere & Burak

Düğün Tarihi: 06.11.2016

Çok sempatikler ve çok kaliteli müzikler yapıyorlar Ankara’nın en iyi bandosu diyebilirim.Gelin alma için anlaşılmıştık gelin almaya geldiler ve bizi o kadar güzel eğlendirdilerki salona da çağırdık süper bir düğün oldu çok eğlendik.Teşekkür ederim Ankara Balkan Bandosu.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!