Ankara Balkan Bandosu

2 Yorum

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Ankara Balkan Bandosu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  2.500 TL'den az

Ankara Balkan Bandosu Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk

Ankara Balkan Bandosu Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışında Hizmet, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Ankara Balkan Bandosu Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  1 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Ankara Balkan Bandosu Hakkında

Düğünleriniz ve özel günlerinizde size hizmet edecek bir Ankara bando ekibi kiralamak ister misiniz?

Adım Şakir Ortakçı. Ankara Balkan Bandosu markasının kurucusuyum. Türk halk danslarıyla başladığım kariyerime daha sonra müzik sektöründe devam ettim. Yaklaşık 35 yılı aşkın bir süredir müzisyenlik yapıyorum. Düğün sektöründe ise 25 yılı doldurdum. Ekibimle birlikte yurt içinde ve yurt dışında çeşitli etkinliklere katılıyor, ismimizi başarılarımızla duyuruyoruz. Amacımız siz değerli evlenecek çiftleri memnun etmek ve özel günlerinizde eğlendirmek.

Davetinizin içeriğine göre kadromuzu oluşturuyoruz. 3 kişiden başlayarak 20 kişiye kadar isteğe göre sayımızı değiştiriyoruz. Solo ya da grup şeklinde etkinliğinize katılabiliyoruz. Çaldığımız müzikler ve kullandığımız aksesuarlarla ortamı farklı bir havaya bürünüyor, tamamen sizin mutluluğunuz için çalışıyoruz!

Akıllarda kalıcı bir organizasyon düzenlemek için çalışıyoruz. Ankara’da balkan esintileriyle eğlenmenizi sağlıyoruz. Ekibimizle birlikte özel gün organizasyonlarınızda ses ve ışık hizmeti, DJ, müzisyen ve daha pek çok hizmeti tek çatı altında sağlıyoruz. Çocuklarınızın doğum günlerinde maskot temin ediyor, çizgi film temasında eğlencenizi düzenliyoruz. Yılbaşı eğlencelerinde Noel baba konseptinde bando hizmeti sağlıyoruz. Konsept ve tema geliştirme konusunda oldukça başarılıyız.

Davetinizden önce sizinle bir araya gelerek istediğiniz organizasyona birlikte karar veriyoruz. Organizasyonun akışını beraber planlıyoruz. Müzik listenizi oluşturuyoruz. İstediğiniz her tarz müziği çalıyoruz. Geleneksel olan kıyafetlerimizle birlikte milli bayramlarda da hizmet veriyoruz. Açılışlarda, davet ve resepsiyonlarda, kurumsal etkinliklerde ve nişanlarda istediğiniz müzik listesini bize iletebilirsiniz. Ekipmanlarımızın kalitesi ile dışarıya ekipman kiralama hizmeti vererek, diğer organizasyonlarında iyi geçmesini sağlıyoruz. Sadece Ankara’da değil, istediğiniz tüm illerde hizmet verebiliriz.

Ekip sayısına göre değişiklik gösteren fiyatlarımız hakkında bizimle iletişime geçebilir, organizasyonunuzu daha detaylı olarak anlatarak hakkımızda bilgi edinebilirsiniz. Bize ulaşmak için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Genel Kordinatör

İletişim

Ankara Balkan Bandosu Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

D&B

Damla & Bora

Düğün Tarihi: 25.06.2021Gelin alma bandom da ve düğün karşılamamda iyi ki siz vardınız. Kaliteli müziğiniz, profesyonel tutumunuz, inanılmaz eğlenceli ve keyifli idi. Teşekkürü borç bilirim, kariyerinizde başarılar dilerim

H&B

Hamzadere & Burak

Düğün Tarihi: 06.11.2016Çok sempatikler ve çok kaliteli müzikler yapıyorlar Ankara’nın en iyi bandosu diyebilirim.Gelin alma için anlaşılmıştık gelin almaya geldiler ve bizi o kadar güzel eğlendirdilerki salona da çağırdık süper bir düğün oldu çok eğlendik.Teşekkür ederim Ankara Balkan Bandosu.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.