Show Ses Müzik

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Show Ses Müzik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  2.500-5.000 TL

Show Ses Müzik Genel Özellikler

 • Performans Türü

  DJ, Orkestra

Show Ses Müzik Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışında Hizmet, Şarkı Listesi Oluşturma

Show Ses Müzik Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 haftadan az


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  5 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Show Ses Müzik Hakkında

40 yıldır teknik prodüksiyon anlamında hizmet veriyoruz. Show ses prodüksiyon olarak gecenizin kusursuz geçmesini sağlıyoruz. 30’a yakın referansımız ile verdiğimiz hizmetlerin kalitesini ortaya koyuyoruz. Birçok İstanbul düğün müzik organizasyonlarında, ışık ve ses sistemlerimizle müzik şöleni yaşatmak amacımız. Düğün mekanında kullanılan ses sisteminin kaliteli olması, eğlencenin devamı için çok önemlidir. Kapalı mekanlarda gerçekleşen düğünlerde ses ve ışık düzgün ayarlanmalıdır. Işığın önemi fotoğraflarda, sesin önemini ise misafirlerin düğününüz için yaptığı yorumlardan anlarsınız.

Düğün organizyonlarında sanatçı ve müzisyeni kendiniz seçebiliyorsunuz. Müzik seçimi ve orkestranın boyutu organizasyonun büyüklüğüne göre değişiklik gösteriyor. Büyük bir otelde görkemli bir düğün organizayonu gerçeklestiriyorsanız, büyük bir orkestra ile anlaşmalısınız. Daha çok vurmalı çalgılardan oluşan bir ekip oluşturabiliriz. Sahil düğünü yapıyorsanız ise daha çok armonikanın olduğu bir orkestra tercih etmelisiniz. Bizim birlikte bünyemizde bulunan sanatçılar geniş bir repertaura sahip. Müzik listenizi beraber oluşturabiliyor, gün boyunca bizimle beraber organizasyonunuzu planlayabiliyorsunuz.

Düğün öncesinde 4 saat öncesinde sahne kurulumu yapmaya başlıyoruz. Ayrıca sadece sahne kurulumu değil, ses kurulumu da sağlıyoruz. Bugüne kadar çeşitli etkinliklerde, konserlerde, şenlik ve festivallerde hizmet verdik. Peki hangi hizmetleri sağladık?

-Ses sistemleri
-Işık sistemleri
-Görüntü sistemleri
-Truss sistemleri
-Görüntü ve jeneratör sistemleri
-Müzik hizmeti
-Sanatçı ve müzisyen hizmeti
-Dj hizmeti After Party için daha çok tercih ediliyor.

Hem yabancı hem de yerli müziklerde eğlenmek, düğün eğlencenize devam etmek isterseniz tercih edebilirsiniz.Aynı zamanda kiralama hizmeti de veriyoruz. Profesyonellerin tercihi biziz, siz hangi hizmeti almak isterseniz, bize formu doldurarak bilgi verebilirsiniz. Ücretsiz fiyat teklifi almak bir form uzağınızda!

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.