Müzik Ankara

Lady Quartet

 • Min. Fiyat
  20.000-30.000 TL

Lady Quartet Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
20.000-30.000 TL

Lady Quartet Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Orkestra Solo Enstrüman Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Çifte Özel Beste Dans Grupları Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Latin Balkan Grek Flamenko Tango Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce Fransızca İspanyolca İtalyanca Almanca Diğer
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Klasik Caz/Blues Konsept Müzikler

Lady Quartet Sıkça Sorulan Sorular

Lady Quartet düğün müziği fiyatları ne kadar?

Lady Quartet düğün müziği minimum fiyatı 20.000-30.000 TL aralığından başlamaktadır.

Lady Quartet fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Lady Quartet fiyatlandırmayı performans süresine göre, müzisyen sayısına göre yapmaktadır.

Lady Quartet performans süresi ne kadar?

Lady Quartet performans süresi 1 satten az olarak öne çıkmaktadır.

Lady Quartet performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Lady Quartet performans öncesi hazırlığı 1 saatten az sürmektedir.

Lady Quartet ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Lady Quartet ile 3 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Lady Quartet hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Lady Quartet piknik, doğum günü, kurumsal etkinlikler, nişan, parti, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, açılışlar, baby shower organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Lady Quartet kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Lady Quartet düğün müziği alanında 5-10 yıl tecrübeye sahiptir.

Lady Quartet şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Lady Quartet şehir dışında hizmet veriyor.

Lady Quartet hangi ek hizmetleri sunuyor?

Lady Quartet şu ek hizmetleri sunuyor: "şarkı listesi oluşturma, açık havada performans, şehir dışında hizmet, düğün öncesi planlama toplantısı, konsepte uygun kostüm, ekipman, i̇nteraktif sahne performansı, çifte özel beste, dans grupları, ses, işık, truss ve sahne sistemleri".

Lady Quartet Hakkında

Konservatuar ve müzik bölümlerinden mezun sanatçı ve müzisyen kadrosuyla, 2010 yılından beri birbirinden farklı konserler veren Lady Quartet, düğün orkestrası hizmetiyle sizi müziğe doyuruyor. Kadınlarlardan oluşan müzisyen ekibiyle Lady Quartet, en prestijli Ankara düğün orkestrası hizmetlerinden birini sunuyor. Orkestramız düğün davetlerinizde profesyonel sanatçı, müzisyenleri ve teknik ekibiyle her tarza ve müzik zevkine hitap eden repertuarıyla etkinliklerinize renk katıyor.

Deneyim

Alanında üniversite eğitimi almış ve birçok farklı konser, kurumsal etkinlik ve organizasyonlarda bulunan Lady Quartet, deneyimiyle kaliteli bir hizmet sunuyor. Akademik altyapıya sahip orkestramız, Ankara’da bir ilk olmanın mutluluğunu ve gururunu taşıyor. Tecrübeli müzisyenlerimizin sahne aldığı gecelerinizde profesyonellik ve kaliteyi hissederek gecenize keyif katacaksınız. Eğitimimiz ve sektör deneyimimizden aldığımız güçle en güzel günlerinizi daha da güzelleştiriyoruz.

Hizmetler

Lady Quartet, Ankara düğün müzik grupları arasında sunduğu hizmetlerle öne çıkıyor. Grubumuz sadece Ankara’da değil, şehir dışındaki davetlerinizde de sahne alıyor. DJ, orkestra, solo enstrüman, karşılama ve kokteyl grubu gibi her ihtiyacınıza cevap verebilen türlerdeki hizmetlerimizle davetlerinizi unutulmaz kılıyoruz. Sahne almadan önce planlamayı yapıyor ve sizin tarzınıza ve gecenize hitap eden bir repertuar oluşturuyoruz.

Müzik Türleri

Lady Quartet, çello, flüt, keman, viyola gibi enstrümandan oluşmaktadır. Lady Trio ve Lady Düo olarak alternatif gruplarımızla da hizmet sunuyoruz. Gruplarımızda sizin tercihinize bağlı olarak enstrüman ekleme ve çıkarmayla her kitleye ve müzik tarzına hitap etmeyi amaçlıyoruz. Yerli ve yabancı pop, slow şarkılar, valsler, nostaljik, Türk Sanat Müziği, caz tarzlarında geniş repertuarıyla benzersiz bir müzik zevki yaşatıyoruz.

Ek Hizmetler

Fark yaratan eğitim ve sektörel geçmişimizin yanında verdiğimiz ek hizmetlerle de öne çıkan bir grubuz. Düğün öncesi planlamanın ve çiftimizin zevkine uyduğundan emin olmanın önemli olduğunu düşünüyor ve toplantı yapıyoruz. Şarkı listesi oluşturuyor, istenilen takdirde çifte özel beste yapıyoruz. Yine isterseniz dans gruplarıyla birlikte çalışıyor veya interaktif sahne performansı sergiliyoruz. Ses, ışık truss ve sahne sistemleri ayarlamalarını da yapıyoruz.

Eğlence sektörünün odak noktasında yer alan Lady Quartet, şehrin her bölgesinde farklı etkinliklerde hizmet veren profesyonel kadrosuyla en özel günlerinizde yanınızda oluyor. Çiftleri, sizi anlayan müzisyenlerle çalışmanın ayrıcalıklı konforuna davet ediyoruz. Düğününüzde eşsiz bir müzik şöleni yaşamak istiyorsanız, Ankara düğün orkestra fiyatları ve hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon::

  0312 963 34 84

 • Adres::

  Ahlatılıbel mah. 1835. cad. 41/1 Çankaya Ankara

 • Haritadaki Konumu

  Lady Quartet Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.