Positive Live Project

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Positive Live Project Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  15.000-20.000 TL

Positive Live Project Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk

Positive Live Project Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Positive Live Project Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  2 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Positive Live Project Hakkında

Muhteşem bir düğünün ilk şartı kaliteli bir orkestra ile çalışmak. Positive Live Project ailesi olarak İzmir merkezli bir müzik grubu olsak da Ankara’da hizmet veriyoruz. 2011 yılından beri enerjik ve pozitif sahne performansları sergiliyoruz. Eğlenceli bir düğün daveti düzenlemek istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Bizim için çiftlerin memnuniyetini sağlamak her şeyden önce geliyor. Bu nedenle davetinizden kısa bir süre önce sizinle bir araya gelerek organizasyonunuzun detaylarını netleştiriyoruz. Tamamen beklentilerinizi karşılayacak bir müzik listesi oluşturuyoruz. Kurulduğumuz ilk günden itibaren yoğun provalar ve repertuvar hazırlıkları yapan bir grubuz. Her zaman yeni ve farklı bir müzikal anlayışı savunuyor, düğünlerinizi sıradanlıktan kurtarıyoruz.

11 kişiden oluşan bir orkestrayız. Bünyemizde 4 solistimiz bulunuyor. Elektrik ve akustik gitarlar, piyano, keyboard, elektrik bass, saksafon, davul, klarnet ve perküsyon enstrümanlarını başarıyla çalıyoruz. Müzik listemiz ise uçsuz bucaksız. Dönemin popüler şarkılarını yakından takip ediyoruz. Talebinize göre düğününüzde çalıyoruz. Genelde jazz, Latin, napoliten, oldies, nostaljik şarkılar, Türkçe pop ve rock n roll ağırlıklı bir hizmet sunuyoruz. Farklı dillerde de şarkıları başarıyla seslendirebiliyoruz. İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Yunanca ve Makedonca parçalara düğünlerinizde yer veriyoruz. Belki ilk dansınızı yabancı bir şarkı seçmek isteyebilirsiniz. Makedonca müzikler ise halaylarda sizi oldukça eğlendirecektir. Yerli ve yabancı şarkılarla unutulmaz bir düğün yaşayacağınızı şimdiden garanti ediyoruz. Eğlence bizim işimiz!

Hem sizin hem de konuklarınızın isteklerini önemsiyoruz. İzleyicimizle bütünleşiyor, sizi de şovumuza dahil ediyoruz. İstek parça taleplerinize memnuniyetle geri dönüş yapıyoruz. Tek tipleşen bir müzik sektöründense yeni soundları ve görsellikleri tercih ediyoruz.

Ankara orkestrası Positive Live Project ile düğününüzü güzelleştirmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.