En İyi Düğün Parçaları: Müzik Firmaları Öneriyor

Düğün müziği seçmenin de tek sefere özgü olduğunu bildiğimizden düğün müziklerinizi seçmek konusunda uzmanlaşan düğün müzik şirketlerinin kapılarını çaldık. Giriş müziği, pasta kesme ve düğün müzikleri önerilerini sorduk. İşte cevaplar!

Deejay Service'den Düğün Müziği Önerileri

Düğün müzik şirketleri arasında yer alan isimlerden biri olan Deejay Service by Mehmet Kanbur'dan giriş müzikleri, dans müzikleri ve pasta kesme müzikleri önerileri aldık! Sizin için bir düğün müziği listesi hazırladı.

Düğün Giriş Müziği Örnekleri

Giriş müziği düğünün başlangıç düdüğü gibidir. Ne kadar enerjik ve heyecan uyandırıcı olursa davetlilerin düğüne olan ilgisi o kadar uyanık kalır. Giriş müziği asla hüzünlü ya melankolik olmamalı. Enerjisi düşük olmamalı. Aksine gittikçe yükselen bir enerjisi ve tonu olmasına dikkat edin.

Düğün Dans Müziği Önerileri

Düğünde seçeceğiniz müziklerin kendi hikayenizle ilgili olmasına özen gösterin. Özellikle de ilk dans müziği gibi özel bir parçanın tanışmanızla, ilişkinizle sizin hikayenizle bir yerden bağlantılı olması önemli. İkinizin de çok sevdiği parçalardan seçebilirsiniz ama dikkat edin sözlerinde acı, ayrılık, keder barındırmasın. Siz o gece evleniyorsunuz dans müziğiniz aşk kokmalı. Ayrılık değil!

Pasta Müziği Önerileri

Pasta kesmenin de müziği mi olurmuş demeyin. Düğün mekanlarının sizden istediği 3 özel parça var. Giriş müziği, ilk dans müziği ve pasta kesme müziği. Siz mekana DJ'de getirseniz, grup da getirseniz o 3 parça sizden istenecek. Bunu unutmayın. En azından sizi eğlendiren, dinlerken neşelendiğiniz parçalar seçmeye özen gösterin. Eğer boş verip bu 3 parçayı mekana bildirmezseniz o an ellerinin altında ne varsa ya da kendi zevklerine göre bir şarkı çalarlar ve şansa o parça da sizin hiç sevmediklerinizden biri çıkar hiç hoş olmaz. O yüzden şans elinizdeyken istediğiniz şarkıları kendiniz seçin.

Shamata'dan Düğün Müziği Önerileri

İstanbullu müzik firmalarından Shamata'nın sizler için önerdiği düğün dans müzikleri arasında hem Türkçe hem de yabancı parçalar var. Düğün müziği önerisi isterken müzik zevkinin son derece değişken olduğunu unutmayın. Hatta şöyle düşünün düğününüze gelen tüm davetlileri bile mutlu etmeniz imkansız. Seçim yaparken olabildiğince herkesin ortak noktada buluşacağı parçalar seçmeye dikkat edin. Yaşça büyük davetli sayınız çoksa yabancı parçaları da azınlıkta tutabilirsiniz.

Deejay Team'den Düğün Müziği Örnekleri

Son olarak İzmirli müzik gruplarından Deejay Team'in önerdiği düğün dansı müzikleri listesini de verdikten sonra sürpriz videolara geçeceğim.

Düğün Giriş Müziği Nasıl Seçilmeli?

Giriş müzikleri nasıl seçilir, düğün giriş müziği ne olabilir diye panik halde aranıp durduğunuzu biliyoruz. DJ Fuat Ateşdağlı'nın sana bu konuda önerileri var, izlemeden geçmeyin!

Düğün Müzikleri Nasıl Olmalı?

Düğünde çalacak şarkıları nasıl belirleyeceğinizi öğrenmek için müzisyen Giselle Tavilson'dan düğün müziği seçimi konusunda tüyolar aldık. Hemen izle!

Sizin Düğününüz de Şenlensin!


Düğününüzde duymak istediğiniz parçalar ister orjinal olarak bir DJ tarafından çalınsın, isterseniz de bir orkestra onları tekrar yorumlasın her durumda şehrinizin en iyileriyle çalıştığınızdan emin olmalısınız.

Kaliteli düğün müzikleri için şehrinizin profesyonel düğün müzik firmalarını inceleyin

Düğün müziklerine dair kafanızdaki tüm soruları ve önerilerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı da unutmayın!

* Yukarıda verilen Youtube.com linkleri, parçalar hakkında bir fikir edinmeniz için verilmiştir. Eğer kendi organizasyonunuzda kullanmak istediğiniz bir parça var ise, orijinal CD ya da internetten satın alınmış parçaları kullanmanız önerilir.

Bu makale tarafından yazılmıştır.

YORUMLAR (20)

+ Yorum Yaz
 • A
  Çok yardımcı oldunuz. İlk dans şarkımı ve giriş şarkımı bu listeden seçtim! Bir tanesiiniz!!!!!
 • H
  Bu listeler bana cok yardimci oldu. Hollandada dügünüm olucagi icin ve bircok hollandali davetlilerimizde olucagi icin saygimizdan tabiki yabanci muzikte caldiricaz. Bu liste isimize yaradi, tesekurler :)
 • M
  Gördüğüm en dandik en berbat liste
 • BO
  3 ay sonra düğünün var bana yardım edebilirmisiniz?
 • L
  Harbiden berbat
 • CY
  Nuh nebiden kalma.
 • HT
  Begenemedim modalari geçti bunların
 • AA
  Çok başarılı
 • RK
  bunlarla dans éden dugune cıkan cift varsa kesin 3 ve üzeri evlilik yapanlardır bosanma sebebi müzikler :D bunlarla dans etmekdense etmem daha iyi
 • HK
  Berbat bir liste :(
 • SK
  Cok sacma biz Türküz turk şarkıları onerisi beklerdim iyice yabancilastik
 • B
  iğrenç ya bu sarkılarla dans edersek adamdan sogurum
 • çok saçma bir liste olmuş. Bu ne yaa dedirtecek cinsten. kesinlikle düğününüzde bu müzikleri kullanmayın. Çıkış müziği Amelie Soundtrack , dans müziği Michel Fugain -une belle historie
  • gerçekten bir çok siteden da cok yardımcı oldu bu yorumun :) tesekkur ederım ;)
 • MK
  Şaka mısınız siz ya böyle düğün Şarkısı listesi mi olur yuhhh yani
 • S
  süperr
  bn evlen mıyom
 • OM
  İğrenç bir liste olmuş
 • NT
  folklorik türk dans müzikleri de olsa iyiymiş :)
 • AK
  başarılı bi liste olmuş. devamını bekliyoruz :)
 • E
  saçma sapan müzikler seçmişsiniz müzik ruhunuz çok kötü ağrı dağı eteği ne ya dans müziğinde
 • C
  merhaba su an youtube kapalı oldugu ıcın sarkıları goremıyorum.isimlerini yazmanız mumkun mü??
İncelediklerim
TÜMÜ