Grup Müzikare

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Grup Müzikare Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-10.000 TL

Grup Müzikare Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Caz/Blues

Grup Müzikare Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Grup Müzikare Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  2 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Grup Müzikare Hakkında

Eğlence, gösteri ve organizasyon sektörünün ihtiyacı olan her türde müziği rahatlıkla icra eden bir orkestrayız. Bünyemizde bulunan çeşitli grupları ve birbirinden yetenekli müzisyenleri sizinle buluşturmak için şimdiden heyecanlanıyoruz. Grup Müzikare ailesi olarak ihtiyacınıza en uygun hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Bizim için önemli olan her zaman müşteri mutluluğu ve tatmini. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak için özenle çalışıyoruz. Doğru tercihlerde bulunmanız için sizi yönlendiriyoruz. Her zaman iş prensiplerimizi dikkatlice uyguluyor, ilkeli bir şekilde hareket ediyoruz. Titiz bir çalışma süreci yürütüyoruz. Size hizmet vermesi için personelimizi özenle seçiyoruz. Bizimle birlikte çalışan herkes alanında eğitimli kişilerden oluşuyor. Türkiye'nin dört bir yanında birbirinden farklı işletmelerde deneyim kazanan bir ekibiz. Yazılı ve görsel basında yaptığımız çalışmalarla dikkat çekiyoruz. Kendimizi içinde bulunduğumuz sektörde ispatlamış durumdayız. Son derece yetkin insanlardan oluşan bir topluluk olduğumuzu söyleyebiliriz. Biz başarısını sadece kendi kazancımızla değil aynı zamanda sizin mutluluğunuzla da ölçen ender firmalardan biriyiz.

Ankara canlı müzik grupları arasında tüm bu saydığımız nedenlerden dolayı ön plana çıkıyor ve dikkatleri üzerimize çekiyoruz. Davetlerinizden önce sizinle mutlaka bir araya geliyor ve nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Hizmet içeriklerimiz konusunda sizi aydınlatıyoruz. Organizasyonunuzun müzikal kalitesinin yüksek olacağına şimdiden emin olabilirsiniz. Geniş bir müzik arşivine sahibiz. İstediğiniz tüm parçaları çalıyor ve hatta etkinlik anınızda istek parça talebi dahi alıyoruz. Düğün mekanınıza erkenden geliyor ekipman kurulumu ve ses provası yaparak işimizi şansa bırakmıyoruz.

Siz de bizimle çalışmak ve muhteşem bir düğüne ev sahipliği yapmak isterseniz hemen sayfada yer alan firma iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu doldurarak bize en kısa zamanda ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Yücetepe Mh. Necatibey Cad. No: 86/1 Kızılay ANKARA

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Grup Müzikare Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.