Damla Akça Organizasyon

E-posta Gönder

Damla Akça Organizasyon
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Damla Akça Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  2.500-5.000 TL

Damla Akça Organizasyon Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk, Dini/Tasavvuf, Konsept Müzikler

Damla Akça Organizasyon Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma

Damla Akça Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  3 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik

Damla Akça Organizasyon Hakkında

Birbirinden seçkin ve alanında uzman müzisyenden oluşan kadromuzla Damla Akça Organizasyon ailesi olarak düğün, kına, nişan ve söz gibi sevdiklerinizle bir arada olacağınız çeşitli davet etkinliklerinize büyük bir keyifle eşlik ediyoruz.

Düğününüzün yaklaşmasına az bir zaman kala heyecanınızın üst seviyede olduğunun farkındayız. Düğünden önce sizinle yaptığımız görüşmeler esnasında hayalini kurduğunuz düğün içeriğine dair ayrıntılı bilgi ediniyoruz. Eğer siz de tıpkı diğer çiftlerimiz gibi dinamik, profesyonel ve eğlenceli bir orkestrayla çalışmak ve unutulmaz bir düğün töreni yaşamak istiyorsanız gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz.

Ankara müzik grupları arasında yer aldığımız Damla Akça Organizasyon isimli firmamız bünyesinde bugüne kadar çok sayıda çifti mutlu ettik. Düğünden önce yaptığımız görüşmeler doğrultusunda sizinle bir organizasyon planlaması yapıyoruz. Müzik zevkinizi, özel istek parçalarınızı ve düğün konseptinizi öğrenince size özel bir repertuvar oluşturuyoruz. Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti sağlamak olduğundan sizin istekleriniz, arzu ve beklentileriniz doğrultusunda hareket ediyoruz.

Düğününüzün yapılacağı mekanın sahne, ses ve ışık sistemlerini de mutlaka kontrol ediyor, gereken hazırlıkları ve ekipman teminini yapıyoruz. Herhangi il sınırlaması olmadan talebiniz doğrultusunda şehir dışına kadromuzla birlikte seyahat edebiliyoruz. Sahnede olduğumuz süre zarfında amacımız tamamen sizi ve konuklarınızı eğlendirerek unutulmaz ve bir o kadar da samimi hatıralar kazanmanızı sağlamak. Sahne performansımız öncesi en az üç saat hazırlık yaparak tüm detaylarla en ince ayrıntısına kadar ilgileniyoruz. Başarılı sanatçılarımız eşliğinde, son teknoloji kaliteli ses sistemlerimizle birlikte sizin ve davetlilerinizin unutamayacağı bir düğün eğlencesine şimdiden hazır olun.

Siz de Ankara müzik havaları eşliğinde eğlenmek istiyorsanız firmamız hakkında ayrıntılı bilgi almak, hizmet içeriklerimizi öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi detaylı bir şekilde değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerini kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Gaziosmanpaşa, Şehit Ömer Haluk Sipahioğlu Sokak 22/4 Çankaya Ankara (Nenehatun Cad .

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Damla Akça Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.