Tarık Sezer Orkestrası

E-posta Gönder

0312 963 3527

Müzik

Kategori

10.000 TL'den fazla

Min. Fiyat

Şehir Dışında Hizmet

Özellikler

Çankaya, Ankara

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Barkovizyon ve Led Ekran, Dans grupları, Davul Show, Orkestra, DJ, Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
  • Minimum Fiyat 10.000 TL'den fazla
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 5 hafta

Özellik

  • Şehir Dışında Hizmet
  • Açık Havada Performans
  • Düğün Öncesi Planlama Toplantısı

Sorular

  • Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı? Etkinlik başı
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Parti, Baby shower, Kurumsal etkinlikler, Bayi toplantısı, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü, Davet ve resepsiyon, Nişan

Hakkında

Çok uzun yıllardır Türkiye çapında çalışmalar yapıp büyük başarılara imza atmış bir grup olarak müziğe dair çalışmalar yapmaya devam ediyoruz. Tarık Sezer Orkestrası adı altında birleşmiş birbirinden yetenekli pek çok sanatçı ile birlikte biz büyük bir aileyiz. Her birimiz birer müzik aşığı olarak işimizi çok severek ve bir o kadar da profesyonelce icra ediyoruz. Faaliyette bulunduğumuz birçok çalışmanın yanı sıra düğün ve davetler gibi toplu organizasyonlara da katılıyor ve sahne alıyoruz.

Düğün öncesinde yapabileceğimiz planlama toplantısı ile sizin zevk ve beklentilerinizi öğrenmeye odaklanıyoruz. Bizden nasıl bir beklentiniz olduğu ve ne tarz müziklerin düğününüzde çalmasını istediğiniz gibi bilgileri edinerek gerekli planlama ve hazırlıkları bu doğrultuda yapmayı daha uygun buluyoruz. Size en iyi şekilde hizmet vermek için bu ve bunun gibi pek çok konuda gerekenleri yerine getirmek için hazırız.

Yine düğüne dair detaylardan mekânsal özellikler de bizim için bir sorun teşkil etmiyor. Orkestramız açık havada da kapalı alanlarda da sahne alabiliyor. Balo salonu veya kır bahçesi gibi mekânlardaki düğünlere ayırt etmeksizin katılabiliyoruz. Sadece öncesinde bizi bilgilendirmeniz yetecektir. Düğün günü gelip çattığında anlaşıldığı gibi ekipman ve ekip ile olmamız gereken yerde, sahnede olacağımızdan şüpheniz olmasın. Gerekli olduğunda sahne, ses ve ışık sistemlerini biz kurabiliyor ve after partiler için DJ performansı şansı da sunabiliyoruz.

İster modern isterseniz de daha geleneksel çapta Ankara düğün müzikleri de dâhil size harika bir müzik dinletisi yaşatabiliriz. Bizimle çalışmak ve düğününüzü eksiksiz bir şekilde eğlence dolu bir şölene çevirmek istiyorsanız düğüne en az 5 hafta kala bize ulaşmanızı rica ederiz. Bunun için sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Naz Sezer Evin

Yelda Önen

  • Telefon: 0312 963 3527

  • Adres: Ankara- çankaya

Tarık Sezer Orkestrası Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!