Müzik Ankara

Feedback Plus Müzik Organizasyon

 • Min. Fiyat
  75.000 TL'den fazla
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Feedback Plus Müzik Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
75.000 TL'den fazla

Feedback Plus Müzik Organizasyon Özellikler

Performans Türü
DJ Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman Düğün Bandosu Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Dans Grupları Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Karadeniz Latin Balkan Grek Flamenko Tango Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce Fransızca İspanyolca İtalyanca Diğer
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Rock Elektronik Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Arabesk/Fantezi Klasik Caz/Blues Funk Dini/Tasavvuf Konsept Müzikler

Feedback Plus Müzik Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Feedback Plus Müzik Organizasyon düğün müziği fiyatları ne kadar?

Feedback Plus Müzik Organizasyon düğün müziği minimum fiyatı 75.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.

Feedback Plus Müzik Organizasyon fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Feedback Plus Müzik Organizasyon fiyatlandırmayı etkinlik türüne göre, müzisyen sayısına göre, performans süresine göre yapmaktadır.

Feedback Plus Müzik Organizasyon performans süresi ne kadar?

Feedback Plus Müzik Organizasyon performans süresi 4 saat olarak öne çıkmaktadır.

Feedback Plus Müzik Organizasyon performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Feedback Plus Müzik Organizasyon performans öncesi hazırlığı 4 saat sürmektedir.

Feedback Plus Müzik Organizasyon ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Feedback Plus Müzik Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Feedback Plus Müzik Organizasyon hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Feedback Plus Müzik Organizasyon davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, parti, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, açılışlar, bayi toplantısı, doğum günü, nişan organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Feedback Plus Müzik Organizasyon kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Feedback Plus Müzik Organizasyon düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

Feedback Plus Müzik Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Feedback Plus Müzik Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Feedback Plus Müzik Organizasyon hangi ek hizmetleri sunuyor?

Feedback Plus Müzik Organizasyon şu ek hizmetleri sunuyor: "dans grupları, ekipman, i̇nteraktif sahne performansı, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, çifte özel beste, açık havada performans, şarkı listesi oluşturma, şehir dışında hizmet, konsepte uygun kostüm, düğün öncesi planlama toplantısı".

Feedback Plus Müzik Organizasyon Hakkında

Ankara düğün müzik organizasyon alanında uzun yıllardır profesyonel hizmetlerimizle çiftlerin beğenisini topluyoruz. Feedback Müzik Organizasyon sanatçılardan, renkli bir orkestradan, DJ, bando ve karşılama gruplarından oluşan geniş bir aile diyebiliriz. Eğlence sektörünün merkezinde oluşumuz sayesinde Ankara başta olmak kaydıyla pek çok ilimizde düğünlerin aranan ismiyiz. Sektörün en iyilerinden çözüm ortaklarımızla düğün davetlerinizde kaliteli ve muhteşem bir sahne performansı sergiliyoruz.

Deneyim

Müzik sektörüne 2018 yılında giriş yaptık. Feedback Müzik Organizasyon olarak şirketimizi 2021 yılında kurumsal bir seviyeye çıkararak zengin hizmetler sunmaya ağırlık verdik. Müzisyen ekibimiz deneyimli sanatçılardan oluşuyor. Aynı zamanda solo, duo ve trio ekiplerimiz, dünya müziklerini düğününüze taşıyabilecek DJ’lerimiz, fasıl gruplarımız ve düğün gecenizin neşesi olmaya aday bir bandomuz var.

Hizmetler

Ankara düğün müzik gruplarını araştırdığınızda repertuarımızın ve hizmetlerimizin ne kadar geniş olduğunu göreceksiniz. Düğün konseptinize uygun kostümler ve müzik zevkinize hitap eden bir akışla, düğün gecenizde çok eğleneceksiniz. Türkiye’nin her yerinde sahne alabiliriz. Doyumsuz bir gece yaşamak istediğinizde orkestramız, DJ ve sanatçılarımız mutluluğunuza ortak olmak için burada. Farklı performanslar için saksafon ve perküsyon sunabiliriz.

Müzik Türleri

Feedback Plus Müzik Organizasyon bünyesindeki sanatçılarımız sahnede bir nostalji rüzgarı estirebilir ve size 70’ler ve 80’lerin en romantik parçalarını çalabilir. Tempoyu hızlandırmak istediğinizde Karadeniz havalarına kadar uzanabiliriz. Flamenko, Tango ve Latin tarz da repertuarımızda yer alıyor. Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca sevdiğiniz şarkılar varsa istemeniz yeterli. Grek ve Balkan kültürlerini düğün gecenize taşıyarak sizi ve misafirlerinizi bol bol eğlendireceğimizden emin olabilirsiniz.

Ek Hizmetler

Amacımız size deyim yerindeyse, her telden şarkılar çalıp söyleyerek gecenin her anında eğlenmenizi sağlamak. Bu yüzden repertuarımızı geniş tutuyor, isteklerinizle birlikte dünya müziğine de yer veriyoruz. Teknik ekipman desteği sağlayabilir, sahne, ışık ve ses ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Sahnemizde çok özel dans grupları ve şovlara yer verip, düğününüzün uzun yıllar konuşulmasını sağlamak da elimizde. Size özel aşk şarkısı bestelemek de marifetlerimiz arasında!

Bizi tercih eden çiftlerimize ve misafirlerine kaliteli ve unutulmaz bir dans ve romantizm gecesi vadediyoruz. Size muhteşem bir müzik ziyafeti sunabilir, neşeli şovlarımızla düğün gecenizde fark yaratmanızı sağlayabiliriz. Feedback Plus Müzik Organizasyon hizmetlerimizle ilgili bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Ankara düğün orkestra fiyatlarımız için sayfanın yanındaki formu doldurmanızı rica ediyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Ömer Kaçar
  Firma Sahibi

 • Özkan Sevim
  Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Feedbackplus Müzik Organizasyon Tic.Ltd.Şti. Adalet Mah.Manas Bulv.Folkart Towers No:47/B D:2601

 • Haritadaki Konumu

  Feedback Plus Müzik Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.