312 Orkestraları

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

312 Orkestraları Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  10.000-15.000 TL

312 Orkestraları Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Orkestra
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Caz/Blues

312 Orkestraları Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, Konsepte Uygun Kostüm, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

312 Orkestraları Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  2 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

312 Orkestraları Hakkında

Düğününüzde bir orkestradan çok daha fazlasını istiyorsanız, doğru yerdesiniz. 312 Orkestraları olarak organizasyon firmamız bünyesinde hizmet veriyoruz. Ankara’da pek çok daveti A’dan Z’ye düzenliyor ve tabii ki müzikal anlamda da eğlencenizi renklendiriyoruz. Kusursuz bir organizasyon istiyorsanız, bizimle çalışabilirsiniz.

Ankara’da bugüne kadar çok sayıda etkinlikte sahne almayı başardık. Her geceye ayrı bir repertuvar oluşturarak tamamen isteklerinize uygun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Konseptlerimizi de elbette zevkinize göre belirliyoruz. İster beş yıldızlı otellerde isterseniz de düğün salonlarında evlenin. Bizim için yer ve mekan fark etmiyor. Yeter ki bizimle çalışmak isteyin. Arzu ettiğiniz tüm güzellikleri size sunuyor, kalbinizi fethediyoruz.

Her bütçeye ve tarza uygun bir hizmet sunmayı başarıyoruz. Ankara’da bulunan birbirinden başarılı solist ve müzik gruplarıyla iş birlikleri yapıyoruz. Davetinizden önce yapacağımız ön görüşme esnasında nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Çalışmalarımızdan, hizmet içeriklerimizden ve size sunacaklarımızdan bahsediyoruz. Beklentilerinizi karşılayacak hizmet içeriğinin ne olduğuna sizinle birlikte karar veriyoruz. Talebiniz doğrultusunda da uygun sanatçı ve müzik gruplarıyla bir araya geliyoruz.

Bize beklentilerinizi rahatlıkla ifade edebilirsiniz. Tecrübeli bir ekibiz. Sizi anlayacağımıza emin olabilirsiniz. Her şeyin gönlünüzde olması için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzla birlikte sorunsuz ve bir o kadar da kusursuz bir hizmet almanızı istiyoruz. Dilerseniz orkestra desteği sunmamızın yanı sıra organizasyonunuzu güzelleştirecek pek çok konuda da size yardımcı olabiliriz. Gelin arabasından çiçekçilik hizmetlerine kadar tüm detayları planlayabilecek bir kapasiteye sahibiz.

Siz de Ankara canlı müzik grupları arasında davetinizde sahne alacak bir orkestra arayışındaysanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bize ulaşmak için sayfada bulunan irtibat kanallarımızı kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Turan Güneş Bulvarı Konrad Adenauer Caddesi, No: 45/B Yıldız, Çankaya, Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  312 Orkestraları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.