Tarık Sezer Orkestrası

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Tarık Sezer Orkestrası Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  25.000 TL'den fazla

Tarık Sezer Orkestrası Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Orkestra
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği

Tarık Sezer Orkestrası Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışında Hizmet, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Tarık Sezer Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  5 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  2 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Tarık Sezer Orkestrası Hakkında

Çok uzun yıllardır Türkiye çapında çalışmalar yapıp büyük başarılara imza atmış bir grup olarak müziğe dair çalışmalar yapmaya devam ediyoruz. Tarık Sezer Orkestrası adı altında birleşmiş birbirinden yetenekli pek çok sanatçı ile birlikte biz büyük bir aileyiz. Her birimiz birer müzik aşığı olarak işimizi çok severek ve bir o kadar da profesyonelce icra ediyoruz. Faaliyette bulunduğumuz birçok çalışmanın yanı sıra düğün ve davetler gibi toplu organizasyonlara da katılıyor ve sahne alıyoruz.

Düğün öncesinde yapabileceğimiz planlama toplantısı ile sizin zevk ve beklentilerinizi öğrenmeye odaklanıyoruz. Bizden nasıl bir beklentiniz olduğu ve ne tarz müziklerin düğününüzde çalmasını istediğiniz gibi bilgileri edinerek gerekli planlama ve hazırlıkları bu doğrultuda yapmayı daha uygun buluyoruz. Size en iyi şekilde hizmet vermek için bu ve bunun gibi pek çok konuda gerekenleri yerine getirmek için hazırız.

Yine düğüne dair detaylardan mekânsal özellikler de bizim için bir sorun teşkil etmiyor. Orkestramız açık havada da kapalı alanlarda da sahne alabiliyor. Balo salonu veya kır bahçesi gibi mekânlardaki düğünlere ayırt etmeksizin katılabiliyoruz. Sadece öncesinde bizi bilgilendirmeniz yetecektir. Düğün günü gelip çattığında anlaşıldığı gibi ekipman ve ekip ile olmamız gereken yerde, sahnede olacağımızdan şüpheniz olmasın. Gerekli olduğunda sahne, ses ve ışık sistemlerini biz kurabiliyor ve after partiler için DJ performansı şansı da sunabiliyoruz.

İster modern isterseniz de daha geleneksel çapta Ankara düğün müzikleri de dâhil size harika bir müzik dinletisi yaşatabiliriz. Bizimle çalışmak ve düğününüzü eksiksiz bir şekilde eğlence dolu bir şölene çevirmek istiyorsanız düğüne en az 5 hafta kala bize ulaşmanızı rica ederiz. Bunun için sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.