Mavi Müzik Organizasyon

E-posta Gönder

Mavi Müzik Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  10.000-15.000 TL

Mavi Müzik Organizasyon Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk

Mavi Müzik Organizasyon Özellikler

 • Özellikler

  Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Mavi Müzik Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  1 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Mavi Müzik Organizasyon Hakkında

Şahane bir düğün hayal ediyorsanız, Mavi Müzik Organizasyon ile tanışın!

Düğün, davet, gala yemekleri, mezuniyet baloları, kongreler, özel davet ve organizasyonlarınız için hizmet veren bir müzik grubuyuz. Farklı orkestra çeşitlerimiz, sanatçı menajerliği, sahne, truss, ses ve ışık sistemleri kurulumu, görsel efektlerimizle özel günlerinizi güzelleştiriyoruz. Siz de düğününüzün uzun yıllar unutulmamasını istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

2007 yılından beri hizmet hayatında varlığını sürdüren bir müzik organizasyon şirketiyiz. Büyülü yolculuğumuzda hiçbir zaman içimizdeki amatör ruhu kaybetmedik. Hala ilk günkü heyecan ve istekle sahne alıyoruz. Davet sahipleri, kurumsal firmalar ve iş birliği yaptığımız çözüm ortaklarımız ile uyum içerisinde çalışıyoruz. Başarımızın esas sırrı ise müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunmak.

Alanında uzman, konservatuar eğitimli müzisyenlerle birlikte çalışıyoruz. Eğitimimizi, mesleğimize olan saygımızı ve heyecanımızı size en iyi şekilde yansıtıyoruz. Daima kendimizi yeniliyor ve geliştiriyoruz. Sektörde moda olan tüm trendleri yakından takip ediyoruz. Popüler şarkılara mutlaka repertuvarımız içerisinde yer veriyoruz. Kalite ve disiplin bizim için çok önemli. Çalışmalarımızı güven ve kararlılıkla yürütüyoruz. Her zaman iyi organizasyonlara imza atıyor, olumlu geri dönüşlerle mutlu oluyoruz.

Hizmet içeriklerimiz içerisinde düğün organizasyonu düzenlemekten farklı orkestra seçenekleri sunmaya kadar pek çok alternatif yer alıyor. Balkan orkestrası hizmeti sunuyoruz. LED ekran, star cloth perdelerimizle de çok hoş sahne tasarımları yapıyoruz. Düğünden önce sizinle yaptığımız ön görüşme esnasında davetinizin içeriğini birlikte planlıyoruz. Her şeyin beklentilerinizi karşılayacak şekilde olmasını sağlıyoruz. Sahnemizle düğününüze renk katmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz!

Siz de Ankara müzik grupları arasında düğününüzde sahne alacak bir ekip arıyorsanız, hemen sayfa üzerinde yer alan orkestra iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.