Feedback Plus Müzik Organizasyon

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Feedback Plus Müzik Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  25.000 TL'den fazla

Feedback Plus Müzik Organizasyon Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Klasik, Caz/Blues, Funk, Dini/Tasavvuf, Konsept Müzikler

Feedback Plus Müzik Organizasyon Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Feedback Plus Müzik Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  3 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Feedback Plus Müzik Organizasyon Hakkında

Ankara düğün müzik organizasyon alanında uzun yıllardır profesyonel hizmetlerimizle çiftlerin beğenisini topluyoruz. Feedback Müzik Organizasyon sanatçılardan, renkli bir orkestradan, DJ, bando ve karşılama gruplarından oluşan geniş bir aile diyebiliriz. Eğlence sektörünün merkezinde oluşumuz sayesinde Ankara başta olmak kaydıyla pek çok ilimizde düğünlerin aranan ismiyiz. Sektörün en iyilerinden çözüm ortaklarımızla düğün davetlerinizde kaliteli ve muhteşem bir sahne performansı sergiliyoruz.

Deneyim

Müzik sektörüne 2018 yılında giriş yaptık. Feedback Müzik Organizasyon olarak şirketimizi 2021 yılında kurumsal bir seviyeye çıkararak zengin hizmetler sunmaya ağırlık verdik. Müzisyen ekibimiz deneyimli sanatçılardan oluşuyor. Aynı zamanda solo, duo ve trio ekiplerimiz, dünya müziklerini düğününüze taşıyabilecek DJ’lerimiz, fasıl gruplarımız ve düğün gecenizin neşesi olmaya aday bir bandomuz var.

Hizmetler

Ankara düğün müzik gruplarını araştırdığınızda repertuarımızın ve hizmetlerimizin ne kadar geniş olduğunu göreceksiniz. Düğün konseptinize uygun kostümler ve müzik zevkinize hitap eden bir akışla, düğün gecenizde çok eğleneceksiniz. Türkiye’nin her yerinde sahne alabiliriz. Doyumsuz bir gece yaşamak istediğinizde orkestramız, DJ ve sanatçılarımız mutluluğunuza ortak olmak için burada. Farklı performanslar için saksafon ve perküsyon sunabiliriz.

Müzik Türleri

Feedback Plus Müzik Organizasyon bünyesindeki sanatçılarımız sahnede bir nostalji rüzgarı estirebilir ve size 70’ler ve 80’lerin en romantik parçalarını çalabilir. Tempoyu hızlandırmak istediğinizde Karadeniz havalarına kadar uzanabiliriz. Flamenko, Tango ve Latin tarz da repertuarımızda yer alıyor. Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca sevdiğiniz şarkılar varsa istemeniz yeterli. Grek ve Balkan kültürlerini düğün gecenize taşıyarak sizi ve misafirlerinizi bol bol eğlendireceğimizden emin olabilirsiniz.

Ek Hizmetler

Amacımız size deyim yerindeyse, her telden şarkılar çalıp söyleyerek gecenin her anında eğlenmenizi sağlamak. Bu yüzden repertuarımızı geniş tutuyor, isteklerinizle birlikte dünya müziğine de yer veriyoruz. Teknik ekipman desteği sağlayabilir, sahne, ışık ve ses ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Sahnemizde çok özel dans grupları ve şovlara yer verip, düğününüzün uzun yıllar konuşulmasını sağlamak da elimizde. Size özel aşk şarkısı bestelemek de marifetlerimiz arasında!

Bizi tercih eden çiftlerimize ve misafirlerine kaliteli ve unutulmaz bir dans ve romantizm gecesi vadediyoruz. Size muhteşem bir müzik ziyafeti sunabilir, neşeli şovlarımızla düğün gecenizde fark yaratmanızı sağlayabiliriz. Feedback Plus Müzik Organizasyon hizmetlerimizle ilgili bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Ankara düğün orkestra fiyatlarımız için sayfanın yanındaki formu doldurmanızı rica ediyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Ömer Kaçar
  Firma Yetkilisi

 • Firma Ortağı

İletişim

 • Adres:

  Feedbackplus Müzik Organizasyon Tic.Ltd.Şti. Adalet Mah.Manas Bulv.Folkart Towers No:47/B D:2601

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Feedback Plus Müzik Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.